Wisi mi to

Dla ludzi o mocnych nerwach i nadprogramowej cierpliwości, czyli flame'y i offtopy wszelkiej maści tylko tutaj!
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Nowy dział

Post autor: Winkie »

dimgraf pisze:Czytaj proszę ze zrozumieniem całościowo, a nie wyrywkowo dobierając treść pod swoją modłę.
Uważam, że nie ja tak czynię...

Nie napisałam nigdzie, że głosy "wisi mi to" są nieważne - podałam po prostu co one znaczą, tak naprawdę a nie wg interpretacji administracji. Natomiast admin nie powinien kierować się tylko swoimi odczuciami, osądami, lecz i słuchać co inni mają do powiedzenia o forum na którym w końcu są pełnoprawnymi użytkownikami.
dimgraf pisze:Ale gdyby chociaż głosów na tak było 2x więcej od sumy pozostałych oddanych to jest dla mnie bardziej wiążące i zmuszające do zastanowienia się może mają racje i jest potrzebny.
Oczywiście. Wtedy byście ustalili, że trzeba by było 3x więcej i tak dalej... :roll:
dimgraf pisze:Jakiej przyszłości rok, dwa, dziesięć lat? Gdyby już wydzielać działy to podzielić w następujący sposób: "Ona szuka Jego", "On szuka Jej", "Ona szuka Jej", "On szuka Jego", "Po prostu kogoś do rozmowy", "40+". Ale wszystkie 6 razem, a nie preferować jedną i mimo wszystko nieliczną grupę.
Skąd wiesz, że nielicznej skoro takie osoby nawet nie mają możliwości, aby zamieszczać tego typu ogłoszenia, tak aby nie zostały potraktowane jak tylko "inna" forma ogłoszenia matrymonialnego?
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Nowy dział

Post autor: dimgraf »

Ja już nie rozumiem nic dałem wam argument za, a i tak spotykam się z krytyką. W takim razie wyłączam się z dyskusji i nadal pozostanę wśród niezdecydowanych. Była szansa na przekonanie mnie, bym lobbował na rzecz działu, ale lepiej było mnie krytykować.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Awatar użytkownika
Silencio
AS gaduła
Posty: 406
Rejestracja: 27 paź 2011, 19:36
Kontakt:

Re: Nowy dział

Post autor: Silencio »

Była szansa na przekonanie mnie, bym lobbował na rzecz działu, ale lepiej było mnie krytykować.
Oooo, wybacz nam, wielki Zielony Dimgrafie! Gdybyśmy tylko wiedzieli, jak wielki błąd popełniamy! A powinniśmy przecież mieć świadomość, że "arogancja" użytkowników jest na tym forum ważniejsza od tego, czy mają rację, czy nie. Albo uważasz, że pomysł jest dobry, albo uważasz, że pomysł jest zły, albo cię to nie obchodzi. Innej opcji nie ma. To nie jest jakiś skomplikowany temat, który wymagałby długich godzin rozmyślania nad sensem i praprzyczyną, naprawdę. A skoro to nie jest skomplikowany temat, to raczej nie potrzebowałeś naszego przekonywania, by się do niego przekonać. Ale mogę ci wysłać przekonujące ciasteczko -> :ciasto:
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Nowy dział

Post autor: Winkie »

dimgraf pisze:Była szansa na przekonanie mnie, bym lobbował na rzecz działu, ale lepiej było mnie krytykować.
Nie potrzeba lobby aby dział powstał kiedy wynik był jednoznaczny.
Silencio pisze: To nie jest jakiś skomplikowany temat, który wymagałby długich godzin rozmyślania nad sensem i praprzyczyną, naprawdę.
Zróbmy może analizę SWOT, biznesplan i lobbujmy dalej. :wink:
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Nowy dział

Post autor: dimgraf »

Ciasteczko mnie przekonało by jeszcze napisać dzięki :D
Nie potrzeba lobby aby dział powstał kiedy wynik był jednoznaczny.
Ant napisz na odczepnego, że kiedyś zrobisz. Czas bliżej nieokreślony mogący iść w lata :mrgreen:

Tak teraz propozycja dla drugiej strony, skoro nie potrzebujecie mojego poparcia i lobby :D
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Nowy dział

Post autor: Winkie »

dimgraf pisze:Ant napisz na odczepnego, że kiedyś zrobisz. Czas bliżej nieokreślony mogący iść w lata :mrgreen:
Dzięki tej wypowiedzi widzimy dokładnie jak to administracja szanuje zdanie użytkowników zgłaszających propozycje oraz zapotrzebowanie na nowe działy. "Wisi mi to" :roll:
Awatar użytkownika
Silencio
AS gaduła
Posty: 406
Rejestracja: 27 paź 2011, 19:36
Kontakt:

Re: Nowy dział

Post autor: Silencio »

Ant napisz na odczepnego, że kiedyś zrobisz. Czas bliżej nieokreślony mogący iść w lata :mrgreen:
Ant nie posiada własnego rozumu, że musisz mu podsuwać tak genialne pomysły? ;) Tak, wiem, że to był żart. Wyszedł kiepsko, ale mam nadzieję, że ciasteczko smakowało.
Zablokowany