Wizyta Trolla cz.2

Dla ludzi o mocnych nerwach i nadprogramowej cierpliwości, czyli flame'y i offtopy wszelkiej maści tylko tutaj!
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Re: Feminizm a stereotypy

Post autor: urtika »

Odnosnie wyglądu Kelly McGillis (tej na fotce z Tomem Cruisem), miała kobieta niełatwe życie: została zgwałcona, co spowodowało długotrwałą depresję i uzależnienie od alkoholu i narkotyków. Przez większą czesć życia walczyła ze swoimi homoseksualnymi skłonnosciami, żyjąc wbrew sobie w dwóch heteroseksualnych małżeństwach.Trudno więc aby nie poniosła żadnego szwanku na wyglądzie zewnętrznym. Gdy w końcu się wyautowała i związała z kobietą, stwierdziła ze ma już dosć zadowalania innych ludzi i między innymi odmówiła zrobienia sobie operacji plastycznej i zafarbowania siwiejących włosów, przez co nie dostała roli w filmie. Po prostu aktualnie kobieta ma inne priorytety.
Quirkyalone
Awatar użytkownika
Poison Ivy
fantAStyczny
Posty: 578
Rejestracja: 3 cze 2014, 23:14

Re: Feminizm a stereotypy

Post autor: Poison Ivy »

A z kolei ta pani na ostatnim z moich zdjeć to Jaclyn Smith (m.in. z "Aniołków Charliego), która ma obecnie lat 69 i wygląda tak:

Obrazek

I dorzucę do tego jeszcze Jane Fondę, lat 77 :)

Obrazek
Robert Foster
starszASek
Posty: 36
Rejestracja: 2 maja 2015, 12:24

Re: Feminizm a stereotypy

Post autor: Robert Foster »

Tak tyle że on miał jedną operację nosa, zęby miał robione i pewnie raz na rok sobie wstrzykuje botoks a po tych paniach widać że ledwo się ich twarze trzymają kupy - tyle zabiegów miały.

Ogólnie to nie podlega dyskusji - kobiety biorą starszych partnerów a faceci młodsze kobiety - i taki jest fakt.

Jako młody szlachcic - nigdy nie wezmę sobie starszej kobiety - dlaczego?

Bo kobiety są jak mleko a faceci jak wino.
Awatar użytkownika
Poison Ivy
fantAStyczny
Posty: 578
Rejestracja: 3 cze 2014, 23:14

Re: Feminizm a stereotypy

Post autor: Poison Ivy »

urtika pisze:Odnosnie wyglądu Kelly McGillis (tej na fotce z Tomem Cruisem), miała kobieta niełatwe życie: została zgwałcona, co spowodowało długotrwałą depresję i uzależnienie od alkoholu i narkotyków. Przez większą czesć życia walczyła ze swoimi homoseksualnymi skłonnosciami, żyjąc wbrew sobie w dwóch heteroseksualnych małżeństwach.Trudno więc aby nie poniosła żadnego szwanku na wyglądzie zewnętrznym. Gdy w końcu się wyautowała i związała z kobietą, stwierdziła ze ma już dosć zadowalania innych ludzi i między innymi odmówiła zrobienia sobie operacji plastycznej i zafarbowania siwiejących włosów, przez co nie dostała roli w filmie. Po prostu aktualnie kobieta ma inne priorytety.
Każdemu można znaleźć brzydkie zdjęcie ;)

Tu jest wywiad z Kelly z ubiegłego roku:
http://smashinginterviews.com/2014/05

A tutaj Tom, kiedy nie wszystko poszło tak jak powinno (nieudana liposukcja):

Obrazek

A tak wygląda Tom po operacji buźki - lekko opuchnięty ;)

Obrazek

Generalnie ostrzykuje się chłopak dosyć intensywnie:

Obrazek




P.S. I zupełnie przypadkiem trafiłam właśnie na takie coś! :D

Obrazek
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Re: Feminizm a stereotypy

Post autor: urtika »

