Szukam romantycznej ASki / Kraków / Małopolska

Dla ludzi o mocnych nerwach i nadprogramowej cierpliwości, czyli flame'y i offtopy wszelkiej maści tylko tutaj!
MrSpock

Szukam romantycznej ASki / Kraków / Małopolska

Post autor: MrSpock »

Z tego co zauważyłem, to dziewczyny nie są w ogóle romantyczne, nawet na kierunkach humanistycznych. Pisałem do absolwentek wydziału polonistyki. Nie potrafiły napisać kilku zdań nie wspominając o uczuciowości. Jak zaliczają takie kierunki? Uczą się na pamięć do egzaminów sposobu wyrażania się, żeby zawierały określenia wskazujące na uczuciowość, podczas gdy te dziewczyny nie mają w sobie zupełnie żadnej uczuciowości. Nie wiedza co to jest być z drugim człowiekiem. Jak można inaczej je nazwać? Robot. Taka dziewczyna nauczy się na pamieć sposobu wyrażania ale nic nie czuje. Jest jak martwa. Jak odróżnić martwego człowieka? Po wielu miesiącach obserwacji. Z pewnych artykułów wynikają przerażające dane. Połowa ludzi jest martwa.
Awatar użytkownika
adenozyna
pASibrzuch
Posty: 213
Rejestracja: 3 maja 2010, 23:56
Lokalizacja: Śląsk (Górny i Dolny)

Re: Szukam romantycznej ASki / Kraków / Małopolska

Post autor: adenozyna »

MrSpock pisze:Z tego co zauważyłem, to dziewczyny nie są w ogóle romantyczne, nawet na kierunkach humanistycznych. Pisałem do absolwentek wydziału polonistyki. Nie potrafiły napisać kilku zdań nie wspominając o uczuciowości. Jak zaliczają takie kierunki? Uczą się na pamięć do egzaminów sposobu wyrażania się, żeby zawierały określenia wskazujące na uczuciowość, podczas gdy te dziewczyny nie mają w sobie zupełnie żadnej uczuciowości. Nie wiedza co to jest być z drugim człowiekiem. Jak można inaczej je nazwać? Robot. Taka dziewczyna nauczy się na pamieć sposobu wyrażania ale nic nie czuje. Jest jak martwa. Jak odróżnić martwego człowieka? Po wielu miesiącach obserwacji. Z pewnych artykułów wynikają przerażające dane. Połowa ludzi jest martwa.
Ale co ten komentarz ma do rzeczy z ogłoszeniem, bo nie bardzo rozumiem? Chcesz udowodnić, że dziewczyny są okropne i nie ma co szukać, bo to jedyne połączenie jakie widzę.
Nightfall

Re: Szukam romantycznej ASki / Kraków / Małopolska

Post autor: Nightfall »

Właśnie, Spock ten komentarz nie jest na temat. Na Polonistyce zazwyczaj egzaminy zdaje się poprzez wkucie streszczeń lektur na pamięć (bo egzaminatorzy też uczciwi nie są i lubią pytać o bzdurne szczegóły zamiast o to, co w danym utworze było ważne), ale zawsze znajdzie się osoba, która studiuje ten kierunek z zamiłowania.
Uczą się na pamięć do egzaminów sposobu wyrażania się, żeby zawierały określenia wskazujące na uczuciowość, podczas gdy te dziewczyny nie mają w sobie zupełnie żadnej uczuciowości.
A po co im uczuciowość na egzaminie? :lol: Mają mieć określoną wiedzę i tyle.

Nie byłeś w głowie tej osoby i nie wiesz czy jej uczucia są udawane czy prawdziwe.
MrSpock

Re: Szukam romantycznej ASki / Kraków / Małopolska

Post autor: MrSpock »

Humanista to jest człowiek który ma być uczuciowy. Nie chodzi o zaliczenie egzaminów. Obecnie prawie wszystkie dziewczyny pozbawione są uczuciowości, egoistyczne, wybuchowe lub zamknięte w sobie, zalęknione, nie umiejące rozmawiać, nie wiedzące jak się zachowywać na spotkaniach.
Awatar użytkownika
adenozyna
pASibrzuch
Posty: 213
Rejestracja: 3 maja 2010, 23:56
Lokalizacja: Śląsk (Górny i Dolny)

Re: Szukam romantycznej ASki / Kraków / Małopolska

Post autor: adenozyna »

MrSpock pisze: Obecnie prawie wszystkie dziewczyny pozbawione są uczuciowości, egoistyczne, wybuchowe lub zamknięte w sobie, zalęknione, nie umiejące rozmawiać, nie wiedzące jak się zachowywać na spotkaniach.
no tak, tak dziewczyny są okropne :lol: Tak jak piszesz nawet humanistki takie są, więc o kobiecych ścisłych i analitycznych umysłach nie wspomnę. Męska połowa populacji to za to uosobienie wszelkich cnót, dobroci, otwartości i spokoju. Swoją drogą ciekawe jakich uczuciowych rozmów i wynurzeń spodziewasz się na spotkaniach.
Awatar użytkownika
maga
mASełko
Posty: 142
Rejestracja: 15 paź 2013, 18:55

Re: Szukam romantycznej ASki / Kraków / Małopolska

Post autor: maga »

Pozwolę sobie zauważyć, że humanizm jest to postawa moralna i intelektualna. O "uczuciowości" nie ma tu mowy. Zastanawia mnie skąd zrodziło się w Tobie przekonanie, że akurat absolwentki polonistyki mają się wyróżniać w tym względzie (któż z nas nie spotkał na swej szkolnej drodze jakiejś wrednej babki od polskiego)?
Polonistki są chyba podejrzewane o czytanie wyłącznie wierszy o miłości i posługiwanie się językiem poezji Leśmiana na co dzień...
Ciekawi mnie też jak powinna zachowywać się taka uczuciowa dziewczyna?

PS James B. chyba nie chciałby takiego obrotu spraw w swoim wątku, może litościwy admin przeniesie gdzieś część rozmowy :)
MrSpock

Re: Szukam romantycznej ASki / Kraków / Małopolska

Post autor: MrSpock »

maga pisze:Pozwolę sobie zauważyć, że humanizm jest to postawa moralna i intelektualna. O "uczuciowości" nie ma tu mowy. Zastanawia mnie skąd zrodziło się w Tobie przekonanie, że akurat absolwentki polonistyki mają się wyróżniać w tym względzie (któż z nas nie spotkał na swej szkolnej drodze jakiejś wrednej babki od polskiego)?
Polonistki są chyba podejrzewane o czytanie wyłącznie wierszy o miłości i posługiwanie się językiem poezji Leśmiana na co dzień...
Ciekawi mnie też jak powinna zachowywać się taka uczuciowa dziewczyna?

PS James B. chyba nie chciałby takiego obrotu spraw w swoim wątku, może litościwy admin przeniesie gdzieś część rozmowy :)
Myślę że jesteś chora umysłowo.
Nightfall

Re: Szukam romantycznej ASki / Kraków / Małopolska

Post autor: Nightfall »

Myślę że jesteś chora umysłowo.
Myślę, że zasłużyłeś na bana.

Ona zadała pytania o twoje zdanie. Nie chcesz, nie odpowiadaj. Lepiej milczeć niż kogoś obrażać, zwłaszcza bez powodu.
ODPOWIEDZ