Chce usunąć konto

Dla ludzi o mocnych nerwach i nadprogramowej cierpliwości, czyli flame'y i offtopy wszelkiej maści tylko tutaj!
Awatar użytkownika
Nightmarine
pASibrzuch
Posty: 290
Rejestracja: 22 maja 2010, 01:39

Re: No siemka

Post autor: Nightmarine »

JohnnyDeppka pisze:zostanę stara dewota ze stadem kotów ( jak mnie określiła owa współlokatorka) ehh
To wcale nie taka zła perspektywa ;)
???
Gość

Re: No siemka

Post autor: Gość »

...
Ostatnio zmieniony 13 lip 2017, 18:04 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Gość

Re: No siemka

Post autor: Gość »

...
Ostatnio zmieniony 13 lip 2017, 18:04 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Bartek95
ASiołek
Posty: 78
Rejestracja: 27 cze 2017, 21:03

Re: No siemka

Post autor: Bartek95 »

Hej! Witam i powodzenia. U mnie docinki są bardzo często ale raczej z faktu, że ktoś młodszy ode mnie miał już kogoś a ja nie itp :) . Nie warto się przejmować na każdego kiedyś czas przyjdzie o ile oczywiście dąży się w tym kierunku :P.
Gość

Re: No siemka

Post autor: Gość »

..
Ostatnio zmieniony 13 lip 2017, 18:05 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: No siemka

Post autor: Viljar »

JohnnyDeppka pisze:
Viljar pisze:
JohnnyDeppka pisze:Dzięki za slowa otuchy ;)
Bo z dziewczynami generalnie łatwiej się dogadać i cokolwiek realizować. Takie mam przynajmniej wrażenie.
Szkoda, że nie pojawiłaś się na forum 5 lat temu, jak jeszcze mieszkałem w Trójmieście. Moglibyśmy razem ten biznesik fotograficzny otworzyć.
A nie chcesz się znowu przeprowadzić do Trójmiasta ?:) A może znasz kogoś na miejscu kto chciałby i jest mniej więcej taki jak tu opisuje ? :)

No i witam witam resztę miło mi :)
Tutaj i góry, i Czechy blisko mam :) Znam jednego fotografa, ale on już ma własny interes. A może Ty się przeprowadzisz? :P
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
Gość

Re: No siemka

Post autor: Gość »

.
Ostatnio zmieniony 13 lip 2017, 18:06 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Gość

Re: No siemka

Post autor: Gość »

......
Ostatnio zmieniony 13 lip 2017, 18:07 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
AlaZala
AS gaduła
Posty: 426
Rejestracja: 19 lis 2016, 17:06

Re: No siemka

Post autor: AlaZala »

Cześć!
Niemiła sytuacja z tą współlokatorką. Zupełnie nie rozumiem, dlaczego razem jedziecie do Hiszpanii... Będziecie przecież i tak spędzać czas osobno, bo ona będzie "wyrywać" facetów, a Ty będziesz realizowała swoje cele.

Napisałaś, że jesteś introwertyczką i dobrze się czujesz w wąskim gronie zaufanych osób. Doskonale to rozumiem. Ale czy masz wokół siebie takie grono osób, z którymi mogłabyś razem ciekawie i miło spędzać czas oraz podróżować? Jeśli nie, to musisz intensywnie szukać... I to nie jednej osoby, ale większej ich liczby.
Viljar pisze:Bo z dziewczynami generalnie łatwiej się dogadać i cokolwiek realizować.
Viljar, czy to samokrytyka? Rozumiem, co masz na myśli, ale jeśli wszystkie dziewczyny przyjęły za Twoją radą to założenie, to Ty nie miałbyś z kim się dogadywać... Więc, chociażby we własnym interesie, powinieneś rozpowszechniania takich stereotypów unikać...
Gość

Re: No siemka

Post autor: Gość »

,,,
Ostatnio zmieniony 13 lip 2017, 18:09 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
AlaZala
AS gaduła
Posty: 426
Rejestracja: 19 lis 2016, 17:06

Re: No siemka

Post autor: AlaZala »

JohnnyDeppka pisze: Hej ja się dałam namówić na ten wyjazd bo wyszło w sumie tanio. Mam 3 zaufane osoby ale z racji tego że przeprowadziłam się daleko nie mogę już mieć z nimi takiego kontaktu jak kiedyś.
Wyjazd może być bardzo udany, o ile będziesz spędzała czas sama, a nie ze współlokatorką!

Życzę Ci powodzenia w poszukiwaniach! I pamiętaj o utrzymywaniu kontaktu z tymi trzema zaufanymi osobami, nawet jeśli dzieli Was teraz duża odległość.
Gość

Re: No siemka

Post autor: Gość »

[
Ostatnio zmieniony 13 lip 2017, 18:10 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: No siemka

Post autor: Viljar »

JohnnyDepka pisze:Tutaj w sumie morski klimat mi się podoba :) a może potrzebuje on kogoś do pomocy ? A skąd jesteś jeśli mogę spytać (miasto) Pozdrawiam
Z Ciechanowa, ale mieszkałem 8 lat Gdyni i Gdańsku; od 4 lat we Wrocławiu. Morski klimat był całkiem niezły, ale nie wiem, czy byłbym w stanie rzucić wszystko i wyprowadzić się. Podróże fajna rzecz, ale przeprowadzka to inna bajka :)
Alazala pisze:Viljar, czy to samokrytyka? Rozumiem, co masz na myśli, ale jeśli wszystkie dziewczyny przyjęły za Twoją radą to założenie, to Ty nie miałbyś z kim się dogadywać... Więc, chociażby we własnym interesie, powinieneś rozpowszechniania takich stereotypów unikać...
Nie, to pochwała płci przeciwnej. Wiesz, jest takie powiedzenie "dzielić włos na czworo" - nawet te ćwiartki umiesz podzielić :shock:
JohnnyDepka pisze:A co do kotów no to nie ogarniam jak można ich nie lubić , ale to szczegół.
Ja też nie. Toż zimą nie ma nic piękniejszego niż warcząca poduszka z funkcją ogrzewania, która ładuje ci się pod kołdrę :D
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
Gość

Re: No siemka

Post autor: Gość »

..
Ostatnio zmieniony 13 lip 2017, 18:11 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: No siemka

Post autor: Viljar »

U nas festiwali filmowych jest sporo - chyba co miesiąc jakiś. Mnie osobiście najbardziej podoba się "Moico Enjoy Movies" organizowany zresztą również przez kino Nowe Horyzonty - przedstawia się tam filmy, które w zasadzie nigdy nie powinny powstać ;)

Mogłabyś się przenieść, bo u nas dobrych fotografów ze świecą szukać.
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
ODPOWIEDZ