Biorac pod uwagę alkoholowo-narkotykową przeszłość i brak operacji plastycznych i botoksów, Kelly w wieku 57 lat wygląda znacznie lepiej niż wyglądał Jim Morrison w wieku 27.
Ale najważniejsze jest to, że czuje się szczęśliwa i zadowolona z życia. I napewno znajdzie sobie jakąś fajną babkę, która w przeciwienstwie do panów pokroju RF, nie będzie jej liczyć i wytykać siwych włosów i zmarszek. :wink:
Quirkyalone
Awatar użytkownika
Poison Ivy
fantAStyczny
Posty: 578
Rejestracja: 3 cze 2014, 23:14

Re: Feminizm a stereotypy

Post autor: Poison Ivy »

urtika pisze:Biorac pod uwagę alkoholowo-narkotykową przeszłość i brak operacji plastycznych i botoksów, Kelly w wieku 57 lat wygląda znacznie lepiej niż wyglądał Jim Morrison w wieku 27.
Ale najważniejsze jest to, że czuje się szczęśliwa i zadowolona z życia. I napewno znajdzie sobie jakąś fajną babkę, która w przeciwienstwie do panów pokroju RF, nie będzie jej liczyć i wytykać siwych włosów i zmarszek. :wink:
Kelly się hajtnęła w ubiegłym roku z fajną babką ;)
Robert Foster
starszASek
Posty: 36
Rejestracja: 2 maja 2015, 12:24

Re: Feminizm a stereotypy

Post autor: Robert Foster »

Słuchajcie - faceci wolą młodsze Panie od starszych i jeśli będziecie Komuszyć, mieć roszczenia bez pokrycia (bo w Cosmopolitan wyczytałyście znowu, że coś się wam za darmo należy) żreć na potęgę i mieć obrzydliwe ciała to sobie znajdą młodszą (i lepiej dla was będzie jak przyjmiecie sobie to do wiadomości)

Koniec kropka - po co te dyskusje i poprawianie sobie wzajemnie nastroju jakimiś obrazkami?

Rzeczywistość się nie zmieni od tego.
Awatar użytkownika
Poison Ivy
fantAStyczny
Posty: 578
Rejestracja: 3 cze 2014, 23:14

Re: Feminizm a stereotypy

Post autor: Poison Ivy »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jedyny "starszy" facet, z jakim się spotykałam, był ode mnie starszy o dwa lata.
Cała reszta młodsza minimum 6 lat. Najmłodszy (dotychczas) - 11 lat młodszy ode mnie.

:D

Nie wiem w jakim zakątku internetu żyjesz, ale dostęp do rzeczywistości jest tam chyba zerowy.
Czerpiesz wiedzę o świecie z brytyjskich reality show o odchudzaniu czy o wstydliwych chorobach? ;)
Robert Foster
starszASek
Posty: 36
Rejestracja: 2 maja 2015, 12:24

Re: Feminizm a stereotypy

Post autor: Robert Foster »

Poison Ivy pisze::lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jedyny "starszy" facet, z jakim się spotykałam, był ode mnie starszy o dwa lata.
Cała reszta młodsza minimum 6 lat. Najmłodszy (dotychczas) - 11 lat młodszy ode mnie.

:D

Nie wiem w jakim zakątku internetu żyjesz, ale dostęp do rzeczywistości jest tam chyba zerowy.
Czerpiesz wiedzę o świecie z brytyjskich reality show o odchudzaniu czy o wstydliwych chorobach? ;)
"na starej piczy młody ch się ćwiczy" jak mawia mądrość ludowa.

Jak ładnie zauważyłaś BYŁ każdy z nich młodszy - byłaś zabaweczką seksualną dla nich.

Ja nie twierdzę że młodsi nie pokrywają stare panny zdesperowane czasem (faceci na ogół mają niski próg wymagań jeśli chodzi o casual-sex)

Ale związki stałe, gdzie facet jest młodszy - stanowią mniejszość.
Awatar użytkownika
marisaxyz
alabAStrowy bożek
Posty: 1230
Rejestracja: 8 gru 2011, 15:34

Re: Feminizm a stereotypy

Post autor: marisaxyz »

Robert Foster pisze:
Poison Ivy pisze::lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jedyny "starszy" facet, z jakim się spotykałam, był ode mnie starszy o dwa lata.
Cała reszta młodsza minimum 6 lat. Najmłodszy (dotychczas) - 11 lat młodszy ode mnie.

