Offtop (Ex kto wam się podoba?)

Dla ludzi o mocnych nerwach i nadprogramowej cierpliwości, czyli flame'y i offtopy wszelkiej maści tylko tutaj!
pomaranczka1982
mASełko
Posty: 133
Rejestracja: 25 maja 2011, 20:23
Lokalizacja: Mysłowice/Katowice

Post autor: pomaranczka1982 »

Madagaskar bo tam też byli ludź i człowieki :D

Swoją drogą kocham tą bajkę, a przede wszystkim Pingwiny :D

Hm facet, jako "nie ludź" ... o to chyba taki jakiego ja szukam :D ... bo który facet lubi prać i prasować?

Po za tym uważam, że tylko normalni ludzie potrafią się śmiać z samych siebie :D
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

I zachowywać odpowiedni dystans do tego co robią.
Przydałby się facet, który gotowałby za mnie, ale dla mnie "nie ludziem" byłby mężczyzna taki jak ja. Trochę dziwaczny. :wink:

Ta, Pingwiny wymiatają. Szczególnie ich szef. :D Niestety już zajęty...
pomaranczka1982
mASełko
Posty: 133
Rejestracja: 25 maja 2011, 20:23
Lokalizacja: Mysłowice/Katowice

Post autor: pomaranczka1982 »

Mój mężczyzna nie musi gotować bo to moją domena :D i nie lubię konkurencji (no chyba, że jest weekend to chętnie zjem śniadanie przez kogoś zrobione :D).

Za to prasowanie i pranie to raczej moja Pięta Achillesowa, a dokładniej mam wstręt albo jeśli ktoś woli 2-lewe rączki i pewnie dlatego ciągle podrzucam swoje pranie do automatu rodziców :D
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

Mmm, taki osobnik z dystansem do siebie, to i owszem, by się przydał, ale trudno o takiego, bo wybujałe ego jest dolegliwością w rodzie męskim dość powszechną. Prać, sprzątać, prasować nie musi, ale moduł z gotowaniem poproszę, bo do garów mam wstręt uwarunkowany genetycznie (po Mamusi :P). No i żeby mnie lubił za to jaka jestem (trudne, aczkolwiek wykonalne ;) ) i nie kazał mi się zmieniać, bo tego organicznie "nie zniesę". :/
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Może byśmy związały się ze sobą Pomarańczko1982? :wink: Ty byś gotowała, a ja bym robiła tą resztę. :)

Tak, jak to jest, że facet swych wad nie widzi, a u potencjalnej kandydatki na żonę/kochankę i owszem? Mam wrażenie, że coraz bardziej przeszkadza to kobietom, zwłaszcza, że przynajmniej w teorii obowiązuje w naszym kraju równouprawnienie. Facet powinien umieć się przystosować do zmieniającego się społeczeństwa...
pomaranczka1982
mASełko
Posty: 133
Rejestracja: 25 maja 2011, 20:23
Lokalizacja: Mysłowice/Katowice

Post autor: pomaranczka1982 »

Winkie co do związku z kobietą to tylko i wyłącznie w formie przyjaźni, bowiem pomimo, iż lubię kobiety i często im się przyglądam to zdecydowanie preferuje związki z mężczyznami- a przyczyna tego wyboru jest bardzo prosta "mężczyzna jest prosty jak budowa cepa" ;D

Mam nadzieje, że nie zjedzą mnie żywcem mężczyźni tu zaglądający ale czasem zdarza mi się używać tego typu określeń z resztą ludzie, którzy mnie znają wiedzą, że mam dość specyficzny rodzaj żartów :D, ale jeśli ktoś poczuł się urażony to z góry przepraszam :D
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Ja rozumiem. :wink:
Preferuję raczej mężczyzn, ale jestem cały czas otwarta, bo nigdy nie wiadomo co los dla nas szykuje. :lol:

Z reguły tak jest, mężczyzna ma określone potrzeby i jest prosty. Są wyjątki, ale one żyją raczej w innym świecie. :lol:
Zablokowany