Śmieci Winkie (Ex Grupa krwi)

Dla ludzi o mocnych nerwach i nadprogramowej cierpliwości, czyli flame'y i offtopy wszelkiej maści tylko tutaj!
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Śmieci Winkie (Ex Grupa krwi)

Post autor: Winkie »

Felixis pisze:A ja mam B Rh+ najprawdopodobniej
Jak to - najprawdopodobniej? Nie sprawdzałaś grupy krwi?
Felixis pisze:Chciałam kiedyś oddawać krew, ale ja niestety nie moge :P
Dlaczego?
Felixis
ASysta
Posty: 251
Rejestracja: 11 sty 2012, 15:51

Re: Grupa krwi

Post autor: Felixis »

Winkie pisze:
Felixis pisze:A ja mam B Rh+ najprawdopodobniej
Jak to - najprawdopodobniej? Nie sprawdzałaś grupy krwi?
Ja osobiście nie sprawdzałam, ale miałam kiedyś sprawdzaną. Na pewno mam B i wydaje mi sięże Rh + ale to było wiele lat temu i nie pamiętam jak to mi mama powiedziała XD

Winkie pisze:
Felixis pisze:Chciałam kiedyś oddawać krew, ale ja niestety nie moge :P
Dlaczego?
Ciekawość-pierwszy stopień do piekła XD Tam na ankiecie jest dużo przeciwwskazań :P Osobiście nie chciałabym krwi od kogoś takiego jak ja :D Leki + niezdrowa dieta. Ale nie będe korzonków wcinać ;p
Wszyscy wiedzą lepiej...
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Grupa krwi

Post autor: Winkie »

Felixis pisze:Ja osobiście nie sprawdzałam, ale miałam kiedyś sprawdzaną. Na pewno mam B i wydaje mi sięże Rh + ale to było wiele lat temu i nie pamiętam jak to mi mama powiedziała XD
Kiedyś w dowodach osobistych była wpisywana. Szkoda, że nowe dowody osobiste już nie oferują tej "opcji".
Felixis pisze:Ciekawość-pierwszy stopień do piekła XD
To ile ich tam jeszcze jest? :mrgreen:
Felixis pisze:Osobiście nie chciałabym krwi od kogoś takiego jak ja :D Leki + niezdrowa dieta. Ale nie będe korzonków wcinać ;p
Najpierw krew jest badana, no ale jak piszesz, że leki bierzesz, to chyba już to jedno eliminuje Cię jako potencjalnego krwiodawcę...
ODPOWIEDZ