fantazja erotyczna

Podziel się swoją radością! :) Oto miejsce aby pisać o Twoich osiągnięciach i sukcesach, oraz o tym co ostatnio sprawiło Ci radość lub przyjemność.
Awatar użytkownika
Azshara
AS gaduła
Posty: 432
Rejestracja: 10 lip 2017, 19:38

Re: fantazja erotyczna

Post autor: Azshara »

Rheda pisze: 6 gru 2015, 20:57 Znalazłam na angielskiej wersji forum temat o fantazjach erotycznych (tyle że tych na jawie) i zauważyłam ciekawą prawidłowość: otóż u ogromnej większości aseksualnych forumowiczów te fantazje prowadzone są w trzeciej osobie, znaczy fantazjujący wyobraża sobie jakieś (najczęściej fikcyjne) postacie, które wchodzą ze sobą w interakcję, co ciekawe - nie zawsze seksualną. Mimo to wielu forumowiczów w ten właśnie sposób opisuje swoją osobistą "definicję" fantazji erotycznej. Szczęka mi opadła, bo naiwnie myślałam, że tylko ja tak mam :P Ciekawe, jak to jest tutaj.
Również myślałam, że tylko ja tak mam ale na szczęście nie :)
W moim przypadku jest to o tyle zagmatwane, że praktycznie pół dnia myślę o tym o czym chciałabym kiedyś napisać opowiadania/ książkę. Nie ma w tym nic dziwnego, natomiast tak mocno wciągam się w te historie, że po części utożsamiam się z główną bohaterką i nadejdzie ten moment kiedy na plan wchodzi scena erotyczna, chociaż zdecydowanie częściej są to inne interakcje, głównie takie, które skupiają się wyłącznie na emocjach. Można powiedzieć, że częściowo jestem główną bohaterką, a częściowo patrzę na to wszystko z perspektywy trzeciej osoby. Co jeszcze lepsze - nie czuję wtedy obrzydzenia czy innych negatywnych uczuć, wręcz przeciwnie ale nadal w żadnym wypadku nie chciałabym mieć z tym styczność w świecie realnym, na samą myśl aż mnie skręca. Czasami odnoszę wrażenie, że wystarcza i wręcz zaspokaja mnie na swój sposób to co sobie wyobrażę do tego stopnia, że nie myślę i nie potrzebuję tego w prawdziwym życiu. Moim zdaniem to układ idealny.
Awatar użytkownika
Słomiany Zapał
ASter
Posty: 621
Rejestracja: 2 lis 2015, 16:31

Re: fantazja erotyczna

Post autor: Słomiany Zapał »

(...)
Ostatnio zmieniony 26 paź 2019, 14:48 przez Słomiany Zapał, łącznie zmieniany 6 razy.
Awatar użytkownika
Biała
pASibrzuch
Posty: 244
Rejestracja: 9 gru 2014, 21:08

Re: fantazja erotyczna

Post autor: Biała »

Mi nie tak bardzo dawno śniło się, że leżę na kanapie z krótkowłosą, bardzo śmiałą dziewczyną, jesteśmy rozebrane od pasa w górę, obściskujemy się i całujemy. Nie było to dziwne, ponieważ sen nastąpił niedługi czas po tym, kiedy w związku miałam taki okres rozważań, czy skoro nie czuję nic w intymnych sytuacjach z moim partnerem, to może jestem lesbijką i zdarzało mi się w takich sytuacjach wyobrażać sobie, że jestem z dziewczyną, po to, żeby sprawdzić, czy to coś zmieni.
Matka jest o 21 lat starsza od swojego dziecka. Za 6 lat dziecko będzie 5 razy młodsze od matki. Gdzie jest ojciec??
Awatar użytkownika
Nuśka
mASełko
Posty: 120
Rejestracja: 8 sty 2018, 18:09

Re: fantazja erotyczna

Post autor: Nuśka »

Rheda pisze: 6 gru 2015, 20:57 u ogromnej większości aseksualnych forumowiczów te fantazje prowadzone są w trzeciej osobie
Seksualne osoby też tak mają, do tego zapewne znacznie częściej. W gimnazjum koleżanki mi o tym opowiadały. Być może jest to spowodowane dojrzałością płciową, a nie przeżyciem jeszcze żadnych przygód erotycznych.

Osobiście fantazjuje dotykiem, ewentualnie wyobrażam sobie do tego scenerie. Mój partner raczej nie ma twarzy i jakiegoś konkretnego ciała, chyba że rozmyślam o znanej mi osobie. Wtedy wyobrażam sobie, jaki jest każdy jego centymetr. Sny natury erotyczno-romantycznej mam rzadko.

Tak jako ciekawostkę powiem Wam, że mniej więcej do 20 roku życia prawie nigdy nie śniły mi się znajome osoby, a teraz tylko znane mi rzeczy i ludzie w nich występują.
Rheda
pASibrzuch
Posty: 259
Rejestracja: 18 kwie 2015, 23:32

Re: fantazja erotyczna

Post autor: Rheda »

A czy te koleżanki fantazjowały o sobie w tej trzeciej osobie, czy bardziej o osobach trzecich? (ale zdanie mi wyszło :P)
Awatar użytkownika
Nuśka
mASełko
Posty: 120
Rejestracja: 8 sty 2018, 18:09

Re: fantazja erotyczna

Post autor: Nuśka »

fantazjowały o sobie jak o podglądaczach xd
Rheda
pASibrzuch
Posty: 259
Rejestracja: 18 kwie 2015, 23:32

Re: fantazja erotyczna

Post autor: Rheda »

Tak czy inaczej, tę tezę o trzeciej osobie mimo wszystko zdają się potwierdzać badania, o których pisałam w innym wątku: https://edition.cnn.com/2016/12/05/heal ... index.html

"Another really interesting aspect of the paper dealt specifically with asexual people's fantasies, which were elicited by open-ended questions on the survey. Oftentimes, they fantasized in a third-person sort of way, with both asexual men and women far more likely than their sexual counterparts to fantasize about situations not involving them."

