Offtop (Ex trójkąty i inne wielokąty ;))

Dla ludzi o mocnych nerwach i nadprogramowej cierpliwości, czyli flame'y i offtopy wszelkiej maści tylko tutaj!
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Dimgraf, Ty naprawdę rozmawiasz z kumplami o fantazjach erotycznych? A nie mógłbyś któregoś posiedzenia wrzucić na youtube? :wink:
Awatar użytkownika
Tuatha
ciAStoholik
Posty: 350
Rejestracja: 18 kwie 2011, 15:19
Lokalizacja: Toruń przez większość czasu
Kontakt:

Post autor: Tuatha »

No to czekamy na ciebie, dimgraf :3 Myśmy się już zdeklarowały ;)

A nad scenariuszem zeznań (żeby przedstawić wspólną wersję oczywiście) usiądziemy z Gosią któregoś wolnego popołudnia, nie? x3
Obrazek
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post autor: dimgraf »

Spoko tylko taką bajkę przez was wymyśloną trzeba by wrzucić na jakieś forum S! tak bym stał się nagle geniuszem seksu:P Jak ściemniać to z klasą:P

Winkie takich rozmów nie można dać na youtube bo nikt tego nie rejestruje (spróbował by tylko). Widzisz to jest różnica między kobietami, mężczyznami. Faceci opowiadają bajki (żona zawsze zła), a panie z kolei obgadują facetów i to ze szczegółami i wszystkie zaraz wiedzą który ma dużego, małego, jest dobry/kiepski itd... zresztą faceci rzadko o tym rozmawiają i to z reguły w bardzo wąskim gronie i tylko z tymi najbardziej zaufanymi. No ale to chyba powinienem pisać w innym temacie niż się tu rozpisywać cóż. A może Winkie chcesz opowiedzieć swoje fantazje. Chciałbym wiedzieć o czym marzą kobiety.:P
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Awatar użytkownika
Tuatha
ciAStoholik
Posty: 350
Rejestracja: 18 kwie 2011, 15:19
Lokalizacja: Toruń przez większość czasu
Kontakt:

Post autor: Tuatha »

Ja tu o konkretach.... :roll:
Obrazek
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post autor: dimgraf »

O konkretach to pogadamy jak będę w stanie zaplanować urlop i będzie mnie stać na dłuższy wyjazd na razie możemy sobie tylko pogdybać.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Awatar użytkownika
Tuatha
ciAStoholik
Posty: 350
Rejestracja: 18 kwie 2011, 15:19
Lokalizacja: Toruń przez większość czasu
Kontakt:

Post autor: Tuatha »

Więc gdybajmy w najlepsze o naszym aseksualnym wielokącie :3
Obrazek
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Nie, Dimgraf napisał na temat zakładając, że spotkania kumpli to również taki rodzaj platonicznego związku. :wink:
Fantazje erotyczne? Dimgraf, to moje, moje, MOJE. :lol:
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post autor: dimgraf »

Winkie co masz na myśli? Jeśli chcesz poznać moje fantazje to może kiedyś na pw albo najlepiej na spotkaniu bo jednak nie chce się dzielić tym ze wszystkimi(gdyby można było stworzyć temat z dostępem dla wybranych osób to może ale na otwartym temacie....)
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Platoniczny związek to taki pozbawiony erotyki. Nie wiem jak to jest z Wami chłopcy, ale może to też rodzaj związku?

Fantazje jeśli chcesz, to zachowuj dla siebie. Dzieląc się z innymi sprawisz, że nie będą już tak fajne. Te moje pytania i sugestie były próbą sprawdzenia jakim jesteś człowiekiem: czy łatwo otwierasz się przed nieznajomymi (prawie nieznajomymi, lecz w sumie nie przed przyjaciółmi na forum), czy wolisz zachowywać dystans. Dalej nie wiem jak jest, ale warto było zadać sobie tyle trudu, aby przynajmniej sprawdzić, że akurat w tej kwestii mamy podobne zdanie.
Zablokowany