Likwidacja zasiłków dla samotnych matek - natychmiast!

Dla ludzi o mocnych nerwach i nadprogramowej cierpliwości, czyli flame'y i offtopy wszelkiej maści tylko tutaj!
Robert Foster
starszASek
Posty: 36
Rejestracja: 2 maja 2015, 12:24

Likwidacja zasiłków dla samotnych matek - natychmiast!

Post autor: Robert Foster »

Postuluje likwidacje zasiłków dla samotnych matek i innych pasożytów niszczących społeczeństwo.

Posłużę się przykładem:

https://www.youtube.com/watch?v=Hjt-KkHoi2Y


Tak - pomysł ujdzie za bardzo "kontrowersyjny" tutaj z uwagi na spory odsetek świeżo upieczonych pań po państwowych studiach z roszczeniami - wiadomej orientacji ideologicznej (jakie to "moralne" aby ktoś nie ponosił odpowiedzialności za swoje czyny tylko ponosili je podatnicy - w tym normalne pary w zdrowych związkach)

Ale jeśli mam podać swój argument główny:

Już pominę moje etyczne i ekonomiczne zarzuty wobec redystrybucji kapitału poprzez państwo - Kobieta ma mieć świadomość, że po zostaniu pokrytą/zapłodnioną przez nieudacznika, czy osobnika nie do końca zaangażowanego w związek - zostanie na bruku i żadne państwo jej nie pomoże.

Katolicy i narodowskie łyse pały narzekają, że współczesne kobiety są rozwiązłe i nieodpowiedzialne? - to jedna z głównych przyczyn - państwo, którego wpływ na nasze życie należy minimalizować w jak największym stopniu.

Tak czy inaczej forum jest otwarte - każdy sobie może wtrącić swoje komusze 3 grosze albo rozświetlić wątek głosem rozsądku (mimo iż moja opinia jest ugruntowana na ten temat - może wywiąże się dyskusja pomiędzy wami a ja sobie popatrzę)
Awatar użytkownika
Issander
ciAStoholik
Posty: 331
Rejestracja: 18 sty 2008, 23:17
Lokalizacja: zagranico

Re: Likwidacja zasiłków dla samotnych matek - natychmiast!

Post autor: Issander »

Przegrałeś kiedy zacząłeś się tłumaczyć, że "temat może być kontrowersyjny".

P.S. Nie powiedziałbyś, że takie programy są dla głupich ludzi? :)
Awatar użytkownika
Poison Ivy
fantAStyczny
Posty: 578
Rejestracja: 3 cze 2014, 23:14

Re: Likwidacja zasiłków dla samotnych matek - natychmiast!

Post autor: Poison Ivy »

Tak jest! I proponuję przekazać te zasiłki na stare panny z kotem! :D

Kot też człowiek i przecież do pracy nie pójdzie :)
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Likwidacja zasiłków dla samotnych matek - natychmiast!

Post autor: Viljar »

A stary kawaler z kotem to co? Nic mu się nie należy?
Kobieta ma mieć świadomość, że po zostaniu pokrytą/zapłodnioną przez nieudacznika, czy osobnika nie do końca zaangażowanego w związek - zostanie na bruku i żadne państwo jej nie pomoże.
A ta świadomość ma posłużyć temu, by... ? Bo nie załapałem.
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
Awatar użytkownika
Poison Ivy
fantAStyczny
Posty: 578
Rejestracja: 3 cze 2014, 23:14

Re: Likwidacja zasiłków dla samotnych matek - natychmiast!

Post autor: Poison Ivy »

Viljar pisze:A stary kawaler z kotem to co? Nic mu się nie należy?
Może i należy, ale wtedy dla panien zostanie za mało ;)
Awatar użytkownika
marisaxyz
alabAStrowy bożek
Posty: 1230
Rejestracja: 8 gru 2011, 15:34

Re: Likwidacja zasiłków dla samotnych matek - natychmiast!

Post autor: marisaxyz »

Poison Ivy pisze:Tak jest! I proponuję przekazać te zasiłki na stare panny z kotem! :D

Kot też człowiek i przecież do pracy nie pójdzie :)
otóż to! a jak kot zachoruje to sam sobie myszy nie złapie :mrgreen:
Last night I felt
real arms around me.
No hope, no harm,
just another false alarm...
Awatar użytkownika
Wyzwoolona
mASełko
Posty: 137
Rejestracja: 22 kwie 2015, 17:38
Lokalizacja: Łódź

Re: Likwidacja zasiłków dla samotnych matek - natychmiast!

Post autor: Wyzwoolona »

Oooo moi drodzy, ja jestem za dotacjami dla kobiet i z psami i kotami. Żeby nie było. :D
"...i niech będzie przeklęta wiedźma co uszyła życie..."
Awatar użytkownika
Issander
ciAStoholik
Posty: 331
Rejestracja: 18 sty 2008, 23:17
Lokalizacja: zagranico

Re: Likwidacja zasiłków dla samotnych matek - natychmiast!

Post autor: Issander »

Ale taka kobieta z kotem nie zajmuje się zaspokajaniem żadnej istoty wyższej, więc nie ma z niej pożytku i dotacje się nie należą :P
Awatar użytkownika
marisaxyz
alabAStrowy bożek
Posty: 1230
Rejestracja: 8 gru 2011, 15:34

Re: Likwidacja zasiłków dla samotnych matek - natychmiast!

Post autor: marisaxyz »

Issander pisze:Ale taka kobieta z kotem nie zajmuje się zaspokajaniem żadnej istoty wyższej, więc nie ma z niej pożytku i dotacje się nie należą :P
i pozamiatane :lol:
Last night I felt
real arms around me.
No hope, no harm,
just another false alarm...
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Likwidacja zasiłków dla samotnych matek - natychmiast!

