[ex. Newsweek "Seks? Nie, dziękuję"] vol 4

Dla ludzi o mocnych nerwach i nadprogramowej cierpliwości, czyli flame'y i offtopy wszelkiej maści tylko tutaj!
Awatar użytkownika
matnia
mASełko
Posty: 125
Rejestracja: 23 sty 2011, 16:55
Lokalizacja: CT

[ex. Newsweek "Seks? Nie, dziękuję"] vol 4

Post autor: matnia »

:lol: to ja teraz czekam na swoją kobiecą fale pożądania, po której nabiorę chcicy na wszystko co się rusza...
:lol2:
"Człowiekowi wydaje się, że jest gigantem, a jest ***."
Awatar użytkownika
Wicherek
przytulAS
Posty: 774
Rejestracja: 1 wrz 2010, 06:56
Lokalizacja: Pyrlandia

Re: Newsweek "Seks? Nie, dziękuję"

Post autor: Wicherek »

matnia pisze::lol: to ja teraz czekam na swoją kobiecą fale pożądania, po której nabiorę chcicy na wszystko co się rusza...
:lol2:
Haha...mam nadzieję, że pochwalisz się na forum, gdy takowa chcica nadejdzie :P
<< Free hugs >> << Free hugs >> << Free hugs >>
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Newsweek "Seks? Nie, dziękuję"

Post autor: Winkie »

matnia pisze::lol: to ja teraz czekam na swoją kobiecą fale pożądania, po której nabiorę chcicy na wszystko co się rusza...
:lol2:
Musi pojawić się Ten Jedyny, albo Ta Jedyna aby pojawiła się owa "siła sprawcza", determinant podporządkowujący wszystkie inne myśli, czyny, dążenia człowieka, czyli POTRZEBA SEKSUALNA. :pompomgirl: Gdy się pojawi nawet najbardziej zagorzały aseksualny będzie jak kot łaził i się "motywował" - porę zatem akuratną teraz mamy. Bo marzec... :roll:

Btw. W wersji online zrezygnowano już z tego jakże "kontrowersyjnego" obrazka, z pasami cnoty, wsadzając za to melancholijną dziewczynę - pewnie na potrzebę czekającą. :roll:
Awatar użytkownika
meg
ASter
Posty: 693
Rejestracja: 24 mar 2011, 09:46

Re: Newsweek "Seks? Nie, dziękuję"

Post autor: meg »

Bójcie się dziewczyny:
„Jeszcze ci przejdzie, wyrośniesz. Kobiety, które tak mówią, później mają dwunastkę dzieci” :wink:
Jesteśmy ofiarami geografii. Kulturowo, intelektualnie, uczuciowo.
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Newsweek "Seks? Nie, dziękuję"

Post autor: Winkie »

meg pisze:Bójcie się dziewczyny:
„Jeszcze ci przejdzie, wyrośniesz. Kobiety, które tak mówią, później mają dwunastkę dzieci” :wink:
Bo muszą nadrobić "stracone lata"? :wink: Z tego co czytam niekiedy w komentarzach przy różnego typu artykułach o tematyce społecznej, zamieszczonych w sieci, sami seksualni wolą seks, bez płodzenia dzieci. Toteż akurat "nie chcę mieć dzieci/nie będę miała/miał dzieci" chyba już nikogo nie powinien dziwić - to nie zdradza jeszcze, że kto aseksualnym jest. :wink:
Zablokowany