Dzisiaj spełniło się moje kolejne marzenie! :D

Podziel się swoją radością! :) Oto miejsce aby pisać o Twoich osiągnięciach i sukcesach, oraz o tym co ostatnio sprawiło Ci radość lub przyjemność.
Awatar użytkownika
agnieszka66
ASiołek
Posty: 52
Rejestracja: 7 maja 2017, 11:50

Dzisiaj spełniło się moje kolejne marzenie! :D

Post autor: agnieszka66 »

Obroniłam pracę na podyplomowej MATEMATYCE!!!! Nadal pozostaję w szoku. W czerwcu organizuję uroczyste wieszanie na ścianie dyplomu oprawionego w ramki (bo zrobiłam te studia dla własnej satysfakcji, żeby przełamać słabości i studiować przedmiot, który kocham bez wzajemności). To przełomowe wydarzenie w moim życiu! :D Wisienka na torcie wszystkich tych studiów, które sobie pokończyłam kiedyś dla rozrywki (i już nigdy więcej nie chcę... :D). życie bywa piękne.... :)
Jedyna różnica między mną a wariatem polega na tym, że ja nim nie jestem (S. Dali. I ja.)
Awatar użytkownika
chochol
pASsé
Posty: 1965
Rejestracja: 15 wrz 2011, 10:22
Lokalizacja: 49º06’17’’N 22º39’02’’E / 50º02’01’’N 22º00’17’’E

Re: Dzisiaj spełniło się moje kolejne marzenie! :D

Post autor: chochol »

Gratulacje.
"Serce czyste i otwarte, w dobrą zmienia trefną kartę"

"chochoł = feminoasozołza"
Awatar użytkownika
Nightmarine
pASibrzuch
Posty: 290
Rejestracja: 22 maja 2010, 01:39

Re: Dzisiaj spełniło się moje kolejne marzenie! :D

Post autor: Nightmarine »

Brawo, gratuluję : )
???
Awatar użytkownika
JacobMcAllen
łASuch
Posty: 190
Rejestracja: 28 kwie 2017, 14:13
Lokalizacja: Zawiercie

Re: Dzisiaj spełniło się moje kolejne marzenie! :D

Post autor: JacobMcAllen »

Bardzo Ci gratuluję, zwłaszcza dlatego, że ja szczerze nienawidzę matematyki (z wzajemnością!) :D i wiem, że trzeba w to włożyć ogrom pracy, żeby coś z niej zrozumieć.
W szkole nigdy nie miałem dobrej nauczycielki, w liceum była masakra - moją klasę (profil humanistyczny) uczyła babka, która zawsze wcześniej miała klasy matematyczne i postanowiła zrobić z nas orłów z tej dziedziny, choć każdemu zależało tylko na zdaniu matury z matmy. A ja ambicjonalnie nigdy na żadne korki nie chodziłem i pomimo dopa na koniec szkoły maturę zdałem na 56% ;)
O ile jeszcze rozumiem algebrę, to kompletnie nie ogarniam geometrii przestrzennej, nie mam takiej wyobraźni, to czarna magia dla mnie ;)
Jeszcze raz gratulacje :)
Dieu le veut
ODPOWIEDZ