Dziekuje za to forum:)

Podziel się swoją radością! :) Oto miejsce aby pisać o Twoich osiągnięciach i sukcesach, oraz o tym co ostatnio sprawiło Ci radość lub przyjemność.
Awatar użytkownika
arin
mASkotka
Posty: 141
Rejestracja: 9 sie 2008, 19:08
Kontakt:

Post autor: arin »

Ja też jestem bardzo wdzięczny za forum. Pomogło mi to wiele poukładać w swoim życiu :wink: Chyba nigdy nie czułem sie tak dobrze jak tu, jest świetnie.
Gdybym miał takich znajomych jak tu w realu... byłoby wspaniale :(
W tej chwili nikt z moich znajomych nie rozumie, że istnieje cos takiego jak przyjaźń z dziewczyną bez poczucia pociągu fizycznego, co za tym idzie dręczą mnie żebym sobie dziewczyne znalazł.
Nic na siłę, każdy ma swoje zdanie
Głodny wiedzy społecznej i poznania siebie.
Lubie hh, metal symfoniczny, rock, klasyczną, alternatywną i jeszcze by sie coś znalazło.
Katarzyna
ASiołek
Posty: 73
Rejestracja: 23 wrz 2008, 10:03
Lokalizacja: lodz

Post autor: Katarzyna »

Arin zgadzam sie z Toba w 100%. milo by bylo miec bratnia dusze, z podkresleniem na slowo "dusza" bez elementow nazwijmy to fizycznych. Mnie niestety nie dane jest osobiscie znac jakiegos Asa :cry: Czyzby w Lodzi Nas nie bylo????????????? Pozdrawiam
Figaaaa
Awatar użytkownika
Zixxar
głuptAS
Posty: 496
Rejestracja: 28 kwie 2008, 19:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Zixxar »

Katarzyno, Asa nie spotkasz na paradzie, ani w muzeum, AS nie będzie się afiszował, być może przemknęłaś obok niejednego z nich na ulicy, "spotkałaś go" ale o tym nie wiedziałaś :)
Awatar użytkownika
camellia
ciAStoholik
Posty: 355
Rejestracja: 21 maja 2007, 23:27

Post autor: camellia »

Zixxar dobrze to ujął. Żaden z moich znajomych nie wie, że jestem ASką. Niewielu mam tych znajomych, ale nawet najbliższej koleżance nie odważyłabym się powiedzieć, że jest jak jest. Wciskam więc jakiś kit, że wolę żyć sobie sama i nie wiązać się z żadnym facetem, że to mój wybór. Poniekąd tak jest, ale wolałabym, żeby było inaczej. I dziecko chciałabym mieć...
Osobiście nie znam żadnego ASa, a chciałabym poznać. Szkoda, że nie ma takich oficjalnych zlotów tego Forum. Rozrzuceni jesteśmy po całej Polsce i nie tylko.
Panie, co oznacza to, czym mnie doświadczasz...
LACORUNA
mASełko
Posty: 133
Rejestracja: 30 wrz 2008, 12:29
Lokalizacja: GDYNIA

Post autor: LACORUNA »

Odnosnie temtu postu - chcialam rowniez skromnie podziekowac za to forum..

Poczulam ulge i wiele innych pozytywnych cech...

pozdrowienia !
aknajilu
mASzkara
Posty: 187
Rejestracja: 27 paź 2009, 19:13

Post autor: aknajilu »

Jaki ładny wątek! Czemuż, ach, czemuż zapomniany? ;) Pozdrowienia dla wszystkich :pompomgirl:
Ostatnio zmieniony 26 gru 2010, 14:16 przez aknajilu, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Viljar »

Ja też jestem dźwięczny za to forum :D Dzięki niemu po raz pierwszy mogę na pewne sprawy patrzeć z nadzieją.
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
ODPOWIEDZ