ex.Prośba - transport samochodem psa do Wrocławia

Dla ludzi o mocnych nerwach i nadprogramowej cierpliwości, czyli flame'y i offtopy wszelkiej maści tylko tutaj!
Awatar użytkownika
Zdzichu
łASuch
Posty: 198
Rejestracja: 22 sie 2012, 12:29
Lokalizacja: Wrocław

ex.Prośba - transport samochodem psa do Wrocławia

Post autor: Zdzichu »

Gdy Anouk bedzie potrzebowała transportu do weterynarza dla swej pani, aby zaszczepic ja w końcu przeciw wsciekliźnie, to juz sie nie będę zastanawiał. Niech wyszczeka tylko słowo, a transport zostanie podstawiony...

Ps No tak, a teraz widze twoja popisowa rola męczennicy, połączona z edycja wypowiedzi. Swietne, tylko czy jeszcze ktos sie tu na to nabiera? (poza takimi naiwniakami jak ja?)
@wyrwana_z_kontekstu SSie!
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Prośba - transport samochodem psa do Wrocławia

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

Zdzichu pisze:Gdy Anouk bedzie potrzebowała transportu do weterynarza dla swej pani, aby zaszczepic ja w końcu przeciw wsciekliźnie, to juz sie nie będę zastanawiał. Niech wyszczeka tylko słowo, a transport zostanie podstawiony...

Ps No tak, a teraz widze twoja popisowa rola męczennicy, połączona z edycja wypowiedzi. Swietne, tylko czy jeszcze ktos sie tu na to nabiera? (poza takimi naiwniakami jak ja?)
Zdzichu pisze:Androidy udające ludzi.
Zdzichu pisze:Trochę mi smutno, bo pewna osoba pozbawiła mnie złudzeń co do niej. Okazała się antypatyczna, wręcz wstrętna, agresywna i wyrachowana, czyli taka jak od razu wiedziałem ze jest, a nie taka jak ją sobie idealizowałem, żeby móc ją lubic.
W takiej sytuacji można oczywiście mieć pretensje jedynie do siebie. Mam tylko nadzieje, że nie będzie mi smutno z tego powodu dłużej niż jeden dzień i wkrótce znów spróbuję kogos polubić... :roll:
LOL.

Do pełnej diagnozy i *dekonspiracji* mojego forumowego "ja", dokonanej przez jednostki najmniej do tego predestynowane, brakuje jeszcze tego, że jestem *szmatą*, u której *już nastąpiło uzależnienie od seksu*.

:roll:

EOT
Awatar użytkownika
Zdzichu
łASuch
Posty: 198
Rejestracja: 22 sie 2012, 12:29
Lokalizacja: Wrocław

Re: Prośba - transport samochodem psa do Wrocławia

Post autor: Zdzichu »

Skąd wiesz, że te wszystkie wpisy są akurat o tobie!? :shock: Jeśli wszystko swietnie do ciebie pasuje, to jeszcze nie znaczy, ze za kazdym razem miałem na myśli ciebie. Jak to wystarczy uderzyc w stół... :roll:
wyrwana_z_kontekstu pisze:brakuje jeszcze tego, że jestem *szmatą*, u której *już nastąpiło uzależnienie od seksu*.
Skoro tak twierdzisz...w końcu to ty tu jestes najbardziej predestynowana, co nie? :D
@wyrwana_z_kontekstu SSie!
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: Prośba - transport samochodem psa do Wrocławia

Post autor: Layla »

Zdzichu pisze:Skąd wiesz, że te wszystkie wpisy są akurat o tobie!? :shock: Jeśli wszystko swietnie do ciebie pasuje, to jeszcze nie znaczy, ze za kazdym razem miałem na myśli ciebie. Jak to wystarczy uderzyc w stół... :roll:
Bo wpisałeś to w jej wątku? Pomyśl czasem logicznie, albo zmień leki :P Albo taktykę. Whatever 8)
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
Awatar użytkownika
Zdzichu
łASuch
Posty: 198
Rejestracja: 22 sie 2012, 12:29
Lokalizacja: Wrocław

Re: Prośba - transport samochodem psa do Wrocławia

Post autor: Zdzichu »

Layla pisze:Bo wpisałeś to w jej wątku? Pomyśl czasem logicznie, albo zmień leki :P Albo taktykę. Whatever 8
W jej wątku jest tylko jeden z trzech wpisów, które ona cytuje, a pozostałe dwa - kazdy w innym wątku, Pani Logiko :wink:
Ps Bronisz ja, ale uwierz mi - nie warto. Daaawno juz nie zostałem potraktowany w tak wstrętny, niesprawiedliwy i przedmiotowy sposób jak wczoraj. Nadal trudno mi w to uwierzyć :( To boli podwójnie, gdy robi ci to ktos kogo lubisz :(
No ale nic - koniec pracy, nareszcie do domku! :D Hejka
@wyrwana_z_kontekstu SSie!
Zablokowany