Romanse (Ex Przyjaźń i inne relacje międzyludzkie)

Dla ludzi o mocnych nerwach i nadprogramowej cierpliwości, czyli flame'y i offtopy wszelkiej maści tylko tutaj!
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Romanse (Ex Przyjaźń i inne relacje międzyludzkie)

Post autor: dimgraf »

Winkie. Czyżby to jakaś aluzja do mnie? Oczywiście ostatnio trochę mniej piszę na forum ale to nie twoja wina. Po prostu mam mniej czasu na śledzenie tematów. I nie obraziłem się na Ciebie po prostu przestała mnie bawić tamta rozmowa bo była już zupełnie nie na temat.
Faceci mają to do siebie, że myślą w kategoriach płciowych. Tzn. jeśli kobieta na forum poświęca mu uwagę, to na pewno się w nim zakochała. Dobra, dokładniej. Ja ludzi traktuję jako ludzi, rozmówców, a to że kogoś magluję nie oznacza, że go nie lubię czy tępię, tylko że interesuje mnie jego/jej opinia.
Nigdy nie podchodziłem do naszych dyskusji na forum w kategoriach płciowych. Jeśli odwołujesz się do tego co napisałem ci na pw, to ojć chyba nie oznaczyłem wypowiedzi z przymrużeniem oka :wink:
Mnie cały czas chodziło tylko o to byś nie zamieniała każdego tematu w dyskusje o mnie. Jeśli interesuje Ciebie moja opinia w konkretnym temacie pozwól mi ją wyrazić, a jeśli interesuje Ciebie moja osoba (nie płciowo, tylko ogólnie, moje podejście do życia etc) to możemy też o tym rozmawiać w odpowiednim temacie bądź na pw.

Wyrwana_z_kontekstu proszę dla ciebie :ciasto: i dla Winkie też kawałek mam :ciasto:
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post autor: dimgraf »

Czyli się przypadkiem wprosiłem w temat nie o mnie :lol: ups wtopa. Myślałem, że skoro tak ogólnie o facetach aseksualnych piszecie to nie wiedziałem czy też ze mną jest tak źle jak opisujecie.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

To temat ogólnodostępny.

Nie chcemy Ci złamać Twej nader delikatnej psychiki, więc taktownie przemilczmy...
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post autor: dimgraf »

Winkie to był żarcik.

Skoro już się wpakowałem w temat to możemy porozmawiać dlaczego czasem faceci, w tym ja jako przedstawiciel tej mniejszości na forum bywają zimni i nie czuli i nie potrafią okazywać uczuć. Choć może nawet jest odpowiedni temat na forum. Pani archeolog szukamy?:P
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Ja też żartowałam.

Jest tu chyba taki temat, no ale czy opłaca się go odkopywać? Nie wiem co na to Wyrwana_z_kontekstu. Czy ma natchnienie?
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

Of course, my dear. ;)

Siedzę na kompie, włączyłam sobie film ze 3 godziny temu, ale nie mogę obejrzeć, bo wciągnęła mnie dyskusja i co chwila go zatrzymuję.

Mam takie dziwne spostrzeżenia dotyczące facetów asów (tych, których znam). Wykazują dość, hm, kobiece podejście do tzw. zalotów. Tak kierują sytuacją, żeby to dziewczyna się starała, walczyła o ich uczucie, wymagają pochylenia się nad nimi, pocieszania, podczas gdy oni pozostają obojętni, z doskonałym alibi w garści, tylko stawiają kolejne wymagania. :roll:
Ostatnio zmieniony 16 paź 2011, 11:38 przez wyrwana_z_kontekstu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post autor: dimgraf »

Wykazują dość, hm, kobiece podejście do tzw. zalotów. Tak kierują sytuacją, żeby to dziewczyna się starała, walczyła o ich uczucie, wymagają pochylenia się nad nimi, pocieszania, podczas gdy oni pozostają obojętni, z doskonałym alibi w garści, tylko stawiają kolejne wymagania
Winkie czas szukać tematu bo będziemy offtopować w tym temacie choć czy ten temat nie jest offtopowy:P

Właśnie o to mi chodziło wyrwana jak pytałem się o to czy nie za dużo wymagasz od facetów.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

Zawsze znajdzie się miejsce w Archiwum X. :P

Wytłumacz mi, dlaczego uważasz, że to ja wymagam zbyt wiele?
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post autor: dimgraf »

Dobra by było weselej to dam link do pewnego standup'a wyjaśniającego w fajny sposób różnicę między płciami. http://www.youtube.com/watch?v=D89aLBUzGGY
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Za późna pora i za mało czasu na filmiki. Proszę o streszczenie. :lol:
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post autor: dimgraf »

A tam Winkie nie da się tego streścić to złożony problem:P Zresztą ile nocy przez Ciebie zawaliłem. I czy to była jakaś aluzja do mnie z tym rodzeniem dzieci?
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Bo może właśnie dlatego, że kocha Dimgrafie? Nie pomyślałeś o tym?

Co ja wyprawiam? :lol: Obejrzałam.
Facet przedstawia zagadnienie "Różnice mózgów kobiet i mężczyzn" w sposób bardzo plastyczny, żywo gestykulując. To "Pudełko Nicości" jest super. :lol: Ja tak potrafię godzinami. :wink:

Boże, dziękuję Tobie za Edwarda. Nie przecięły się nasze żywota, nie posłuchałam go, ale dziękuję za Niego. Ja, Winkie.

Ok, więc pozostawiam Was samych Dimgrafie. Miłej zabawy. :)
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

W tej chwili mogłabym się z Tobą posprzeczać, ale tylko ja bym na tym straciła, więc sobie daruję.
Raz już moje posty nazwano spamem. Do dzisiaj nie doczekałam się dokładnego wyjaśnienia tego "fenomenu" i jak to ma się do moich wypowiedzi. Jak tak bardzo przeszkadzają one Tobie i nie tylko Tobie (coś tam kiedyś była jakaś gadka o privie...), to najwyraźniej ta cała moja zabawa z tym forum nie ma większego sensu. Szkoda, że wszystkich wypowiedzi mojego autorstwa nie mogłabym wykasować. Byście mieli więcej miejsca na własne przemyślenia i rozmowy.
Naprawdę szkoda.
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

Na tym forum panował do niedawna pruski dryl. Rozumiem Cię, Winkie, bo widać, że zależy Ci na nawiązaniu bliższego kontaktu z ludźmi z forum, a o to tutaj niezmiernie trudno.

W sumie, lepiej byłoby nasz wątek przenieść, bo daleko już odeszliśmy od tematu.
Awatar użytkownika
Artemis
pASsiFlora
Posty: 1355
Rejestracja: 7 sie 2008, 21:41
Lokalizacja: z miasta

Post autor: Artemis »

Winkie, chciałam Ci coś odpisać na polepszenie humoru, ale obawiam się, że moje wypociny odniosłyby skutek odwrotny :).
Więc króciutko: dobrze, że zdarzają się takie osoby jak Ty, co trochę rozruszają forum :). Między innymi dzięki Tobie przypomniałam sobie miłe chwile z Białegostoku...
Turysta-człowiek pętający się po szlakach w poszukiwaniu jedzeniaObrazek
Zablokowany