ex. Najbardziej kretyńskie reklamy!

Dla ludzi o mocnych nerwach i nadprogramowej cierpliwości, czyli flame'y i offtopy wszelkiej maści tylko tutaj!
Awatar użytkownika
morowy
pASibrzuch
Posty: 256
Rejestracja: 15 paź 2014, 08:02
Lokalizacja: Laniakea

ex. Najbardziej kretyńskie reklamy!

Post autor: morowy »

Layla pisze:
morowy pisze:Wychodzi mi, że mniej więcej: "pokochaj Adriana zanim zbankrutuje i kup u nas nowe rajstopy w których wyskoczysz na cmentarz 1 listopada".
Jak dla mnie to najlepsze podsumowanie tej kretyńskiej kampani :mrgreen:
Kiedy Layla popiera zdanie morowego - jest mądrą, grzeczną dziewczynką (Pan Jezus się uśmiecha :) ).
Kiedy Layla banuje morowego jest niemądrą, niegrzeczną dziewczynką (Pan Jezus się gniewa i smuci :atititi: :thmbdown: )
"Gdy moderator/-ka banuje użytkownika bez ostrzeżenia, a jedyny argument to argument siły - w tym samym czasie gdzieś na świecie umiera jedna tancerka brzucha albo panda w ciąży." - prawo internetu
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: Najbardziej kretyńskie reklamy!

Post autor: Layla »

morowy pisze: Kiedy Layla popiera zdanie morowego - jest mądrą, grzeczną dziewczynką (Pan Jezus się uśmiecha :) ).
Kiedy Layla banuje morowego jest niemądrą, niegrzeczną dziewczynką (Pan Jezus się gniewa i smuci :atititi: :thmbdown: )
Widzisz, to zależy czy uda Ci się powiedzieć coś mądrego, także jeśli popieram Twoje zdanie to Ci się udało, a jeśli wychodzi ban, to znaczy że tylko myślałeś że powiedziałeć coś mądrego :P

Punkt widzenia zależy od punktu leżenia, więc na tym poprzestańmy :P
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
Awatar użytkownika
morowy
pASibrzuch
Posty: 256
Rejestracja: 15 paź 2014, 08:02
Lokalizacja: Laniakea

Re: Najbardziej kretyńskie reklamy!

Post autor: morowy »

...a że to ja, pechowo, leżę po niewłaściwej stronie karabinu, to zgadzam się na twoją sugestię. Przecież oboje na pewno byśmy nie chcieli, żebyś znów zasmuciła Jezusa. :wink:
"Gdy moderator/-ka banuje użytkownika bez ostrzeżenia, a jedyny argument to argument siły - w tym samym czasie gdzieś na świecie umiera jedna tancerka brzucha albo panda w ciąży." - prawo internetu
ODPOWIEDZ