Wizyta Trolla cz.2

Dla ludzi o mocnych nerwach i nadprogramowej cierpliwości, czyli flame'y i offtopy wszelkiej maści tylko tutaj!
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Feminizm a stereotypy

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

Jako samiec Alfa z IQ 160 i kubaturą cielesną pełną splendoru
:lol:
Robert Foster
starszASek
Posty: 36
Rejestracja: 2 maja 2015, 12:24

Re: Feminizm a stereotypy

Post autor: Robert Foster »

Feminizm w praktyce - kobieta oblała test sprawnościowy na strażaka, ale zostanie i tak przyjęta bo Burmistrz chce więcej kobiet w straży.

http://www.washingtontimes.com/news/201 ... ite-faili/


Kiedyś ktoś zginie, bo zamiast strażaka sprawnego będzie kobieta (i kto wie może właśnie zginie "w pełni równouprawniona" kobieta w pożarze, która popiera takie debilizmy - I to nie będzie jeden przykład szkody feminizmu na rzecz kobiet)


Możne kolejnym krokiem wprowadzonym przez czerwonych popierdolców będzie zatrudnianie na strażaków inwalidów na wózkach ?

I w ogóle co to za równe szanse i prawa, skoro facet po oblaniu testów by się nie dostał a kobieta tak?
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Re: Feminizm a stereotypy

Post autor: urtika »

Poison Ivy pisze: Kelly się hajtnęła w ubiegłym roku z fajną babką ;)
Chodzi o Melanie Leis? Czytałam, że w 2010 zawarła z nią związek partnerski a 2 lata później panie rozstały się.
Quirkyalone
Awatar użytkownika
Poison Ivy
fantAStyczny
Posty: 578
Rejestracja: 3 cze 2014, 23:14

Re: Feminizm a stereotypy

Post autor: Poison Ivy »

A to może coś mi się przywidziało... Wydawało mi się, że widziałam świeższe info, z ubiegłego roku, ale teraz nie mogę znaleźć. :(
Indiana
fantAStyczny
Posty: 561
Rejestracja: 26 sty 2014, 00:50

Re: Feminizm a stereotypy

Post autor: Indiana »

Robercie, gdybyś był kobietą już dawno dostałbyś bana na tym sfeminizowanym moderatorsko forum, a że przedstawiłeś się jako mężczyzna, podświadomość moderatorek traktuje Cię lajtowo.

Ot, kobieca hipokryzja. Za podobne przepychanki słowne leciały już bany rozdawane lekką ręką.

Zastanawiam sie czy wchodzić na to forum, bo mi moderacja niezbyt odpowiada i dostałam raz bana nie wiadomo za co.

Na moje nieszczęście jest to jedyne forum dla aseksualistów, gdzie można poznać jakichś kolegów.

Na podstawie własnych doświadczeń jestem skłonna stwierdzić, że na forach, na których kobiety są moderatorkami nic się ciekawego nie dzieje i najciekawsze tematy są najczęściej do kosza wyrzucane.
Awatar użytkownika
adenozyna
pASibrzuch
Posty: 213
Rejestracja: 3 maja 2010, 23:56
Lokalizacja: Śląsk (Górny i Dolny)

Re: Feminizm a stereotypy

Post autor: adenozyna »

Ja nie wiem co się tak (niektórzy) spinacie na dostanie tego "bana" :lol:
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Re: Feminizm a stereotypy

Post autor: urtika »

Indiano, moderacja nie zbanowała Roberta specjalnie ze względu na Ciebie. Narzekasz, że nie masz chłopaka, że tu mało facetów na forum, piszesz jak to się dobrze rozumiesz z meżczyznami, więc proszę, bierz go sobie. :lol:
A co do forum, mogłabyś wziąć przykład z anglojęzycznych i stworzyć jakiś następny, nowy, lepszy, bardziej interesujący portal dla asów, z tym że po polsku, w czym problem? :wink:
Quirkyalone
Indiana
fantAStyczny
Posty: 561
Rejestracja: 26 sty 2014, 00:50

Re: Feminizm a stereotypy

Post autor: Indiana »

urtika pisze:mogłabyś wziąść przykład z anglojęzycznych

Ha ha ha ha. Pisze się "wziąć". Hue hue hue.
Robert Foster
starszASek
Posty: 36
Rejestracja: 2 maja 2015, 12:24

Wizyta Trolla cz.2

Post autor: Robert Foster »

Tak może sobie wziąć mnie - poproszę fotkę z dokumentacją (wymiary, przebieg, wiek itd) na mojego maila w formie CV - rozpatrzę wniosek.


