Zote myśli i nie tylko

Dla ludzi o mocnych nerwach i nadprogramowej cierpliwości, czyli flame'y i offtopy wszelkiej maści tylko tutaj!
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Znasz Chochoł "Złote Myśli"? :wink: Były to takie zeszyciki zakładane przez dziewczynki, pewien czas temu bardzo modne. Zawierały zestaw pytań - od personaliów po pytania odnośnie planów na przyszłość itp. Nie wiem, czy wszyscy (wszystkie :wink: ) pisały prawdę, ale wpisując się można było się czasami pośmiać. Ciekawe, czy coś takiego wypaliłoby tutaj. Tyle, że na forum byłoby bez personaliów, no i pytania dostosowane jednak do wieku użytkowników.

Co to ma do pięknej duszy? Raczej, niewiele. :lol: Po prostu chciałam powiedzieć/napisać, że coś więcej o użytkownikach w wirtualu możemy się dowiedzieć jedynie poprzez rozmowę. A ludzie tutaj unikają tego jak ognia. :?
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

Dobry patent z tymi "złotymi myślami". Może załóż taki temat, Winkie?
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Kitty, Ty chyba żartujesz? :lol: Jeśli chcesz, aby był na forum temat z 0 stanem konta, to owszem - ja się nadam na autora. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Artemis
pASsiFlora
Posty: 1355
Rejestracja: 7 sie 2008, 21:41
Lokalizacja: z miasta

Post autor: Artemis »

Winkie pisze:Znasz Chochoł "Złote Myśli"? :wink: Były to takie zeszyciki zakładane przez dziewczynki, pewien czas temu bardzo modne. Zawierały zestaw pytań - od personaliów po pytania odnośnie planów na przyszłość itp. Nie wiem, czy wszyscy (wszystkie :wink: ) pisały prawdę, ale wpisując się można było się czasami pośmiać. Ciekawe, czy coś takiego wypaliłoby tutaj. Tyle, że na forum byłoby bez personaliów, no i pytania dostosowane jednak do wieku użytkowników.

Co to ma do pięknej duszy? Raczej, niewiele. :lol: Po prostu chciałam powiedzieć/napisać, że coś więcej o użytkownikach w wirtualu możemy się dowiedzieć jedynie poprzez rozmowę. A ludzie tutaj unikają tego jak ognia. :?
I ja miałam Złote Myśli, oj można się było pośmiać :).
A odpowiedników takich złotych myśli mamy tutaj co najmniej kilkanaście: w dziale Ankiety. Sama odpowiadałam na co najmniej kilka.
I nie zgadzam się, że poznać osobę możemy tylko przez rozmowę. Jest to najłatwiejszy sposób aby poznać poglądy jednej osoby (wtedy wg mnie odpowiedniejsza byłaby wymiana poglądów na pw). Ja dowiedziałam się całkiem sporo o niektórych, poznając ich poglądy czytając ich wypowiedzi w konkretnych tematach.

A kto mi się podoba?
napiszę jak przemyślę :)
Turysta-człowiek pętający się po szlakach w poszukiwaniu jedzeniaObrazek
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Artemis pisze:I nie zgadzam się, że poznać osobę możemy tylko przez rozmowę. Jest to najłatwiejszy sposób aby poznać poglądy jednej osoby (wtedy wg mnie odpowiedniejsza byłaby wymiana poglądów na pw). Ja dowiedziałam się całkiem sporo o niektórych, poznając ich poglądy czytając ich wypowiedzi w konkretnych tematach.
A niby jak poznaje się kogoś "przez rozmowę"? ;)

I tu, i tu mechanizm jest w zasadzie ten sam :P
Czczony nie tylko w Chinach
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Tylko, że widzisz. Ludzie czasami wyrabiają sobie złe wyobrażenie na podstawie takich wypowiedzi. :wink: Nie drążą tematu, nie stawiają pytań, bo wydaje im się, że wszystko już o danej osobie wiedzą. :lol:
Zwracam się do Artemis - bo Ant mnie ubiegł.

Mi się podobają ludzie z którymi można uprawiać "szermierkę słowną". :wink: Którzy są ciekawi i tolerancyjni, ale nie tolerancyjni tylko dla siebie, lecz i dla innych ludzi. :mrgreen:
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Szermierkę słowną?

Freestyle'ujesz? :>
Czczony nie tylko w Chinach
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Czasami. :wink: A czasami improwizuję. :lol:
Mówią mi: bądź miła. Więc jestem (po swojemu). :diabel:
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Ale na trzeźwo czy przez sen :?:
Czczony nie tylko w Chinach
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Zależy co rozumiesz pod określeniem "na trzeźwo". :wink:
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

W stanie świadomym. Faza beta ;)

Wpływ środków psychoaktywnych nieistotny :lol:
Czczony nie tylko w Chinach
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

A wpływ muzyki rockowej i pragnienie ustanowienia rządów totalitarnych? :diabel: :wink:
A jest jaka faza alfa?
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Totalitaryzm :kocha:

Alfa też jest. I delta, i theta też są, wyobraź sobie ;)
Czczony nie tylko w Chinach
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Cały alfabet grecki? :D Kółko lingwistyczno - pokojoznawcze się założy.

Totalitaryzm w środy wieczorem. Martini, pufa i mecz Ligi Mistrzów. Oh, yeah. :kocha:
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Yyy... Mnie bardziej kręci rozprawianie się z przeciwnikami i buntownikami oraz ingiwiljacja obywateli :xmrgreen:

Czemu tylko alfabet grecki? Abdżad arabski, hebrajski, katakana, hiragana, alfabet ormiański, devanagari, a dla hardkorów podstawowe kanji z japońca. Oczywiście na wstępie :D
Czczony nie tylko w Chinach
Zablokowany