Życzenia

Podziel się swoją radością! :) Oto miejsce aby pisać o Twoich osiągnięciach i sukcesach, oraz o tym co ostatnio sprawiło Ci radość lub przyjemność.
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Życzenia

Post autor: dziwożona »

Camellio, Dziewico8, Urtiko i Ci, których pominęłam!
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, czyli popularnie mówiąc Dnia Nauczyciela, życzę wszystkim byłym, obecnym, niedoszłym i przyszłym nauczycielom dużo zdrowia, psychicznego również, wielu miłych chwil i słonecznych dni. Niech Ci, którzy wyswobodzili się z tego zawodu, cieszą się niepomiernie, Ci, którzy nadal trwają na posterunku, niech nie zabraknie im siły, Ci, którzy nie pracowali w zawodzie niech dziękują Bogu, że ominęła ich trauma, a przyszli niech pójdą po rozum do głowy...
Ja już nie mogę tego ciasta, więc się dzielę: :ciasto:
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Awatar użytkownika
Tenarian
pASibrzuch
Posty: 244
Rejestracja: 16 maja 2008, 00:03

Post autor: Tenarian »

Mam niejasne wrażenie, że się o jeden dzień pospieszyłaś. Wiem, że inna stefa czasowa i w ogóle, ale to tylko jedna godzina wcześniej. A może po prostu planujesz jutro być taka zajęta, że nie dostaniesz się do komputera.
A życzenia, jakby co, to jak się data zmieni.
Jest taka stara serbska pieśń...
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Życzenia

Post autor: DZIEWICA8 »

Wielkie dzięki dziwożono za życzenia skierowane między innymi bezpośrednio do mnie!

A skoro o mnie chodzi, to jestem nauczycielem z wykształcenia. Pracowałam w tym zawodzie tylko przez miesiąc i nie mam żadnych miłych wspomnień z tym związanych. Mimo wszystko wielkie dzięki za życzenia!
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Dziewico, to o Tobie było, że się wyswobodziłaś z tego zawodu. Nie masz czego żałować, zresztą o tym doskonale wiesz...
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Awatar użytkownika
Koni
bASałyk
Posty: 717
Rejestracja: 10 sie 2008, 21:42
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Post autor: Koni »

Wszystkiego najlepszego! życzy Wam córka nauczycielki i wnuczka wykładowcy oraz miłośniczka nauczycieli w ogóle :wink:
"This is not about sex
We all know sex sells and the whole world is buying..."

Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Awatar użytkownika
camellia
ciAStoholik
Posty: 355
Rejestracja: 21 maja 2007, 23:27

Post autor: camellia »

Winnam Ci ja, dziwożono droga, wdzięczność za pamięć i te, jakże szczere i prawdziwe, życzenia! Wzięłam sobie do serca zwłaszcza te dotyczące zdrowia psychicznego :D Wielkie dzięki!

A przy okazji: byłam dzisiaj na imprezie zorganizowanej z okazji DNIA KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ, zwanego popularnie Dniem Nauczyciela. Muszę przyznać, że całkiem miło było, poza tym jednym jedynym faktem, że nie umiem tańczyć :mrgreen: Ale troszkę kompromitacji musi być...

Oczywiście tematyka kawałów opowiadanych przy stole po kilku głębszych nie ominęła sfery seksualnej, ale co tam. Mam dzisiaj dobry humor, więc niech im wszystkim będzie 8)
Panie, co oznacza to, czym mnie doświadczasz...
Awatar użytkownika
Tenarian
pASibrzuch
Posty: 244
Rejestracja: 16 maja 2008, 00:03

Post autor: Tenarian »

Otóż i czas nadszedł, północ minęła (nawet u mnie). Wszystkiego najlepszego nauczycielom, byłym nauczycielom, niedoszłym nauczycielom a nawet przyszłym nauczycielom. Uczcie do ostatniego żywego ucznia. Życzę jako pierwszy od trzech pokoleń w mojej rodzinie nie-nauczyciel ( ipewnie teraz dwa pokolenia moich przodków patrzą na mnie z dezaprobatą; in my mind's eyes).
Cieszcie się dniem wolnym.
Jest taka stara serbska pieśń...
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Karta Nauczyciela -- Rozdział 9

Dzień Edukacji Narodowej

Art. 74. W dniu rocznicy utworzenia Komisji Edukacji Narodowej, 14 października każdego roku, obchodzony będzie Dzień Edukacji Narodowej. Dzień ten uznaje się za święto wszystkich pracowników oświaty i jest wolny od zajęć lekcyjnych.

