ex. ok

Dla ludzi o mocnych nerwach i nadprogramowej cierpliwości, czyli flame'y i offtopy wszelkiej maści tylko tutaj!
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: ok

Post autor: dimgraf »

Dobra sama chciałaś (cytuję całą wymianę zdań)
http://asexuality.org/pl/viewtopic.php?f=16&t=3132 Tu jest temat w którym do owej dyskusji doszło. Severa opisała swój światopogląd, po czym Layla stwierdziła, że czuje tak samo. Na to Tom odpisał, że od uważa zupełnie na odwrót. Do czego już Ty się odniosłaś.
WZK - "Tom - A mnie z kolei interesuje kariera, dostatek finansowy, fajne wakacje, zwiedzanie świata. Interesuje mnie też biały domek z ogródkiem. Dzieciaczki mnie tez interesują, fajne są. Zwłaszcza jeśli odziedziczą fajne geny. Pewnie byłyby ładne i inteligentne. Mam nadzieję, że skromne. Jestem ambitny i jednocześnie bardzo wyrozumiały wobec innych. Chyba właśnie dlatego tak trudno znaleźć mi moja drugą połówkę wśród asek." Totalnie nie moje klimaty, ale miałam okazję poznać faceta z forum o identycznej postawie, nawet ta sama branża, może się dobierzecie, tylko z dziećmi będzie problem.
Tom - ok, spróbuję, Tylko Ty musiałabyś się zparować z dziwczyną, równie złośliwą, jak ty
WZK - OK, jak już się spikniecie, to daj znać, prześlę wam słownik ortograficzny w pdf-ie na nową drogę życia prezent wyśmienity.
Urtika - A tam, żaden problem z dziećmi. Wystarczy, że skorzystają z jakieś oferty na TEJ stronie
Tom - Nawet jajcarskie. Czego tam szukałaś urtika? Interesujesz się nasiennictwem?
Tom - Aha, generalnie te kilka postów, to off-top. Trza to przenieść
WZK - "Urtika - A tam, żaden problem z dziećmi. Wystarczy, że skorzystają z jakieś oferty na TEJ stronie" No nie wiem. Przecież dzieci miałyby być tak mądre, piękne i skromne jak tom, odziedziczyć wszystkie jego geny, a tu pojawia się jakaś obca osoba, o niezweryfikowanym IQ. Może podrzucisz mu jakieś stronki jak wyhodować sobie dziecko ze związku obojnaczego (z samym sobą)?
Tom - Ustalmy pewną rzecz. Ja mogę rozmawiać, albo dać się pośmiać, tylko osobą, które znam z realu.
Jakieś tam forumowe pojemniki na żółć, niech się ode mnie "od..."
I proszę Tom grzecznie powiedział o swoich poglądach / marzeniach. A Ty złośliwie sugerujesz mu, że powinien się związać z jakimś facetem, który Ci podpadł. Może dla Ciebie to co napisał jest błahe, śmieszne ale to chyba nie powód aby z niego szydzić i sugerować mu związek homoseksualny. Może dla Toma biały domek z ogródkiem to coś bardzo ważnego. I tu reakcja Toma uzasadniona. Jednak złośliwości z Twojej strony nie koniec. Żart Urtiki nawet śmieszny zwłaszcza przez uzasadnienie jak natrafiła na stronę. I wydaje mnie się, że też odebrał to jako żart ale nie chciał już dalej kontynuować wymiany złośliwości co dał do zrozumienia pisząc, że to offtop. Ty jednak nie poprzestałaś i nazwałaś go obojnakiem. Jak popatrzeć na to całościowo to może i użyte przez Toma słowa były za ostre (choć nie wiem czy na bana zasługujące, moim zdaniem na upomnienie bardziej ale ktoś zadecydował inaczej), ale widać te złośliwości uraziły jego uczucia do tego stopnia, że to napisał.

Odnośnie sytuacji na czacie to naprawdę nie pamiętam kto to powiedział. Wiem, że na czacie byli Lucek, Ty i Klapouchy i potem się pojawiła Libra. Co do pierwszych trzech osób mam pewność bo akurat z jedną forumowiczką gadałem na gadu i jej napisałem kto jest i się pytałem czy ma ochotę dołączyć się. Lucka akurat nie podejrzewałem o taki komentarz stąd podejrzenie na Klapouchego. Jeśli był ktoś więcej to serio nie pamiętam.
No, ale do kogo ja to piszę? Do byłego moda, którego zdegradowano, bo usuwał wyzwiska z czata, żeby kryć ziomala. I dalej to samo robi, oczywiście, w imię świętej sprawiedliwości.
A nie usunąłem tekstu z czata, żeby kogoś kryć. Widzisz stosujesz wobec użytkowników różne złośliwości i nie zawsze wiadomo czy na serio go atakujesz/on ciebie czy to tylko głupie droczenie się dla zabawy. Wtedy na czacie miałem wrażenie, że to takie przepychanki dla zabawy dlatego usunąłem owy wpis, a nie by jakoś chronić Zito przed banem. To był błąd przyznaje się nie powinienem był tego robić tylko was banem pogodzić (oboje) abyście sobie ochłonęli. Jakoś żadna inna użytkowniczka nie ma takich problemów i przepychanek jak Ty. Więc skoro tylko Ciebie to dotyczy to wytłumacz dlaczego Tom, Zito, Zdzichu są dla innych w porządku, a dla Ciebie nie, bo dla mnie to trochę dziwne, że tylko jedna osoba ma takie problemy.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
ODPOWIEDZ