Coming out

Dla ludzi o mocnych nerwach i nadprogramowej cierpliwości, czyli flame'y i offtopy wszelkiej maści tylko tutaj!
Awatar użytkownika
Wicherek
przytulAS
Posty: 774
Rejestracja: 1 wrz 2010, 06:56
Lokalizacja: Pyrlandia

Coming out

Post autor: Wicherek »

ainaki pisze:Odnośnie coming out,to Was chyba zaskoczę,bo:
1) powiedzenie o tym znajomym absolutnie przerasta mnie i nie ma szans,żeby to nastąpiło w ciągu najbliższych kilku lat,
2) powiedziałam o mojej orientacji mojej babci, która najpierw mnie wyśmiała,bo myślała,że żartuję, ale kiedy się rozbeczałam,że nie traktuje mnie poważnie, to zmieniła postawę na bardziej wyrozumiałą i powiedziała,że i tak będę jej kochaną wnuczką.chociaż myślę,że i tak gdzieś tam się łudzi,że jednak założę rodzinę...
3) robię delikatne podchody,żeby powiedzieć mamie o byciu ASem, że raczej nie ma szans na założenie przeze mnie rodziny i bycie w związku i z tego powodu,chcę psa,żeby nie być sama.Na początku mówiła,że sobie wymyślam,ale w końcu chyba zaczęło do niej docierać, bo w lipcu kupujemy mi psa i kiedy mówi o mojej przyszłości,to już nie wspomina tak często o wnukach ^^
Zaraz zrobi nam się offtop i moderatorzy przeniosą dyskusję :P
<< Free hugs >> << Free hugs >> << Free hugs >>
Awatar użytkownika
ainaki
ASiołek
Posty: 63
Rejestracja: 13 sty 2013, 22:19
Lokalizacja: Wrocław

Re: PRZEKRÓJ. Reportaż o osobach aseksulanych

Post autor: ainaki »

Wicherek pisze: Zaraz zrobi nam się offtop i moderatorzy przeniosą dyskusję :P
ah właśnie! zapomniałam na początku napisać "Przepraszam za offtop,ale nie mogłam się powstrzymać przed naskrobaniem kilku słów" ^^" Na forum jestem nowa i chyba lepiej za bardzo nie broić na początku...ale ten offtop jakoś tak sam wyszedł! zaraz poszperam po forum i znajdę odpowiedni temat do wrzucenia tego mojego posta :)
Awatar użytkownika
Wicherek
przytulAS
Posty: 774
Rejestracja: 1 wrz 2010, 06:56
Lokalizacja: Pyrlandia

PRZEKRÓJ. Reportaż o osobach aseksulanych

Post autor: Wicherek »

ainaki pisze:
Wicherek pisze: Zaraz zrobi nam się offtop i moderatorzy przeniosą dyskusję :P
ah właśnie! zapomniałam na początku napisać "Przepraszam za offtop,ale nie mogłam się powstrzymać przed naskrobaniem kilku słów" ^^" Na forum jestem nowa i chyba lepiej za bardzo nie broić na początku...ale ten offtop jakoś tak sam wyszedł! zaraz poszperam po forum i znajdę odpowiedni temat do wrzucenia tego mojego posta :)
Na pewno Ci wybaczą ;)
Tu jest odpowiedni dział: http://asexuality.org/pl/viewtopic.php?f=5&t=406
Wybaczono i przeniesiono. :wink: U.
<< Free hugs >> << Free hugs >> << Free hugs >>
Zablokowany