Tak że nadal uważam, że coś w tym jest.
qwerty_456
mASełko
Posty: 148
Rejestracja: 24 lis 2014, 21:52

Re: fantazja erotyczna

Post autor: qwerty_456 »

Miewam wyobrażenia seksualne, ale wyłącznie paranormalne z seksualną przemocą złych duchów. Ja jestem w tych wyobrażeniach w roli obserwatora lub wybawiciela kobiety od demona gwałciciela i następnie ofiary tegoż demona.
Nadmierny dobrobyt szkodzi równie mocno co złe doświadczenia.
sexowna
ASiołek
Posty: 79
Rejestracja: 12 lip 2018, 18:41

Re: fantazja erotyczna

Post autor: sexowna »

Ja + szef+ podwyżka -takie sny erotyczne miewam :D :D :D
Dużo pieniędzy...
takasobie

Re: fantazja erotyczna

Post autor: takasobie »

sexowna pisze: 19 wrz 2018, 22:51 Ja + szef+ podwyżka -takie sny erotyczne miewam :D :D :D
Dużo pieniędzy...
Ja mam sny o wysokiej emeryturze :D
sexowna
ASiołek
Posty: 79
Rejestracja: 12 lip 2018, 18:41

Re: fantazja erotyczna

Post autor: sexowna »

takasobie pisze: 20 wrz 2018, 08:16
sexowna pisze: 19 wrz 2018, 22:51 Ja + szef+ podwyżka -takie sny erotyczne miewam :D :D :D
Dużo pieniędzy...
Ja mam sny o wysokiej emeryturze :D
Czyli obie fantazjujemy na najwyższym możliwym poziomie :drunk:
Awatar użytkownika
Raszi
starszASek
Posty: 49
Rejestracja: 2 gru 2017, 22:52

Re: fantazja erotyczna

Post autor: Raszi »

Czy wykonanie łóżkowej kamasutry jako możliwośc wyspania się we wszystkich możliwych pozycjach zaliczana jest do fantazji erotycznej ? :lol: :lol:
Chcę robic z Tobą dorosłe rzeczy :]

*Szepce* płacmy rachunki
*Wzdycha* spacic kredyt hipoteczny
*Ciężko oddycha* sprawdźmy czy wyłączyliśmy wszystkie światła bo ostatni rachunek wyniósł ponad 300 zł.
*dreszcze na ciele* czy zapłaciłeś ratę za telewizor
*dochodzi* do stabilności finansowej :lol:
Awatar użytkownika
Rosomak
ASiołek
Posty: 79
Rejestracja: 1 cze 2019, 07:50

Re: fantazja erotyczna

Post autor: Rosomak »

Mam często bardzo dziwne sny o skomplikowanej fabule, ale w tych, które zapamiętałem, wątek erotyczny pojawił się właściwie tylko raz. Przyśniło mi się, że, będąc na jakiejś imprezie w dużej grupie osób, uprawiałem seks z pewną nieznaną mi dziewczyną, która zresztą wcale nie była dla mnie atrakcyjna. Wszystko "to" działo się chyba na stole (!). W tym śnie widziałem samego siebie z zewnątrz, jakbym oglądał film. Nie wiem jednak, czy rzeczywiście można to określić jako "sen erotyczny", bo po tym wszystkim nie byłem w ogóle podniecony. Właściwie to nie odczuwałem żadnych szczególnych emocji (pozytywnych czy negatywnych); jedynie byłem po przebudzeniu nieźle skołowany, bo to był właśnie jeden z tych dziwnych snów, w którym scena seksu była tylko jednym z elementów, wcale nie najważniejszym.

Oprócz tego raz przyśniła mi się jakaś manga, którą chyba można by określić jako hentai, bo było w niej dużo nagości. Mój współlokator ze studiów był amatorem takich produkcji i pokazał mi kilka, stąd pewnie pojawiły się w śnie.

Poza tym fantazjuję sobie czasem o atrakcyjnych dla mnie kobietach, ale nie o seksie, lecz o bliskości fizycznej i emocjonalnej, np. że się przytulamy czy wspólnie spacerujemy w jakimś pięknym miejscu.
sagerous
bobASek
Posty: 1
Rejestracja: 7 wrz 2021, 15:29

Re: fantazja erotyczna

Post autor: sagerous »

Czarny pisze: 6 wrz 2010, 09:56 Już drugi raz w życiu przyśniła mi się fantazja erotyczna...
Długo głowiłem się, czy wstawić to do "Radości Małe i Duże" czy "Smutki Małe i Duże".
Ostatecznie wylądowało to w radościach, bo w sumie chciałbym, żeby okazało się, że jestem jednak heteroseksualny...
Jak jest z tym u Was?
Nie ma w tym nic dziwnego - seks sny to coś naturalnego w pewnych momentach w życiu.
Nemo
mASełko
Posty: 114
Rejestracja: 30 cze 2017, 21:38
Lokalizacja: Szczecin

Re: fantazja erotyczna

Post autor: Nemo »

Miewam sny erotyczne, ale nie są to stosunki płciowe (fuj :lol: )
Raczej jest to np full-body-hug z nagością i/lub skąpym ubraniem.
ODPOWIEDZ