Marzenia

Podziel się swoją radością! :) Oto miejsce aby pisać o Twoich osiągnięciach i sukcesach, oraz o tym co ostatnio sprawiło Ci radość lub przyjemność.
Awatar użytkownika
ouo
ciAStoholik
Posty: 328
Rejestracja: 25 lut 2015, 15:32
Lokalizacja: Wrocław

Re: Marzenia

Post autor: ouo »

A ja mam mnóstwo marzeń, spełniam je po kolei. Można powiedzieć, że celem mojego życia jest spełnienie jak największej ich ilości. :)
(~˘▾˘)~
pawcio1978
pASzko
Posty: 2544
Rejestracja: 28 lut 2008, 19:18
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Marzenia

Post autor: pawcio1978 »

Dobrze, że chociaż Tobie udaje się
Awatar użytkownika
Dytka
starszASek
Posty: 45
Rejestracja: 8 cze 2015, 19:53
Lokalizacja: Poznań

Re: Marzenia

Post autor: Dytka »

A moim małym marzeniem jest wyjechać do Australii...
"Nie sądzę by ktokolwiek był na tyle mądry, aby ocenić, co jest możliwe, a co nie"
Henry Ford
Awatar użytkownika
Nightmarine
pASibrzuch
Posty: 290
Rejestracja: 22 maja 2010, 01:39

Re: Marzenia

Post autor: Nightmarine »

Z tych najistotniejszych:
1) zwiedzić kawałek świata, nie tylko jako turysta, ale również pomieszkując w różnych krajach przez krótkie okresy czasu (0.5-2 lata na kraj);
2) opanować co najmniej 5 języków obcych;
3) nawiązać stabilne satysfakcjonujące przyjaźnie, które przetrwają do końca życia;
4) utrzymywać się pracując z domu, ewentualnie na nocne zmiany;
5) znaleźć kompatybilnego partnera;
6) osiągnąć BMI poniżej normy;
7) po skończeniu objazdówki z pkt. 1 osiąść w spokojnym bezpiecznym miejscu, najlepiej z dala od miasta i ludzi (dom w jakiejś wiosce na uboczu lub przedmieściach).
???
Awatar użytkownika
Agi-jogi
starszASek
Posty: 47
Rejestracja: 22 lip 2017, 21:18
Lokalizacja: Toruń

Re: Marzenia

Post autor: Agi-jogi »

Chciałabym kiedyś spojrzeć w głąb siebie i móc spostrzec, że jestem kompletna i szczęśliwa, taka jaka jestem/z tym co mam.
panna_x
ASoholik
Posty: 1712
Rejestracja: 9 sty 2013, 13:20

Re: Marzenia

Post autor: panna_x »

Być szczęśliwą. Jest to trudne, bo mam neurotyczną osobowość, przez co nie umiem się cieszyć z wielu rzeczy, nie mam problemów, to je sobie stwarzam, często jakieś wydumane. Chciałabym mieć inną osobowość.

Na razie z takich przyziemnych rzeczy, to bym chciała:
zwiedzić następujące miejsca:

Japonia
Dania
Skandynawia
Nicea
Florencja
Holandia
Wenecja
Salzburg ( Austria)
Wiedeń

Próbować różnych smaków, kuchni świata, przysmaków
nawet postanowiła sobie, że spróbuję wszystkich wersji pączków z takiej sieci dobrze nadziane- jest tam kilkanaście różnych smaków np pączki toffi, tiramisu, ananas, figa, biała czekolada, kawa z wanilią itd do tej pory znałam tylko te w podstawowej wersji czyli z marmoladą albo różą.
Chciałabym też spróbować wszystkich wersji czekolady z Wedla ( mówię o tej pitnej, deserowej, bo mlecznej nie lubię).

Chciałabym spróbować różnych smaków herbat sypanych, bo te z torebek mi nie smakują za bardzo. Bywałam w herbaciarniach i te sypane bardzo mi smakowały, niestety bardzo fajną herbaciarnię i w miarę przystępną cenowo, którą miałam w okolicy zlikwidowali.

Było już parę takich sytuacji, że chciałam czegoś spróbować, odwiedzić daną knajpkę czy coś, a ciągle odkładałam to na potem, zwlekałam, aż nagle dowiadywałam się, że dany lokal już nie istnieje, a ja nie byłam ani razu. Więc teraz wolałabym nie odkładać na potem. Poza tym jest tyle rzeczy, których chciałabym spróbować, że z jednej strony jest to marzenie, a z drugiej, gdy o tym myślę, to mam zjazd psychiczny, bo myślę, ile czasu mi to zajmie, że jak skończę realizować ten plan, to chyba będę już staruszką, i ile czasu dotąd zmarnowałam, nie robiąc tego ( jak mówiłam, mam problem ze stwarzaniem sobie problemów, bo normalni ludzie pewnie w ogóle by nie pomyśleli w ten sposób).

Na razie staram się realizować ten mój plan, byłam na festiwalu indyjskim, gdzie próbowałam serwowanych tam rzeczy, byłam też na dniach czeskich, i też spróbowałam kilku rzeczy tam podawanych ( smażony ser, knedliki na słodko, i jeszcze jakiś rodzaj faszerowanej kiełbaski na zimno), byłam też na kilku zlotach foodtracków i udało mi się spróbować curry z smażonym serkiem tofu oraz langosza ( węgierski placek) i wszystkie te rzeczy mi smakowały.

Innym moim marzeniem było ożywienie życia towarzyskiego, co częściowo mi się udało, chętnie wybieram się na spotkania z forum, jak również spotykam się z nową grupą znajomych.

Jeszcze inne moje marzenie, to zmiana pracy. To jest trudniejsze, bo z kolei praca, na którą chciałabym zmienić, to praca w szkole, co jest praktycznie nieosiągalne.
ODPOWIEDZ