Najlepszy dzień w waszym życiu!

Podziel się swoją radością! :) Oto miejsce aby pisać o Twoich osiągnięciach i sukcesach, oraz o tym co ostatnio sprawiło Ci radość lub przyjemność.
Awatar użytkownika
bezemnie
łASuch
Posty: 173
Rejestracja: 10 sie 2015, 14:27

Najlepszy dzień w waszym życiu!

Post autor: bezemnie »

Opowiedzcie o najlepszym dniu w waszym życiu lub o tym jak sobie ten dzień wyobrażacie! (tak wiem, że człowiek nie jest w stanie pamiętać wszystkich dni, które przeżył i ten inny naukowy teges szmeges, ale powspominajmy tutaj same dobre rzeczy!)
Amanita virosa

person: magic isnt real
me: ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆
Awatar użytkownika
Sherly
AS gaduła
Posty: 476
Rejestracja: 17 mar 2014, 16:22
Lokalizacja: Gallifrey

Re: Najlepszy dzień w waszym życiu!

Post autor: Sherly »

Jednym z moich najlepszych dni na pewno był 16 września 2012.

Dzień wycieczki do mojego ulubionego miasta na koncert mojego ulubionego zespołu, w dodatku był to dla mnie pierwszy "prawdziwy" koncert.



Wolę myśleć że najlepszy dzień jest przede mną.
stendai

Re: Najlepszy dzień w waszym życiu!

Post autor: stendai »

Zdarzyło mi się kiedyś cały dzień przespać. lepszych dni nie pamiętam.
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Re: Najlepszy dzień w waszym życiu!

Post autor: DZIEWICA8 »

Ja ostatnio miałam dużo dobrych dni w życiu. Chodziłam na specjalną terapię psychiatryczną, żeby lepiej radzić sobie z moimi problemami, z nieśmiałością i żeby otworzyć się na ludzi, stać się śmielszą. Terapia była bardzo przyjemna i dużo mi pomogła. Miło spędziłam czas: mieliśmy ciekawe zajęcia z których można było się dużo dowiedzieć, albo się wykazać czymś dobrym. Mieliśmy też fajne wycieczki w rożne interesujące miejsca. Dostawaliśmy pyszne różnorodne obiady. Mieliśmy też różne rozrywki: oglądanie filmów, śpiewanie z gitarą. Poznałam wiele fajnych osób, z niektórymi mam kontakt na Faceboooku. Czuję, że terapia mi pomogła, ogólnie czuję się lepiej: weselsza, śmielsza, mam więcej otwartości na ludzi i optymizmu.
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Awatar użytkownika
sun
mASełko
Posty: 107
Rejestracja: 23 lip 2015, 22:11

Re: Najlepszy dzień w waszym życiu!

Post autor: sun »

Wypad na koncert z grupką znajomych, choć koncert był dla debiutujących zespołów rockowych, można rzec nic specjalnego, to bawiliśmy się razem przednio i byliśmy o parę lat młodsi... było jeszcze parę dobrych takich dni, ale mam nadzieję, że najlepszy jest jeszcze przede mną. :D
"Samotność jest prawością, potem oczywistością. Jest naturalnym odsunięciem się od iluzji. Jest stanięciem oko w oko z czarną dziurą. Jest przerażeniem i wyzwoleniem od przerażenia. Jest tunelem do życia. Nie zna smaku prawdziwego życia, kto przez tunel samotności się nie przeczołgał."
pawcio1978
pASzko
Posty: 2544
Rejestracja: 28 lut 2008, 19:18
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Najlepszy dzień w waszym życiu!

Post autor: pawcio1978 »

U mnie zaden.
ODPOWIEDZ