Kartony, itp. (Ex W jakim województwie mieszkasz?)

Dla ludzi o mocnych nerwach i nadprogramowej cierpliwości, czyli flame'y i offtopy wszelkiej maści tylko tutaj!
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Kartony, itp. (Ex W jakim województwie mieszkasz?)

Post autor: Winkie »

Biorąc pod uwagę liczbę użytkowników aktywnie biorących udział w rozmowach na forum, to powiedziałabym, że mamy nawet 200% normy. Podejrzanie mało głosów, bo 0, przypadło w udziale województwu dolnośląskiemu. :>
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: W jakim województwie mieszkasz?

Post autor: Layla »

Winkie pisze:Biorąc pod uwagę liczbę użytkowników aktywnie biorących udział w rozmowach na forum, to powiedziałabym, że mamy nawet 200% normy. Podejrzanie mało głosów, bo 0, przypadło w udziale województwu dolnośląskiemu. :>
No tak, ale taka ankieta jest skierowana do ogółu. Wtedy wyniki są obiektywne. Chyba, że zaznaczymy "Ankieta dla osób mających pow. 200 postów" :P
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: W jakim województwie mieszkasz?

Post autor: Winkie »

Layla pisze: Chyba, że zaznaczymy "Ankieta dla osób mających pow. 200 postów" :P
A może tak od razu pow. 1000 postów? A co, przynajmniej jakaś "motywacja" będzie dla niełapiących się. :]
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: W jakim województwie mieszkasz?

Post autor: Layla »

Winkie pisze:
Layla pisze: Chyba, że zaznaczymy "Ankieta dla osób mających pow. 200 postów" :P
A może tak od razu pow. 1000 postów? A co, przynajmniej jakaś "motywacja" będzie dla niełapiących się. :]
Wtedy próba będzie za mała, tak na potrzeby statystyki potrzeba min 100 prób, żeby wynik był w miarę wiarygodny :P Poza tym dałam 200 żeby się załapać :D Chociaż w zasadzie mogę się zgodzić, że dominacja Śląska i Małopolski jest wyraźna. Może Twoja teoria z mrowiskiem się sprawdzi :P
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: W jakim województwie mieszkasz?

Post autor: Winkie »

Layla pisze:Wtedy próba będzie za mała, tak na potrzeby statystyki potrzeba min 100 prób, żeby wynik był w miarę wiarygodny :P Poza tym dałam 200 żeby się załapać :D
Zatem nakaz wzięcia udziału w ankiecie? :> Inaczej tych wymaganych "100 prób" nie uzyska się...
Layla pisze:Może Twoja teoria z mrowiskiem się sprawdzi :P
Oczywiście, najwięcej mrówek wokół Królowej (w tym wypadku samca, ale mało ważne) gromadzi się. Im dalej, to sporadycznie robotnice albo renegatów spotkać można. Wyraźnie widać z ankiety, że mrówki z Dolnego Śląska porzuciły swe pierwotne siedlisko, aby trochę przybliżyć się do Sztabu Głównego.
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: W jakim województwie mieszkasz?

Post autor: Winkie »

dimgraf pisze:W tym jak ktoś twierdził licznym. Jestem pierwszy:D
To niekoniecznie nieprawdą być musi. Widocznie pozostali mieszkańcy Dolnego Śląska pragną zachować anonimowość. :>

Jak na razie ani do świętokrzyskiego ani do mazowieckiego i łódzkiego nikt się nie przyznał. Co to może oznaczać? :mrgreen:
Felixis
ASysta
Posty: 251
Rejestracja: 11 sty 2012, 15:51

Re: W jakim województwie mieszkasz?

Post autor: Felixis »

w świętokrzyskim za dużo kościołów XD
Wszyscy wiedzą lepiej...
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: W jakim województwie mieszkasz?

Post autor: Winkie »

Felixis pisze:w świętokrzyskim za dużo kościołów XD
Myślę, że tyle samo co w każdym.
Awatar użytkownika
chochol
pASsé
Posty: 1965
Rejestracja: 15 wrz 2011, 10:22
Lokalizacja: 49º06’17’’N 22º39’02’’E / 50º02’01’’N 22º00’17’’E

Re: W jakim województwie mieszkasz?

Post autor: chochol »

Winkie pisze:Jak na razie ani do świętokrzyskiego ani do mazowieckiego i łódzkiego nikt się nie przyznał. Co to może oznaczać? :mrgreen:
Wahają się :wink: . Trzeba czekać i gdy Ktoś z tych województw weźmie udział w ankiecie nagrodzić Ją/Go :wav:
"Serce czyste i otwarte, w dobrą zmienia trefną kartę"

"chochoł = feminoasozołza"
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: W jakim województwie mieszkasz?

