ex.Ostrzeżenia i ban

Dla ludzi o mocnych nerwach i nadprogramowej cierpliwości, czyli flame'y i offtopy wszelkiej maści tylko tutaj!
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Ostrzeżenia i ban

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

Dlaczego nieważne? Sędzia przy wycenie obrażeń na te grube tysiące nie będzie brał pod uwagę ogólnej mej twórczości na forum, ale konkretne wyzwiska.
Po prostu organizujecie tu nagonkę na mnie, która nie ma wiele wspólnego z rzeczywistością i dlatego nie można mi zarzucić nic konkretnego. To, że miałam tu konflikty z użytkownikami, nie uprawnia nikogo do obrażania mnie takimi słowami, a to próbujecie tu usprawiedliwić. Nie wspomnę już o licznych próbach sprowadzenia mnie do nic niewartego zera (PW dziwożony, których do dziś mod nie uznał za prowokatorski wybryk, a które, gdybym np. popełniła po nich samobójstwo, tak bardzo nicowały wszelką moją wartość jako człowieka, gdybym była mniej mądra i bardziej wrażliwa, mogłyby się odbić jej w końcu czkawką), wmawianiu mi, że jestem tu niemile widziana przez wszystkich i ZASŁUGUJĘ (pani pedagog, naprawdę ktokolwiek ZASŁUGUJE?) na agresję.
Ostatnio zmieniony 21 gru 2013, 13:40 przez wyrwana_z_kontekstu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Re: Ostrzeżenia i ban

Post autor: dziwożona »

Nie mogę przytoczyć na forum fragmentów prywatnej korespondencji, gdyż za to dostałabym bana.
A na forum? No to Ci mówię, że znajdzie się ktoś, kto Ci przyłoży. Najczęściej do tego sposobu załatwiania spraw uciekają się ludzie, którzy wiedzą, że w sądzie nic by nie ugrali.
Nagonka?
Na Ciebie?
Oj... Po prostu nie jesteś tutaj zbyt lubianą użytkowniczką i tyle. Jedni piszą to wprost, inni Cię ignorują - i tyle. Żadnej nagonki tu nie widzę.

Wyrwana, co Ty wypisujesz? O_O Matko jedyna. Dziewczyno. Ktoś kogoś nazwał zerem, ktoś popełniłby samobójstwo, a sędzia by skazał za zabójstwo? O_O
Ogarnij się. Pamiętaj, kto sieje wiatr, zbiera burzę. Wzbudzasz agresję. To jest fakt. I współczuję tym ludziom, bo wątpię, żeby Zdzichu czuł się dobrze z tym, że tak mu nerwy puściły. I pozostali pewnie też nie mają komfortu emocjonalnego.
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Ostrzeżenia i ban

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

dziwożona pisze: Wyrwana, co Ty wypisujesz? O_O Matko jedyna. Dziewczyno. Ktoś kogoś nazwał zerem, ktoś popełniłby samobójstwo, a sędzia by skazał za zabójstwo? O_O
Już widzę te nagłówki. "Nauczycielka i doktor teologii doprowadziła do samobójstwa młodej studentki". Nawet jeśli nie więzienie, to media media miałyby pożywkę. A przecież boisz się rozgłosu, wiem o tym, dziwożoś.
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Re: Ostrzeżenia i ban

Post autor: dziwożona »

Ta fantazja kiedyś Cię zgubi :(
Mam bogatego chłopa, mogę sobie pozwolić na zakończenie kariery zawodowej.
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Ostrzeżenia i ban

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

dziwożona pisze: Mam bogatego chłopa, mogę sobie pozwolić na zakończenie kariery zawodowej.

Tak, i dziecko w drodze. Ta fantazja kiedyś Cię zgubi :(
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Re: Ostrzeżenia i ban

Post autor: dziwożona »

O czym Ty mówisz? O_O
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Ostrzeżenia i ban

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

Nie chcę wchodzić w dyskusję, widać sama już plączesz się w swoich wymysłach. Dobrej zabawy. :) Zrobiłam nawet osobny wątek, możesz sobie z koleżankami porzucać we mnie kamykami. Enjoy!
Zablokowany