Śmieci Winkie (Ex Grupa krwi)

Dla ludzi o mocnych nerwach i nadprogramowej cierpliwości, czyli flame'y i offtopy wszelkiej maści tylko tutaj!
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Grupa krwi

Post autor: Winkie »

Pamiętam robienie kiełbasy. Kupuje się kiszkę i poprzez maszynę wprowadza do niej przemielone mięso.
Tak, u mnie wędzeniem zajmuje się tata, który robi to naprawdę świetnie. Wcześniej dziadek z babcią.
Wędzenie mięsa na Święta to taka jakby tradycja, choć obecnie z powodu i braku czasu i wysokich cen mięsa nieco zanikająca. :(
Nie ma nic lepszego niż świeżo ukrojona wędzonka położona na kawałeczku chleba. :D

W sobotę będzie próbowanie również? :wink:
bodolsog
Wyrób chłopakopodobny
Posty: 361
Rejestracja: 26 gru 2010, 00:45

Re: Grupa krwi

Post autor: bodolsog »

Winkie pisze:
bodolsog pisze:
Winkie pisze:Ze wszystkich grup krwi to właśnie tą musisz mieć? DLACZEGO? :lol:
Tak Winkie, Tobie na złość. Specjalnie tak sobie dobrałem rodziców, żeby wyszło :->
No i nie załapał... :roll:
A byłabyś tak miła...?
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Grupa krwi

Post autor: dimgraf »

Jeśli wierzyć wynikom ankiety to osoby z grupą 0 są narażone na bycie aseksualnymi:P Najwięcej osób podało 0 :)

A Ja jestem z najmniej licznej grupie - AB

Zerknąłem na tą tabelę diety do grupy krwi i nie kosztowało by Mnie to zbyt wiele wyrzeczeń.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
bodolsog
Wyrób chłopakopodobny
Posty: 361
Rejestracja: 26 gru 2010, 00:45

Re: Grupa krwi

Post autor: bodolsog »

O, znalazłem coś dla Was :]

10 najgłupszych diet świata

Razem z grupami krwi moi faworyci to 8 i 10, czyli dieta "Co jadłby Jezus" :D i dieta tasiemcowa :]
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Grupa krwi

Post autor: Winkie »

bodolsog pisze: A byłabyś tak miła...?
A byłabym... Mam grupę krwi 0 RH+. :D

O diecie tasiemcowej słyszałam... Podobnie jak i o diecie glistami ludzkimi. Czego to ludzie nie zrobią. :? Jest to ohydne, szkodliwe, a ludzie stosujący tego typu "odchudzanie" (hodowanie w sobie pasożytów) chyba mają coś nie tak z psychiką.
bodolsog
Wyrób chłopakopodobny
Posty: 361
Rejestracja: 26 gru 2010, 00:45

Re: Grupa krwi

Post autor: bodolsog »

Winkie pisze:A byłabym... Mam grupę krwi 0 RH+. :D
Czyli to Ty nie załapałaś mojej odpowiedzi chyba. Myślą przewodnią było potwierdzenie, że jest spisek, żeby Ci dokuczyć. W którymś wątku wcześniej już stwierdzałaś, że miłym by Ci było mieć jak najmniej wspólnego ze mną (siostrzyczko :]) i na tym tu dokuczanie polega. :]
Zablokowany