:D

Nie wiem w jakim zakątku internetu żyjesz, ale dostęp do rzeczywistości jest tam chyba zerowy.
Czerpiesz wiedzę o świecie z brytyjskich reality show o odchudzaniu czy o wstydliwych chorobach? ;)
"na starej piczy młody ch się ćwiczy" jak mawia mądrość ludowa.

Jak ładnie zauważyłaś BYŁ każdy z nich młodszy - byłaś zabaweczką seksualną dla nich.

Ja nie twierdzę że młodsi nie pokrywają stare panny zdesperowane czasem (faceci na ogół mają niski próg wymagań jeśli chodzi o casual-sex)

Ale związki stałe, gdzie facet jest młodszy - stanowią mniejszość.
mamusia musi być z ciebie dumna :lol:
Last night I felt
real arms around me.
No hope, no harm,
just another false alarm...
Awatar użytkownika
Poison Ivy
fantAStyczny
Posty: 578
Rejestracja: 3 cze 2014, 23:14

Wizyta Trolla cz.2

Post autor: Poison Ivy »

Robert Foster pisze:byłaś zabaweczką seksualną dla nich.
:lol:

Ty wiesz na jakim forum jesteś?
Robert Foster pisze: Ale związki stałe, gdzie facet jest młodszy - stanowią mniejszość.
No co ty gadasz, przecież jedyny związek jakiego doświadczyłeś, to związek z mamą. ;)
Robert Foster
starszASek
Posty: 36
Rejestracja: 2 maja 2015, 12:24

Re: Feminizm a stereotypy

Post autor: Robert Foster »

Poison Ivy pisze:
No co ty gadasz, przecież jedyny związek jakiego doświadczyłeś, to związek z mamą. ;)
Nie nie byłem w związku ze swoją mamą - chociaż gdybym był jak twoi chłopcy byli - to pewnie bym czegoś na ten wzór już dawno zaznał.
Poison Ivy pisze:
Robert Foster pisze:byłaś zabaweczką seksualną dla nich.
:lol:

Ty wiesz na jakim forum jesteś?
Tak wiem - na forum staruszek z wysuszonymi łonami, których już nikt nie pragnie.
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Feminizm a stereotypy

Post autor: Viljar »

Tak wiem - na forum staruszek z wysuszonymi łonami, których już nikt nie pragnie.
Od dzisiaj proszę zwracać się do mnie per "Viljara" (albo lepiej w wołaczu - "Viljaro" brzmi dostojniej).
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
Awatar użytkownika
Poison Ivy
fantAStyczny
Posty: 578
Rejestracja: 3 cze 2014, 23:14

Re: Feminizm a stereotypy

Post autor: Poison Ivy »

Robert Foster pisze: Tak wiem - na forum staruszek z wysuszonymi łonami, których już nikt nie pragnie.
Dziwne masz fantazje... :shock: :roll:

Trochę źle trafiłeś, ale skoro szukałeś takiego forum, to musisz widocznie czegoś od tych staruszek chcieć. Jesteś geriatrofilem?
Robert Foster
starszASek
Posty: 36
Rejestracja: 2 maja 2015, 12:24

Re: Feminizm a stereotypy

Post autor: Robert Foster »

Jako samiec Alfa z IQ 160 i kubaturą cielesną pełną splendoru, nie uważam, abym musiał co chwilę odpisywać na zarzuty jakiejś biednej, starej wieśniaczki z bonusowym chromosomem.

Wybacz, ale mam lepsze rzeczy do roboty, nudzą mnie takie denne przepychanki - szczególnie z kimś tak jałowym i niebłyskotliwym jak próżna lewaczka Twojego pokroju, żyjąca do tego w świecie wyniosłych urojeń.

Przepraszam, ale mój czas jest zbyt cenny.

Idę.
ODPOWIEDZ