Post autor: Viljar »

Powszechnie wiadomo, że koty to wyższa forma życia. Czyli kobieta jednak zajmuje się takową, a więc zasiłek się jej należy :)
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
Nightfall

Re: Likwidacja zasiłków dla samotnych matek - natychmiast!

Post autor: Nightfall »

Admini, czemu nie zbanujecie Fostera? Te wypowiedzi raczej nie są zgodne z regulaminem.
Awatar użytkownika
Koziorro
mASełko
Posty: 105
Rejestracja: 5 sty 2015, 00:22
Lokalizacja: Łódź

Re: Likwidacja zasiłków dla samotnych matek - natychmiast!

Post autor: Koziorro »

W Starożytnym Egipcie koty uznawano za przedstawicieli bogini Bastet, więc opiekunów można by uznać niemalże za kapłanów. Przydałby im się datek za opiekę nad świętym stworzeniem :mrgreen:
"Jeśli nie wiesz, dokąd zmierzasz, zaprowadzi cię tam każda droga" - Lewis Carroll
klapouchy
zapASnik
Posty: 651
Rejestracja: 22 mar 2006, 22:45

Re: Likwidacja zasiłków dla samotnych matek - natychmiast!

Post autor: klapouchy »

Ciekawe co byś powiedział mądralo jakbyś był dzieckiem takiej samotnej matki.
Robert Foster
starszASek
Posty: 36
Rejestracja: 2 maja 2015, 12:24

Re: Likwidacja zasiłków dla samotnych matek - natychmiast!

Post autor: Robert Foster »

klapouchy pisze:Ciekawe co byś powiedział mądralo jakbyś był dzieckiem takiej samotnej matki.
Powiedziałbym, że zasiłki są złem i należy je zlikwidować. :rozowe:

Poza tym czy to ważne co by ktoś powiedział na utrzymaniu państwa (tzn podatnika) ? złodziejstwo to złodziejstwo - a to że komuś się obcina i mu nie pasuje to znaczy, że to jakiś konkretny etyczny argument za złodziejstwem dzieciaku.

Jest wielu pasożytów, pragnących żyć na koszt innych - jednak chęć pasożytowania nie uzasadnia inicjacji agresji na czyiś status materialny.

Pomoc (w tym finansową) tylko można dopuścić w ramach wolontariatu a nie poprzez nieefektywna redystrybucje i dokarmianie urzędników po drodze.
Issander pisze:Przegrałeś kiedy zacząłeś się tłumaczyć, że "temat może być kontrowersyjny".

P.S. Nie powiedziałbyś, że takie programy są dla głupich ludzi? :)

Czemu niby przegrałem ? w komuszym pod-człowieczym społeczeństwie brnącym przez życie na kolanach, każdy pomysł odessania się od pieniędzy i życia innych jest "kontrowersyjny" - zwykły fakt.


A i co z tego, że program dla idiotów ? takich przypadków jest masa - nigdzie nie napisałem, że ów program jest dla mnie wykładnią norm społecznych - takie sytuacje jednak zdarzają się bardzo często, że nie wspomnę już o sytuacjach, gdzie kobieta myśli kroczem a nie głową i zachodzi w ciąże z kimś kto nie chce się nią zająć - Pytanie dlaczego ja i moja potencjalna partnerka mamy odkładać od gęby naszym dzieciom, aby karmić dzieci nieodpowiedzialnej pani i urzędników, którzy zajmują się redystrybucją?
Awatar użytkownika
Issander
ciAStoholik
Posty: 331
Rejestracja: 18 sty 2008, 23:17
Lokalizacja: zagranico

Re: Likwidacja zasiłków dla samotnych matek - natychmiast!

Post autor: Issander »

Robert Foster pisze:
Issander pisze: Przegrałeś kiedy zacząłeś się tłumaczyć, że "temat może być kontrowersyjny".

P.S. Nie powiedziałbyś, że takie programy są dla głupich ludzi? :)



Czemu niby przegrałem ? w komuszym pod-człowieczym społeczeństwie brnącym przez życie na kolanach, każdy pomysł odessania się od pieniędzy i życia innych jest "kontrowersyjny" - zwykły fakt.


A i co z tego, że program dla idiotów ? takich przypadków jest masa - nigdzie nie napisałem, że ów program jest dla mnie wykładnią norm społecznych - takie sytuacje jednak zdarzają się bardzo często, że nie wspomnę już o sytuacjach, gdzie kobieta myśli kroczem a nie głową i zachodzi w ciąże z kimś kto nie chce się nią zająć - Pytanie dlaczego ja i moja potencjalna partnerka mamy odkładać od gęby naszym dzieciom, aby karmić dzieci nieodpowiedzialnej pani i urzędników, którzy zajmują się redystrybucją?
Znowu się tłumaczysz :) a to jest przegrana dla każdego trolla.

Tak w ogóle niedawno kolega z pracy z rodziną, otrzymujący dodatek na mieszkanie i dzieci (UK) na mój tekst że zarówno pomoc społeczna, jak i podatki powinny zostać zniesione, zapytał się mnie (żadne dodatki mi nie przysługują, bo nie mam skończonych 25 lat czyli powinienem się uczyć albo być na garnuszku rodziców), dlaczego JA chcę JEMU zabrać pieniądze :)

No absurd normalnie.

W takich momentach też mam czasem ochotę pójść powyładowywać frustracje w internecie ja Ty :)
ODPOWIEDZ