Telenowela forumowa - część IV

Dla ludzi o mocnych nerwach i nadprogramowej cierpliwości, czyli flame'y i offtopy wszelkiej maści tylko tutaj!
Awatar użytkownika
Philosoph
fantAStyczny
Posty: 575
Rejestracja: 22 wrz 2009, 00:21
Lokalizacja: Starogard Gdański

Post autor: Philosoph »

wyrwana_z_kontekstu pisze:(...) wszystko gratis, po promocji, taka jestem przeceniona.
Można składać zamówienia?
User of this number is currently dead. Resurrection in 5 minutes, please wait. * * * * Resurrection failed, please try again later.
If you have more troubles with resurrection, please contact with software developer (GodCorp®) in order to solve the problem.
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

Philosoph pisze:
wyrwana_z_kontekstu pisze:(...) wszystko gratis, po promocji, taka jestem przeceniona.
Można składać zamówienia?
To była ironia, taki środek stylistyczny, wieeesz. Jeśli nadal nie kojarzysz, nie martw się, definicję na pewno znajdziesz w wikipedii. ;]
Awatar użytkownika
Philosoph
fantAStyczny
Posty: 575
Rejestracja: 22 wrz 2009, 00:21
Lokalizacja: Starogard Gdański

Post autor: Philosoph »

Widzę, że potrafisz używać, ale chyba nie umiesz rozpoznawać. :roll:
User of this number is currently dead. Resurrection in 5 minutes, please wait. * * * * Resurrection failed, please try again later.
If you have more troubles with resurrection, please contact with software developer (GodCorp®) in order to solve the problem.
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

To już nie ironia, to sarkazm. Nie za bardzo odbiegacie od tematu? :wink:
Ciekawy jest ten podział na randki i "całą resztę". Tak jak gdyby ludzie nie mogliby spotykać się przy byle okazji, albo też w ogóle nie umawiając się. "Będziesz to dobrze, nie będziesz - też dobrze."
I do tego te WYMOGI. Makijaż, fatałaszki, u facetów podobnie - tyle, że jak na razie darowaną mają tapetę.
No nie wiem, to człowiek jest inny dla współpracowników, rodziny, znajomych, a inny dla tzw. "drugiej połówki"?
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

Philosoph pisze:Widzę, że potrafisz używać, ale chyba nie umiesz rozpoznawać. :roll:
Czyżbyś chciał mnie nauczyć tej trudnej sztuki na prywatnych kursach? :>

Dziękuję, poradzę sobie bez. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Philosoph
fantAStyczny
Posty: 575
Rejestracja: 22 wrz 2009, 00:21
Lokalizacja: Starogard Gdański

Post autor: Philosoph »

wyrwana_z_kontekstu pisze:
Philosoph pisze:Widzę, że potrafisz używać, ale chyba nie umiesz rozpoznawać. :roll:
Czyżbyś chciał mnie nauczyć tej trudnej sztuki na prywatnych kursach? :>
Chętnie. Ale obecnie tylko w godzinach nocnych, jako że dzień przesypiam.
wyrwana_z_kontekstu pisze: Dziękuję, poradzę sobie bez. :mrgreen:
Proszę, nie podołałabyś mojemu cennikowi, nie mówiąc o terminach zajęć. :diabel:
User of this number is currently dead. Resurrection in 5 minutes, please wait. * * * * Resurrection failed, please try again later.
If you have more troubles with resurrection, please contact with software developer (GodCorp®) in order to solve the problem.
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Może to być usługa za usługę. :wink: Bez skojarzeń proszę. Wyrwana_z_kontekstu nauczyłaby Cię używać ironii, Ty ją rozpoznawać ironię i wszyscy byliby zadowoleni. :mrgreen:
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

Philosoph pisze: Proszę, nie podołałabyś mojemu cennikowi, nie mówiąc o terminach zajęć. :diabel:
Mamy tu osobnika obcykanego w pośrednictwie takich usług, już on by wytargował mi korzystne warunki. xD
Awatar użytkownika
Philosoph
fantAStyczny
Posty: 575
Rejestracja: 22 wrz 2009, 00:21
Lokalizacja: Starogard Gdański

Post autor: Philosoph »

Winkie pisze:Bez skojarzeń proszę.

Skojarzeń? Jakich skojarzeń?
Winkie pisze:Wyrwana_z_kontekstu nauczyłaby Cię używać ironii, Ty ją rozpoznawać ironię i wszyscy byliby zadowoleni. :mrgreen:
Ach te paradoksy. :mrgreen:
wyrwana_z_kontekstu pisze:
Philosoph pisze: Proszę, nie podołałabyś mojemu cennikowi, nie mówiąc o terminach zajęć. :diabel:
Mamy tu osobnika obcykanego w pośrednictwie takich usług, już on by wytargował mi korzystne warunki. xD
Oj nie, ja jestem nieugięty. :diabel:
User of this number is currently dead. Resurrection in 5 minutes, please wait. * * * * Resurrection failed, please try again later.
If you have more troubles with resurrection, please contact with software developer (GodCorp®) in order to solve the problem.
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Oczywiście, na początek Kitty dostałaby rabat jako przedstawicielka mniejszości na tym forum - 10% tak mniej więcej. Później straty własne - bo czas przeznaczony na malowanie pyszczka przeznaczałaby na lekcje ironii co nie pomaga urodzie - 20%.
Ile mamy? 70 %, więc lecimy dalej.
Straty MOJE. :diabel: -20%
Straty forum - 30%
20% - straty innego typu

WNIOSEK: Kitty ma lekcje za friko. :D

Nie wiem jakiego eksperta chciałaś, ale podałam niezależną wycenę. :wink:
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Jak dla mnie, to Philosoph powinien jeszcze dopłacać do tego biznesu ;)
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

Winkie pisze:Oczywiście, na początek Kitty dostałaby rabat jako przedstawicielka mniejszości na tym forum - 10% tak mniej więcej. Później straty własne - bo czas przeznaczony na malowanie pyszczka przeznaczałaby na lekcje ironii co nie pomaga urodzie - 20%.
Pisząc o mniejszości, miałaś na myśli elitę intelektualną forum, I guess. :>

Kitty się nie maluje, nie musi i tak nie rzuca na kolana. :diabel:
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Oczywiście, Kitty. Don't worry and don't shame :mrgreen:

Kitty, my to wiemy, ale on niekoniecznie. :wink: A trzeba łapać się wszystkich sposobów, aby wynegocjować jak najkorzystniejsze warunki edukacyjne. :diabel:

Ile proponujesz Ant, dopłaty? Od 50% wzwyż?
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

We frankach szwajcarskich ;)
Czczony nie tylko w Chinach
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Trochę niestabilny kurs. A co powiesz na funciaki?
Zablokowany