Szkolenia dla bezrobotnych

Podziel się swoją radością! :) Oto miejsce aby pisać o Twoich osiągnięciach i sukcesach, oraz o tym co ostatnio sprawiło Ci radość lub przyjemność.
Awatar użytkownika
Philosoph
fantAStyczny
Posty: 575
Rejestracja: 22 wrz 2009, 00:21
Lokalizacja: Starogard Gdański

Re: Szkolenia dla bezrobotnych

Post autor: Philosoph »

DZIEWICA8 pisze: Jeśli zaś chodzi o kryteria szkoleń, to rzadko jest tam określone wykształcenie, najczęściej jest to miejsce zamieszkania, wiek i długość bycia bezrobotnym. Ostatnio zdarzają się szkolenia, gdzie jest wymóg, że trzeba mieć wykształcenie co najwyżej średnie.
U mnie w PUP, praktycznie przy każdym szkoleniu jest określony wymóg wykształcenia średniego, nawet na takiego kwiaciarza, gdzie szkoliłbym się do układania bukietów. Może jeszcze mam gdzieś tą kartkę ze szkoleniami sprzed 4 miesięcy, ale nie chce mi się szukać. Tak, czy siak, ja się na te szkolenia nie kwalifikuje. W ogóle nie rozumiem tego wymogu wykształcenia. Więc jak bym miał średnie to zdobyłbym jakąś magiczną umiejętność ułatwiającą układać kwiaty? :lol:
Ostatnio zmieniony 22 cze 2011, 10:01 przez Philosoph, łącznie zmieniany 1 raz.
User of this number is currently dead. Resurrection in 5 minutes, please wait. * * * * Resurrection failed, please try again later.
If you have more troubles with resurrection, please contact with software developer (GodCorp®) in order to solve the problem.
Awatar użytkownika
Saphiriss
świrASek
Posty: 148
Rejestracja: 29 sie 2011, 22:08
Lokalizacja: Hogwart / Silesia

Post autor: Saphiriss »

też byłam na takim szkoleniu :) Komputer, kasa fiskalna i internet :) A najlepsze że jeszcze mi 200 zł zapłacili za to :)

Niestety można tylko raz skorzystać :(
Wiem, że część ludzi za mną nie przepada, trudno ja też nie przepadam za większością z nich ;)
Awatar użytkownika
Dorota74
ASiołek
Posty: 71
Rejestracja: 25 lip 2013, 16:49
Lokalizacja: Poznań

Re: Szkolenia dla bezrobotnych

Post autor: Dorota74 »

Przydałoby mi sie coś takiego- od 8 miesięcy szukam pracy.
Awatar użytkownika
Saszka
przedszkolASek
Posty: 7
Rejestracja: 1 lut 2013, 20:28

Re: Szkolenia dla bezrobotnych

Post autor: Saszka »

Teraz chyba kończy się okres darmowych szkoleń, albo dofinansowanych, ale może warto poszukać jeszcze na tej stronie: http://www.inwestycjawkadry.info.pl/, albo nawet wpisac szkolenia z UE i dany rejon, w którym jesteś zameldowany/mieszkasz.
ssolik
bobASek
Posty: 3
Rejestracja: 28 lis 2013, 08:25

Re: Szkolenia dla bezrobotnych

Post autor: ssolik »

Troche nieprawidlowosci jest w tym poscie. Mozesz szkolenie zrobic jedno na 5 lat!!!! Oczywiscie jesli jedno jest przez Unie a drugie oplacane z UP to ok, ale wiecej nie zrobisz...
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Re: Szkolenia dla bezrobotnych

Post autor: DZIEWICA8 »

To fakt, teraz jest straszna nędza ze szkoleniami. W Urzędzie Pracy można dostać szkolenie lub staż tylko, jeżeli pracodawca obieca zatrudnić bezrobotnego. W różnych fundacjach też szkoleń jest niewiele. Ja ostatnio przez rok nie mogłam nic znaleźć. W końcu udało mi się załapać na szkolenie "Sprzedawca" i staż w markecie. Staż jest super, ale za miesiąc się kończy.
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Re: Szkolenia dla bezrobotnych

Post autor: DZIEWICA8 »

W tym roku i pod koniec poprzedniego udało mi się załapać na kilka szkoleń i staży. Najpierw byłam na szkoleniu: Pracownik biurowy, potem na szkoleniu i stażu Sprzedawca. Teraz chodzę na dwa szkolenia jednocześnie: Podstawy obsługi komputera i Organizacja pracy w gastronomii. Po tym drugim będę mieć staż. Cieszę się, że udało mi się dostać na te dwa szkolenia i pogodzić je ze sobą, tak że mogę chodzić na oba jednocześnie. Jestem ciekawa tego Organizacja pracy w gastronomii, bo jest nietypowe i to jest nowy dla mnie temat.
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Timothylep
przedszkolASek
Posty: 8
Rejestracja: 28 sty 2019, 21:19
Lokalizacja: Denmark
Kontakt:

Szkolenia dla bezrobotnych

Post autor: Timothylep »

Gdzie w Krakowie sa organizowane szkolenia dla nauczycieli i pedagogow? Czy takie szkolenia sa platne? Jesli tak to bardzo bym prosila o podanie ceny?
pawcio1978
pASzko
Posty: 2544
Rejestracja: 28 lut 2008, 19:18
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Szkolenia dla bezrobotnych

Post autor: pawcio1978 »

@timothylep: brakuje ci polskich liter?
ODPOWIEDZ