ulubione piosenki, filmy, książki

Dla ludzi o mocnych nerwach i nadprogramowej cierpliwości, czyli flame'y i offtopy wszelkiej maści tylko tutaj!
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

ulubione piosenki, filmy, książki

Post autor: dimgraf »

Wiem, że ta kwestia była już poruszana w wielu wątkach i wielu formach ale nie chce mnie się odkopywać kilku zakurzonych tematów i dlatego ten temat:P

Do rzeczy. Czy macie jakieś swoje ulubione piosenki, filmy, książki itp.?

Czy są jakieś wytwory kulturalne, które mają dla was jakieś większe znaczenie? Określają was?

Jeśli o mnie chodzi to: (jak was interesuje dlaczego akurat taki wybór proszę pytać)
książka: Władca much - Wiliama Goldinga
film: Equilibrium
piosenki (oj tu naprawdę sporo ale tylko kilka wymienię): Lonely Day - SOAD, Długość dźwięków samotności - Myslovitz, Sprzedawcy marzeń - Myslovitz, Noc - Myslovitz, Siódmy koktajl - Myslovitz
Awatar użytkownika
Artemis
pASsiFlora
Posty: 1355
Rejestracja: 7 sie 2008, 21:41
Lokalizacja: z miasta

Post autor: Artemis »

Regulamin, dz. IV pkt.2.
2. Zanim zadasz swoje pytanie bądź założysz nowy temat na forum, upewnij się, że nie był on jeszcze poruszany. Użyj do tego funkcji "Szukaj”.

Lenistwo to za słabe usprawiedliwienie do zaśmiecania forum. Podobny temat jest trzy piętra niżej, w tym samym dziale...
http://www.asexuality.org/pl/viewtopic.php?t=642
Turysta-człowiek pętający się po szlakach w poszukiwaniu jedzeniaObrazek
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post autor: dimgraf »

Dobra moja wina nie miałem na celu łamać regulaminu choć jakoś tak wyszło za ogólnie zadałem temat przez co się zdublował. Przepraszam.

Chodziło mi o co innego, a nie sprecyzowałem swojej myśli.

Temat do usunięcia:p
Zablokowany