Post autor: Winkie »

chochol pisze:Wahają się :wink: . Trzeba czekać i gdy Ktoś z tych województw weźmie udział w ankiecie nagrodzić Ją/Go

Czyżbyś taką formę "kryptoreklamy" proponowała? :> "Zagłosuj na Dolny Śląsk, a Dimgrafa w pakiecie dorzucimy."? Analogicznie: "Zagłosuj na mazowieckie. Piwo na spotkaniu forumowym gratis."?
Myślisz, że byłaby to wystarczająca zachęta, aby skłonić ludzi do oddania głosu? :wink:
Awatar użytkownika
chochol
pASsé
Posty: 1965
Rejestracja: 15 wrz 2011, 10:22
Lokalizacja: 49º06’17’’N 22º39’02’’E / 50º02’01’’N 22º00’17’’E

Re: W jakim województwie mieszkasz?

Post autor: chochol »

Winkie pisze:Czyżbyś taką formę "kryptoreklamy" proponowała? :> "Zagłosuj na Dolny Śląsk, a Dimgrafa w pakiecie dorzucimy."? Analogicznie: "Zagłosuj na mazowieckie. Piwo na spotkaniu forumowym gratis."?
Myślisz, że byłaby to wystarczająca zachęta, aby skłonić ludzi do oddania głosu? :wink:
Raczej "zagłosuj na świętokrzyskie/łódzkie/mazowieckie, a nie będziesz musiał/a oglądać chochoła na żywo", reszta może się już bać :lol:
"Serce czyste i otwarte, w dobrą zmienia trefną kartę"

"chochoł = feminoasozołza"
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: W jakim województwie mieszkasz?

Post autor: Winkie »

chochol pisze:Raczej "zagłosuj na świętokrzyskie/łódzkie/mazowieckie, a nie będziesz musiał/a oglądać chochoła na żywo", reszta może się już bać :lol:
Oj tam. Jeśli na żywo wyglądasz tak jak na zdjęciach, to widok wcale, wcale. Całkiem i przyjemny może być. :wink: Gorzej mają ci z zachodniopomorskiego. :]
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: W jakim województwie mieszkasz?

Post autor: Winkie »

urtika pisze:Jeśli jest się dłużej na forum, to się wie, że np. Wyspy Wiśniowe to Gdańsk, Terra Incognita to Warszawa, "koniec świata" to województwo podlaskie, a osoba "z nudów" mieszka w Łodzi.
Jeżeli jest się dłużej na forum to w zasadzie człowiek już nie patrząc na profil, w rubrykę "skąd", wie gdzie dana osoba mieszka, toteż nie będąc na forum dajmy na to w 2007 czy 2008 roku nie orientuję się co też te "Wyspy Wiśniowe" do Gdańska mają itp.

Co do kartonów to już mniej więcej wiem pod mostami którego miasta mogą się znajdować. :] Dobrze by było, gdyby jeszcze Dimgraf określił w jakim kolorze i stopniu zużycia jest ten jego karton. Może jakieś inne cechy szczegółowe?
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2428
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Re: W jakim województwie mieszkasz?

Post autor: urtika »

Winkie pisze: Co do kartonów to już mniej więcej wiem pod mostami którego miasta mogą się znajdować. :] Dobrze by było, gdyby jeszcze Dimgraf określił w jakim kolorze i stopniu zużycia jest ten jego karton. Może jakieś inne cechy szczegółowe?
To akurat żadna tajemnica. Dimgraf już dawno temu podał nazwę owego miasta na forum.
Quirkyalone
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: W jakim województwie mieszkasz?

Post autor: Winkie »

urtika pisze:
Winkie pisze: Co do kartonów to już mniej więcej wiem pod mostami którego miasta mogą się znajdować. :] Dobrze by było, gdyby jeszcze Dimgraf określił w jakim kolorze i stopniu zużycia jest ten jego karton. Może jakieś inne cechy szczegółowe?
To akurat żadna tajemnica. Dimgraf już dawno temu podał nazwę owego miasta na forum.
I to wielokrotnie. Tyle, że karton może nie widnieć w żadnym z rejestrów, i być na tyle mobilny, że Dimgraf niczym ślimak będzie nosił go ze sobą. "K jak Kartony..."
Zablokowany