Filozofia Krzysia

Dla ludzi o mocnych nerwach i nadprogramowej cierpliwości, czyli flame'y i offtopy wszelkiej maści tylko tutaj!
Awatar użytkownika
takasobie
ASter

Re: Filozofia Krzysia

Post autor: takasobie » 30 kwie 2018, 09:29

Viljar pisze:
30 kwie 2018, 09:22
Tak, przypadkiem zauważyłem, że edytował jakiś post, zastępując tekst jakimiś śmieszkami. Z ciekawości wszedłem na jego profil - zrobił tak z większością postów i wyglądało to tak, jakby wszyscy się go czepiali bez powodu. Filutek z niego :)

To dobrze, że chociaż częściowo jego posty są cytowane - przynajmniej jakiś ślad rewizyjny jest.

Awatar użytkownika
Azshara
ciAStoholik

Post autor: Azshara » 30 kwie 2018, 10:21

Viljar pisze:
30 kwie 2018, 09:22
Tak, przypadkiem zauważyłem, że edytował jakiś post, zastępując tekst jakimiś śmieszkami. Z ciekawości wszedłem na jego profil - zrobił tak z większością postów i wyglądało to tak, jakby wszyscy się go czepiali bez powodu. Filutek z niego :)
Byłam pewna, że za te buźki ":P" odpowiada urtika, która po prostu posprzątała syf pozostawiony przez Krzysia :) Chyba, że mowa o jeszcze innych postać, pogubić się można.

Awatar użytkownika
urtika
sASanka

Post autor: urtika » 30 kwie 2018, 12:48

Viljar pisze:
30 kwie 2018, 09:10
Mniej więcej co pół roku na tym forum pojawia się jakiś facet i obraża, kogo się da. Zastanawiam się, czy to nie jest ten sam człowiek, który zakłada różne konta...
Moim zdaniem nie jest to ten sam człowiek. Użytkownik Morowy też co prawda obrażał ludzi, ale miał zupełnie inny styl pisania, nie robił rażących błędów ortograficznych no i nie szukał partnerki. IP komputera też inne.
Setsu pisze:Byłam pewna, że za te buźki ":P" odpowiada urtika, która po prostu posprzątała syf pozostawiony przez Krzysia :) Chyba, że mowa o jeszcze innych postać, pogubić się można.
Nigdy nic podobnego nie robię i nie ingeruję w treść postów użytkowników, chyba że chodzi o przeniesienie do innego tematu. Zaś usuwam cudzy post wtedy, gdy użytkownik prosi o jego usunięcie.
A co do samego Krzysia, za ponowne obrażanie użytkowników na miesiąc czasu zostaje wysłany na banicję.
Partnerki i tak by nie znalazł, gdyż przecież wszystkie kobiety tu myślą tylko o seksie i puszczają się na prawo i lewo. :lol:
Quirkyalone

Awatar użytkownika
takasobie
ASter

Post autor: takasobie » 30 kwie 2018, 13:00

urtika pisze:
30 kwie 2018, 12:48
A co do samego Krzysia, za ponowne obrażanie użytkowników na miesiąc czasu zostaje wysłany na banicję.
Ale jak to? Miesiąc bez Krzysia? Co my zrobimy? Kto nam będzie rozrywkę zapewniał? :lol:

ODPOWIEDZ