Szczęście z znalezienia sensu życia :)

Podziel się swoją radością! :) Oto miejsce aby pisać o Twoich osiągnięciach i sukcesach, oraz o tym co ostatnio sprawiło Ci radość lub przyjemność.
Awatar użytkownika
Martynka_89
ASiołek
Posty: 86
Rejestracja: 14 lip 2008, 09:33
Lokalizacja: opolskie

Szczęście z znalezienia sensu życia :)

Post autor: Martynka_89 »

Jak wyżej. Zdecydowałam, że chcę studiować Socjologię. Najważniejsze, że rekrutacja trwa do 15 lutego, czyli nie muszę marnować czasu nic nie robiąc do października przyszłego roku.
"Kochaj całym sercem wszystkich ludzi, bo lepiej mieć w sercu ranę, niż kamień zamiast serca"- Łzy
"Wariat- człowiek o dużej niezależności umysłowej" :) A. Bierce
"Życie nie daje nam tego, co chcemy, tylko to, co dla nas ma."
Awatar użytkownika
Ernest
AStrum
Posty: 1482
Rejestracja: 3 kwie 2009, 00:15

Post autor: Ernest »

Gratuluję. Skoro rekrutacja trwa do lutego to kiedy zaczynają się studia?
,,Wszyscy jesteśmy większymi artystami niż się nam zdaje." F. Nietzsche

''To see a World in a Grain of Sand
And a Heaven in a Wild Flower
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour'' W. Blake

,,...by lekko obcial koncowki nie skracajac wlosow" Keri
marchewa
AS gaduła
Posty: 475
Rejestracja: 7 gru 2009, 19:55

Post autor: marchewa »

Studia I czy II stopnia?
Awatar użytkownika
Martynka_89
ASiołek
Posty: 86
Rejestracja: 14 lip 2008, 09:33
Lokalizacja: opolskie

Przepraszam, że dopiero teraz odpowiadam...

Post autor: Martynka_89 »

Dlatego, że właśnie dopiero teraz po długich trzech latach od skończenia matury... OŚWIECIŁO mnie. Ok, wracając do tematu: studiować będę w Opolu na WSBJ. Celowo nie podaję nazwy, by nie złamać regulaminu i nie narazić się Pani Agnieszce. 2. Studiowałam zaraz po Poprawkowej maturze; nie wstydzę się do tego przyznać. Na ówczesn stan, gdy wręczono mi świadectwo 'dojrzałości' było anno dominno (nie wiem czy dobrze napisałam); 15-TY WRZESNIA 2008. A kochane cke nie wzięła pod uwagę, że dla tych wybitnych rekrutacja miała miejsce od czerwca. W Sierpniu szkoły wyższe wystawiają listy przyjętych na studia. Tak było 3lata temu. W tym roku rekrutacja na niektórych kierunkach trwała do końca października, bo tak wiele osób ceni sobie bardziej uniwerek niż polibudęť sarkazm. Nie chciałam iść na studia, ale po reakcji mojego ojca, zmieniłam zmieniłam zdanie. Oznajmił, że jak nie studia to do roboty i najlepiej to się od razu zacznij pakować. Zaczęłam, więc na chama szukać uczelni, które przyjmują na last minute. Będąc...
"Kochaj całym sercem wszystkich ludzi, bo lepiej mieć w sercu ranę, niż kamień zamiast serca"- Łzy
"Wariat- człowiek o dużej niezależności umysłowej" :) A. Bierce
"Życie nie daje nam tego, co chcemy, tylko to, co dla nas ma."
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Szczęście z znalezienia sensu życia :)

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

"sprawa się rypła"
Ostatnio zmieniony 19 mar 2014, 20:49 przez wyrwana_z_kontekstu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
zazu24
AS gaduła
Posty: 423
Rejestracja: 16 sty 2013, 11:00
Lokalizacja: Śląsk

Re: Szczęście z znalezienia sensu życia :)

Post autor: zazu24 »

Zazdroszczę Wam, mój sens życia jest zdecydowanie ciągle przede mną ukryty ...
Z jednej strony marzę, żeby dostać się na wymarzony kierunek studiów, ale z drugiej, kiedy pomyślę o opłatach (bo przecież ustawa o drugim, płatnym kierunku niszczy mi życie), kolejnych latach ciężkiej nauki i kasie w kółko ciągniętej od rodziców to nie wiem czy warto.
mam problem. często bywam wesoła, ale nie pamiętam już, kiedy ostatnio byłam szczęśliwa.'
ODPOWIEDZ