Pozwoliłam sobie zacytować najbardziej bulwersujący mnie i moje koleżanki z pracy, fragment odnośnie tego dnia. Chciałyśmy mieć lekcje, ale nie wolno, bo przepis... Mamy świętować organizując rozwrzeszczanym bachorom rozrywkę, tylko nie zajęcia lekcyjne. A ja wolę mieć normalne lekcje, niż gimnastykować się z dzieciarami. Na pewno przyjdą do budy ci, których sami nawet rodzice w chacie nie chcieli.
Odnośnie imprezy, to zachowałam się, jak osiołek, któremu "w żłoby dano". Pracując w dwóch szkołach i mając dwie imprezy nie wybieram się na żadną. Jedna była wczoraj, ale nie mogłam, bo miałam lekcję języka prywatnie, a dzisiaj jest druga impreza, ale też nie mogę, bo mam kilka ważniejszych spraw do załatwienia niż słuchać opowieści o prywatnych dzieciach nauczycieli, że są takie genialne, wszystko umieją,a jedna z moich koleżanek, której synek właśnie zaczął mówić, bije wszelkie rekordy. Zanudza każdego, że właśnie powiedział: "mamciu jakaś ty piękna". Słyszałam to już około 100 razy, a pracuję tam półtora miesiąca. Mam ochotę dzisiaj wyluzować, a nie męczyć się w takim gronie.
Pozdrawiam gorąco z wyrazami podziwu tych, którzy postanowili na takową imprezę się udać albo są po, bo mają nerwy ze stali.
PS. Camellio, czego uczysz?
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Dołączam się do życzeń - przede wszystkim życzę uczniów, którzy:
- nie topią kapci w zupie :mrgreen:
- nie jedzą różańców (od siebie dodam, że dobrze byłoby, żeby również nie żuli sznurowadeł - to moje prywatne wspomnienia dotyczące kolegów z klasy :D),
- nie kicają,
- nie zdejmują innym i sobie majtek w miejscach publicznych,
- nie zakładają nauczycielom koszy na śmieci na głowę,
- nie sikają pod tablicą ani do doniczek (doniczkowe wspomnienie też z klasy :P),
- nie popychają nauczycieli na płot
itp
itd ;)

Tak mi się wydaje, że ideałem są australijskie szkoły na odległość - czy ktoś pamięta może pisemko dla dzieci Miś? Otóż w dawnych czasach były w nim do wycięcia książeczki o życiu dzieci w różnych krajach świata - zapamiętałam do dzisiaj dwa - Japonię ze świętem dziewczynek i Australię ze szkołami na odległość. Idealny wynalazek dla nauczycieli w Polsce :D Brak fizycznego kontaktu z uczniami :D

A swoją drogą dodam, że tak mniej więcej do końca liceum chciałam być nauczycielką :D Marzenie o tym zawodzie zaczęło się w podstawówce - zresztą miałam nawet swoją niewidzialną klasę, dziennik, tablicę i takie tam pierdoły :mrgreen:
Awatar użytkownika
ivi
pASibrzuch
Posty: 211
Rejestracja: 1 sie 2008, 21:14

Post autor: ivi »

Chciałabym także się przyłączyć do życzeń-wszystkiego NAJ... dla naszych dzielnych Nauczycieli ! Życzę Wam wytrwałości i pogody ducha na co dzień! :kwiotka:
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Szkoły na odległość też pamiętam, ale nie wiem, czy z "Misia".
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Awatar użytkownika
Zixxar
głuptAS
Posty: 496
Rejestracja: 28 kwie 2008, 19:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Zixxar »

Także się przyłączam! Dzielnie stójcie na posterunku! Wytrwałości i cierpliwości do naszych milusińskich!

Pozdrawiam,

Zixx
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Milusińskich... Zixxar, Ty nie wiesz, co mówisz. To potwory o osobowości Kuby Rozpruwacza :diabel:


Ale dziękuję wszystkim za życzenia, całuję serdecznie, długo i namiętnie, i dzielę się ciachem, które już mi wychodzi uszami. I sałatką też się mogę podzielić, i szampanem, a jakże... :ciasto: :woda: A jeśli jutro, po moim poczęstunku będziecie wyglądać tak: :alien: to znaczy, że nie mam talentów kulinarnych.
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Re: Życzenia

Post autor: urtika »

Dziś mamy Światowy Dzień Grafika.
Z tej okazji wszystkim forumowym grafikom dużo zadowolenia z pracy, natchnienia i kreatywności.
:ciasto: :ciasto: :ciasto:
Quirkyalone
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Życzenia

Post autor: dimgraf »

O ciekawe czy ktoś jeszcze o tym wie i czy coś dostanę :D Dzięki Urtiko za życzenia

ps. zastanawia mnie właściwie ilu tych grafików u nas jest :D
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
ODPOWIEDZ