Offtop (ex Poznam chłopaka :))

Dla ludzi o mocnych nerwach i nadprogramowej cierpliwości, czyli flame'y i offtopy wszelkiej maści tylko tutaj!
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Offtop (ex Poznam chłopaka :))

Post autor: Winkie »

wyrwana_z_kontekstu pisze:Tudzież dodać zdjęcie. O ile jesteś ładna, na pewno kogoś przyciągniesz. Niestety, nie można ręczyć za jakość. :diabel:
No, jak która ma twarz Angeliny Jolie, albo ewentualnie Marylin Monroe, to być może to cosik by jej dało...
Ja natomiast swoje zdjęcie mogłabym komuś dać, ale wyłącznie na priva, po trochę dłuższej rozmowie. Ekshibicjonistką nie jestem, aby pokazywać swoją twarz publicznie w Internecie, obcym ludziom. I pewnie nie ja jedna. :]
Awatar użytkownika
Zdzichu
łASuch
Posty: 198
Rejestracja: 22 sie 2012, 12:29
Lokalizacja: Wrocław

Re: Poznam chłopaka :)

Post autor: Zdzichu »

...No, to Swoje zdjęcie, to mogłabyś w końcu upublicznić. Na kazdą tu wypowiedź przypada 9 Twoich i nowy człek nie wie czy je czytac, dokopujac sie do innych, czy traktowac jak spam? :D
@wyrwana_z_kontekstu SSie!
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Poznam chłopaka :)

Post autor: Winkie »

Zdzichu pisze:...No, to Swoje zdjęcie, to mogłabyś w końcu upublicznić. Na kazdą tu wypowiedź przypada 9 Twoich i nowy człek nie wie czy je czytac, dokopujac sie do innych, czy traktowac jak spam? :D
Co za potwarz... Dobrze zatem, że tego zdjęcia nie zamieściłam, bo jeszcze tarczę do rzutek kto by z niego zrobił. :mrgreen:
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Poznam chłopaka :)

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

Winkie pisze: Ja natomiast swoje zdjęcie mogłabym komuś dać, ale wyłącznie na priva, po trochę dłuższej rozmowie. Ekshibicjonistką nie jestem, aby pokazywać swoją twarz publicznie w Internecie, obcym ludziom. I pewnie nie ja jedna. :]
O, to ja się kwalifikuję, poproszę na pw jakąś wylaszczoną fotkę. ;]
BTW, wydawało mi się czy ekshibicjonizm ma trochę inną definicję niż pokazywanie twarzy? :>

za SJP:
ekshibicjonizm - zboczenie seksualne polegające na obnażaniu narządów płciowych w obecności osób płci odmiennej
:diabel: :mrgreen:

No i gratuluję pierwszego adoratora, niejakiego Zdzicha, który napisał dziewiczego posta tylko po to, by ujrzeć sweet foteczkę Winkie! :D Trzeba wypić za powodzenie tego przedsięwzięcia!

:wodka:
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Poznam chłopaka :)

Post autor: Winkie »

wyrwana_z_kontekstu pisze:O, to ja się kwalifikuję, poproszę na pw jakąś wylaszczoną fotkę. ;]
Chodziło o rozmowę, a nie monolog. ;)
wyrwana_z_kontekstu pisze:BTW, wydawało mi się czy ekshibicjonizm ma trochę inną definicję niż pokazywanie twarzy? :>
Jak widać słowo to może mieć różnorakie znaczenie w zależności od miejsca...
wyrwana_z_kontekstu pisze:No i gratuluję pierwszego adoratora, niejakiego Zdzicha, który napisał dziewiczego posta tylko po to, by ujrzeć sweet foteczkę Winkie! :D Trzeba wypić za powodzenie tego przedsięwzięcia!
Gdzie Ty tam dopatrzyłaś się zakamuflowanej prośby o "sweet fotkę" ze strony użytkownika, który chce się dokopywać do innych odrzucając mnie na bok swoją łopatą? Za dużo coś tej wódki wcześniej było. :roll:
Awatar użytkownika
Zdzichu
łASuch
Posty: 198
Rejestracja: 22 sie 2012, 12:29
Lokalizacja: Wrocław

Re: Poznam chłopaka :)

Post autor: Zdzichu »

...Jutro napisze, ze byłem pijany (co zresztą jest prawdą) :D Dobranoc Paniom :)
@wyrwana_z_kontekstu SSie!
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Poznam chłopaka :)

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

Winkie pisze: Chodziło o rozmowę, a nie monolog. ;)
Owszem, jeśli masz na myśli SWÓJ monolog. Jeśli według Ciebie nasza korespondencja była moim monologiem, to nie dziwię się, że zarzucasz to wciąż niemal wszystkim. Nie dostrzegasz, że sama jesteś egocentryczna i tak naprawdę chciałabyś, że "dialog" toczył się tylko na temat Twoich spraw.
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Poznam chłopaka :)

Post autor: Winkie »

wyrwana_z_kontekstu pisze:
Winkie pisze: Chodziło o rozmowę, a nie monolog. ;)
Owszem, jeśli masz na myśli SWÓJ monolog. Jeśli według Ciebie nasza korespondencja była moim monologiem, to nie dziwię się, że zarzucasz to wciąż niemal wszystkim. Nie dostrzegasz, że sama jesteś egocentryczna i tak naprawdę chciałabyś, że "dialog" toczył się tylko na temat Twoich spraw.
:laught: Tylko to mogę w tej chwili powiedzieć, a dokładniej - zrobić. Pozdrowienia ślę tam gdzie przebywasz, czyli do jakieś alternatywnej rzeczywistości. :roll:
ODPOWIEDZ