Keri style. Ex: Wasza samoocena

Dla ludzi o mocnych nerwach i nadprogramowej cierpliwości, czyli flame'y i offtopy wszelkiej maści tylko tutaj!
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

O. Mój. Boże. Keri, w jakim to jest języku?
Ostatniego zdania nawet ja nie rozumiem, a mam dwanaście lat pracy z różnymi uczniami, nawet upośledzonymi. Nie dziwię się, że masz kompleksy, jakbym tak pisała, to bym też je miała.
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
auglen
ASiołek
Posty: 69
Rejestracja: 3 mar 2011, 11:06

Post autor: auglen »

"Może nawet z okresu (K?)kredy"

Aż tak trudno chyba nie jest przeczytać :-).
Awatar użytkownika
...
mASełko
Posty: 147
Rejestracja: 11 maja 2011, 10:43

Post autor: ... »

dziwożona pisze:Ostatniego zdania nawet ja nie rozumiem, a mam dwanaście lat pracy z różnymi uczniami, nawet upośledzonymi. Nie dziwię się, że masz kompleksy, jakbym tak pisała, to bym też je miała.
<hahaha> :D

Też nie rozumiem.
'- faceci to kontenery na hormony.
- a kobiety na emocje, tak?'
Awatar użytkownika
matnia
mASełko
Posty: 125
Rejestracja: 23 sty 2011, 16:55
Lokalizacja: CT

Post autor: matnia »

dziwożona pisze:O. Mój. Boże. Keri, w jakim to jest języku?
Ostatniego zdania nawet ja nie rozumiem, a mam dwanaście lat pracy z różnymi uczniami, nawet upośledzonymi. Nie dziwię się, że masz kompleksy, jakbym tak pisała, to bym też je miała.
Ja zrozumiałam.
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2428
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Post autor: urtika »

Nie zazdroszczę temu promotorowi bądź promotorce, który(a) będzie czytać pracę inżynierską od Keriego. Się nieźle namęczy. :lol: Nie dość że literówki i orty, to jeszcze przeokropnie chaotyczny styl wypowiedzi i ogólne niedbalstwo językowe. No ale cóż, szkoła prywatna - klient nasz pan.
Quirkyalone
Awatar użytkownika
Artemis
pASsiFlora
Posty: 1355
Rejestracja: 7 sie 2008, 21:41
Lokalizacja: z miasta

Post autor: Artemis »

Keri, dzięki :ciasto: :ciasto: Za wywołanie Dziwożony. Tak się od razu zrobiło swojsko i miło... :)
Fakt, zdanie robi wrażenie. Ja zrozumiałam dopiero za drugim razem...
Urtiko, Ty się nie martw promotorem, na pewno się znajdzie jakaś chętna, co porobi korekty, żeby promotor nie musiał czytać dwa razy ;).
Turysta-człowiek pętający się po szlakach w poszukiwaniu jedzeniaObrazek
Zablokowany