Kompletnie nie na temat...

Dla ludzi o mocnych nerwach i nadprogramowej cierpliwości, czyli flame'y i offtopy wszelkiej maści tylko tutaj!
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Kompletnie nie na temat...

Post autor: Keri »

Wiecie.. wątek się rozrósł o to..

Więc jako facet coś też skrobnę.. Wiadomo, że facetów jest mniej oraz tych poszukujących jest jeszcze mniej. Jednak stawianie tylko na związek i znalezienie partnera tylko poprzez net oraz zdjęcia jest trochę przesadą. Dla mnie powinno się odbyć przez zwykłą znajomość i tyle. Nie mówię by przestała szukać. Dobrze by było gdyby poprzez treść pokazała, że może żyć bez tego.

Ludzie mają nawet trudność w swojej okolicy znalezienia partnera i Ci seksualni ;) Udzielaj się na forum rozmawiaj z facetami asami tutaj. Może ktoś będzie z kim lepiej będziesz się dogadywać. Do mnie CloudninowaSWQ napisała i trochę teraz gg usiadło bo nie korzystałem. Tylko mnie ciężko zaciągnąć na spotkania. Najlepiej to zagadać do kogoś kto ma podobne do ciebie zainteresowania i o tym pogadać na priv ;) Na jakiś temat np z forum :)
Awatar użytkownika
89aneta
pASibrzuch
Posty: 224
Rejestracja: 23 lis 2013, 12:29
Lokalizacja: Kielce

Re: Zostaniesz moim Skarbem? Aktualne czekam cała Polska

Post autor: 89aneta »

dawno nie odświeżałam tematu a mam teraz wrazenie, po przeczytaniu postu od pana że żle zrobiłam ehhh...
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Re: Zostaniesz moim Skarbem? Aktualne czekam cała Polska

Post autor: Keri »

Anetko nie w tym rzecz ;)

Rozumiem Cię, że masz taką potrzebę... Każdy chciałbym osobę która go zrozumie. Tylko odczuwam tutaj usilne znalezienie tylko partnera jakby za wszelką cenę. Pewnie to wynik długiej samotności. Jednak postaw sprawę bardziej luźno ;) Zwykłą znajomość. Czemu przytulanie już? :shock:

Wiesz szczęście powinno płynąć z nas samych nigdy, że 2 osoba powinna go nam DAĆ. Tak ja myślę ;)
Awatar użytkownika
89aneta
pASibrzuch
Posty: 224
Rejestracja: 23 lis 2013, 12:29
Lokalizacja: Kielce

Re: Zostaniesz moim Skarbem? Aktualne czekam cała Polska

Post autor: 89aneta »

Przecież ja nie mam na myśli przytulania na pierwszym spotkaniu, chodzi mi o to ze jakby było uczucie to bym chciała przytulania, buzi, trzymania się za rece.
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: Zostaniesz moim Skarbem? Aktualne czekam cała Polska

Post autor: Layla »

Keri pisze:Wiesz szczęście powinno płynąć z nas samych nigdy, że 2 osoba powinna go nam DAĆ. Tak ja myślę ;)
To samo miałam napisać. Ja wiem, że kultura popularna wbija nam do głowy, że szczęśliwi będziemy tylko z drugą połówką. A prawda jest taka, że jak jesteśmy nieszczęśliwi, to w związku będziemy co najwyżej nadal nieszczęśliwi.
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Re: Zostaniesz moim Skarbem? Aktualne czekam cała Polska

Post autor: Keri »

Anetko... Zobacz:

"Cześć wam wszystkim! :D Chciałbym znaleźć osóbkę do pisania, pogaduszek, luźnego pitu pitu ;) Może znajdziemy wspólne tematy i zainteresowania :) Jeśli z tych osóbek znajdzie się osoba, z którą dobrze się dogaduję to może coś więcej będzie ;) Ale ogólnie to mi wystarczy samo pogadanie ;) Więc jeśli ktoś chętny zapraszam ;) "

Porównaj moje przedstawienie siebie a twoje. Gdzie zawarłem w tym przedstawieniu, ze jest mi źle? Gdzie zawarłem w tym, że czegoś bardzo usilnie potrzebuję i do tego mi jest 2 osoba? Niech ktoś z forum napisze czy po takim przedstawieniu by się do mnie zgłosiło? Czy to by ich zachęciło.

Ja Ciebie doskonale rozumiem. Sam miałem ciężkie chwile i bardzo usilnie chciałem. Jednak zrozumiałem pewne rzeczy i wręcz polubiłem a nawet czerpię satysfakcję z tego jak jest. Dla mnie samotność jest MOTORKIEM do działania. Z wroga stała się sojusznikiem. Przyjacielem, który mnie uczy ;)
Awatar użytkownika
Słomiany Zapał
ASter
Posty: 621
Rejestracja: 2 lis 2015, 16:31

Re: Zostaniesz moim Skarbem? Aktualne czekam cała Polska

Post autor: Słomiany Zapał »