Zastrzegam jednak, że nie jestem aseksualny i chce być zadowalany przynajmniej 5 razy dziennie.

A i tak - kobiety są tępią nawzajem i mężczyźni też (eliminują konkurencje do pokrycia albo do bycia pokrytą przez płeć przeciwną - jest to głęboko zakorzenione w naturze - większa życzliwość i tolerancja dla płci przeciwnej)
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Feminizm a stereotypy

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

Tak może sobie wziąć mnie - poproszę fotkę z dokumentacją (wymiary, przebieg, wiek itd) na mojego maila w formie CV - rozpatrzę wniosek.

Zastrzegam jednak, że nie jestem aseksualny i chce być zadowalany przynajmniej 5 razy dziennie.
I co, tak w ciemno ma ciebie brać Indiana?
Jeśli chodzi o intelekt i kulturę osobistą,już wiadomo czego się spodziewać.
Daj choć fotę na zachętę, seksiaku.
Awatar użytkownika
Issander
ciAStoholik
Posty: 331
Rejestracja: 18 sty 2008, 23:17
Lokalizacja: zagranico

Re: Feminizm a stereotypy

Post autor: Issander »

Robert Foster pisze:Tak może sobie wziąć mnie - poproszę fotkę z dokumentacją (wymiary, przebieg, wiek itd) na mojego maila w formie CV - rozpatrzę wniosek.

Zastrzegam jednak, że nie jestem aseksualny i chce być zadowalany przynajmniej 5 razy dziennie.
A ja też mogę wysłać? Jesteś taki fajny, że również chciałbym spróbować szczęścia, w końcu taka okazja zdarza się raz na milion :)
Robert Foster
starszASek
Posty: 36
Rejestracja: 2 maja 2015, 12:24

Re: Feminizm a stereotypy

Post autor: Robert Foster »

wyrwana_z_kontekstu pisze:
Tak może sobie wziąć mnie - poproszę fotkę z dokumentacją (wymiary, przebieg, wiek itd) na mojego maila w formie CV - rozpatrzę wniosek.

Zastrzegam jednak, że nie jestem aseksualny i chce być zadowalany przynajmniej 5 razy dziennie.
I co, tak w ciemno ma ciebie brać Indiana?
Jeśli chodzi o intelekt i kulturę osobistą,już wiadomo czego się spodziewać.
Daj choć fotę na zachętę, seksiaku.
Każde panie zainteresowane randką fotka na PM - mogę odesłać oczywiście swoją.
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Re: Feminizm a stereotypy

Post autor: urtika »

Robert Foster pisze:Tak może sobie wziąć mnie - poproszę fotkę z dokumentacją (wymiary, przebieg, wiek itd) na mojego maila w formie CV - rozpatrzę wniosek.
Zastrzegam jednak, że nie jestem aseksualny i chce być zadowalany przynajmniej 5 razy dziennie.
Wygląda mi to jak ogłoszenie o naborze do pracy w burdelu.
Quirkyalone
Awatar użytkownika
marisaxyz
alabAStrowy bożek
Posty: 1230
Rejestracja: 8 gru 2011, 15:34

Re: Feminizm a stereotypy

Post autor: marisaxyz »

Robert F raz mówi że nie chce mieć nic do czynienia z ,jak to mówi "istotami niższymi" a raz że chce być 5 razy dziennie zaspakajany, więc albo ma rozdwojenie jaźni :insane: albo proponuję zmienić dilera
Last night I felt
real arms around me.
No hope, no harm,
just another false alarm...
Rheda
pASibrzuch
Posty: 259
Rejestracja: 18 kwie 2015, 23:32

Re: Feminizm a stereotypy

Post autor: Rheda »

Jest jeszcze jedna opcja. Zawsze może z istotami wyższymi... ;)
ODPOWIEDZ