Przepraszam, ale pozwolę sobie wtrącić się, ponieważ nie wiem o co się dziewczyny czepiacie. Napisała normalne, , kulturalne, szczere ogłoszenie. Nie widzę w nim żadnej desperacji.
Takie wtrącanie zniechęca też osoby, które chciałby napisać swoje ogłoszenie.
89aneta szczerze życzę Ci powodzenia :) Ciągle dochodzą nowe osoby, więc nigdy nie wiadomo. Trzymaj się.
Keri pisze:"Cześć wam wszystkim! :D Chciałbym znaleźć osóbkę do pisania, pogaduszek, luźnego pitu pitu ;) Może znajdziemy wspólne tematy i zainteresowania :) Jeśli z tych osóbek znajdzie się osoba, z którą dobrze się dogaduję to może coś więcej będzie ;) Ale ogólnie to mi wystarczy samo pogadanie ;) Więc jeśli ktoś chętny zapraszam ;) "
Nigdy nie odpisałbym na takie ogłoszenie. Jak wystarczy komuś samo "pogadanie" to po co mu coś więcej? Brak zdecydowania i określenia tego, czego naprawdę się szuka. Takie a może to, a może nie, a... sam nie wiem czego chcę. Tak to zabrzmiało.

Mam nadzieję, że moje słowa nikogo nie uradziły.
Awatar użytkownika
89aneta
pASibrzuch
Posty: 224
Rejestracja: 23 lis 2013, 12:29
Lokalizacja: Kielce

Re: Zostaniesz moim Skarbem? Aktualne czekam cała Polska

Post autor: 89aneta »

Słomiany Zapał - dziękuję Ci za miłe słowa :) i pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Zostaniesz moim Skarbem? Aktualne czekam cała Polska

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

Człowiek ma różne potrzeby, także emocjonalne. Jeśli ludziom z tego forum nie jest trudno zrozumieć, że komuś niefajnie się żyje, bo nie ma pracy albo wykonuje taką, która go nie satysfakcjonuje, dlaczego odmawiają prawa do czucia się źle z powodu braku romantycznego związku? Można poświęcać czas na rozwój osobisty, hobby, znajomych, a jednak być nieszczęśliwym z powodu braku wzajemnej miłości. Takie emocje są normalne i nie powinny być na tym forum piętnowane jako oznaka bycia gorszym.
Ostatnio zmieniony 2 maja 2016, 15:39 przez wyrwana_z_kontekstu, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
marisaxyz
alabAStrowy bożek
Posty: 1230
Rejestracja: 8 gru 2011, 15:34

Re: Zostaniesz moim Skarbem? Aktualne czekam cała Polska

Post autor: marisaxyz »

Zgadzam się z Wyrwaną, w końcu to ogłoszenie Anety a jeżeli macie jakieś cenne uwagi to napiszcie PW, na pewno będzie wam ogromnie wdzięczna za okazaną troskę.
Last night I felt
real arms around me.
No hope, no harm,
just another false alarm...
Indiana
fantAStyczny
Posty: 561
Rejestracja: 26 sty 2014, 00:50

Re: Zostaniesz moim Skarbem? Aktualne czekam cała Polska

Post autor: Indiana »

marisaxyz pisze:Zgadzam się z Wyrwaną, w końcu to ogłoszenie Anety a jeżeli macie jakieś cenne uwagi to napiszcie PW, na pewno będzie wam ogromnie wdzięczna za okazaną troskę.

Ale my nie mamy nic lepszego do roboty i jesteśmy wręcz zmuszeni to czytać.
Awatar użytkownika
marisaxyz
alabAStrowy bożek
Posty: 1230
Rejestracja: 8 gru 2011, 15:34

Re: Zostaniesz moim Skarbem? Aktualne czekam cała Polska

Post autor: marisaxyz »

Indiana pisze:
marisaxyz pisze:Zgadzam się z Wyrwaną, w końcu to ogłoszenie Anety a jeżeli macie jakieś cenne uwagi to napiszcie PW, na pewno będzie wam ogromnie wdzięczna za okazaną troskę.

Ale my nie mamy nic lepszego do roboty i jesteśmy wręcz zmuszeni to czytać.
no to czytajcie
Last night I felt
real arms around me.
No hope, no harm,
just another false alarm...
Indiana
fantAStyczny
Posty: 561
Rejestracja: 26 sty 2014, 00:50

Re: Zostaniesz moim Skarbem? Aktualne czekam cała Polska

Post autor: Indiana »

Niedługo na ogłoszenia "asek" będą odpowiadać tylko inne "aski" skoro te resztki chłopa, które próbuja jeszcze podjąć dyskusję są przepędzane przez nasze wyzwolone emancypantki jako niegodne uwagi intelektualnej. :D
Awatar użytkownika
marisaxyz
alabAStrowy bożek
Posty: 1230
Rejestracja: 8 gru 2011, 15:34

Re: Zostaniesz moim Skarbem? Aktualne czekam cała Polska

Post autor: marisaxyz »

To jakiś nowy zwyczaj że jak się daje ogłoszenie to wszyscy muszą go zrecenzować i wytknąć to co się nie podoba?
Last night I felt
real arms around me.
No hope, no harm,
just another false alarm...
Zablokowany