Chce usunąć konto

Dla ludzi o mocnych nerwach i nadprogramowej cierpliwości, czyli flame'y i offtopy wszelkiej maści tylko tutaj!
Awatar użytkownika
JacobMcAllen
łASuch
Posty: 190
Rejestracja: 28 kwie 2017, 14:13
Lokalizacja: Zawiercie

Re: Chce usunąć konto

Post autor: JacobMcAllen »

Odnoszę wrażenie, że spodziewałaś się czegoś innego, może jakiegoś "księcia z bajki" ;) A teraz piszesz, że forum Ci się nie podoba, bo nie spełniło Twoich oczekiwań. Poczekaj trochę, dopiero się tu zarejestrowałaś :) nie ma co się tak denerwować. Dla mnie forum jest bardzo ciekawe, a wątki czy wypowiedzi sprzed kilku lat też są w większości interesujące. Nie spodziewałem się, że od razu znajdę tutaj miłość swojego życia czy kogoś do spotkań, więc może dlatego tak jest. Jeśli chodzi o możliwość usuwania postów czy konta, to na innych forach gdzie mam konto, też nie ma takiej możliwości.
Natomiast warto poruszyć kwestię administracji, bo rzeczywiście chyba nie ma tutaj aktywnego administratora i to może powodować mniejsze lub większe problemy typu bałagan na forum. Z tego co pamiętam forum chyba przeszło na serwery francuskie od momentu, gdy naprawili tę usterkę z rejestracją pod koniec kwietnia.
Dieu le veut
Gość

Re: Chce usunąć konto

Post autor: Gość »

..
Ostatnio zmieniony 14 lip 2017, 07:10 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Nightmarine
pASibrzuch
Posty: 290
Rejestracja: 22 maja 2010, 01:39

Re: Chce usunąć konto

Post autor: Nightmarine »

Też się nie spotkałam z usuwaniem kont wraz zawartością na forach. To chyba nie jest zbyt często praktykowane, bo trudno się potem połapać w dyskusjach kiedy brakuje postów.

Poza tym zgadzam się z Jacobem, że aktywny admin by się przydał. Jest trochę kicha kiedy pojawia się jakiś problem i moderatorzy nie mają odpowiednich uprawnień ani możliwości żeby pomóc.
???
Gość

Re: Chce usunąć konto

Post autor: Gość »

,....
Ostatnio zmieniony 14 lip 2017, 07:10 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
adenozyna
pASibrzuch
Posty: 213
Rejestracja: 3 maja 2010, 23:56
Lokalizacja: Śląsk (Górny i Dolny)

Re: Wystawianie do wiatru

Post autor: adenozyna »

JohnnyDeppka pisze:Tak z ciekawości przejrzałam sobie wczoraj wypowiedzi z różnych tematów i odnoszę wrazenie że jest tu więcej osób które chcą tylko popisać ale nic więcej albo takie które mają swoje preferencje wygladowe - co mi akurat nie odpowiada, bo dobrze to ja sobie mogę pogadać z ludźmi i na forach na fb , myślałam że znajdę tu osoby takie prawdziwe asy nie zafiksowane na wyglądzie które chcą tylko luźnych znajomości. No i też ciągle te same Nicki się przewijają ( których jest dość mało ) a w wielu tematach wypowiedzi są sprzed kilku lat wstecz.
Ludzie chcą popisać i do tego służy forum jak sama nazwa wskazuje. To nie jest portal typu sympatia.pl czy aplikacja typu Tinder dla asów.
Bycie asem nie oznacza braku poczucia estetyki! Fakt nie interesowania się spawami cielesnymi nie oznacza, że ktoś na to nie patrzy.
W sumie może dobrze, że opuszczasz nas, bo co prawda nie jesteś "zafiksowana na wyglądzie", ale na szukaniu dziury w cały na pewno.
Gość

Re: Wystawianie do wiatru

Post autor: Gość »

....
Ostatnio zmieniony 14 lip 2017, 07:11 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
JacobMcAllen
łASuch
Posty: 190
Rejestracja: 28 kwie 2017, 14:13
Lokalizacja: Zawiercie

Re: Chce usunąć konto

Post autor: JacobMcAllen »

Jeżeli nie ma tu aktywnego admina, to po prostu nie loguj się, jeżeli nie chcesz mieć tutaj konta. A Twoje posty (jak i cały ten wątek i jeszcze te dwa, które wiszą w Przywitaj się) chyba może usunąć moderator.
Dieu le veut
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Chce usunąć konto

Post autor: Viljar »

Nightmarine pisze:Też się nie spotkałam z usuwaniem kont wraz zawartością na forach. To chyba nie jest zbyt często praktykowane, bo trudno się potem połapać w dyskusjach kiedy brakuje postów.
Usuwanie kont się zdarza, ale nie z powodu widzimisię użytkownika, tylko wtedy, gdy nagminnie łamie on regulamin lub nawet prawo.

Dziwi mnie tylko, że najpierw ktoś się loguje, pisze coś na temat swoich zainteresowań, o tym, w jaki sposób można się z nim skontaktować, po czym nagle zmienia front, pokazuje się z najgorszej możliwej strony i jeszcze kasuje wszystkie wpisy, łącznie z tymi dotyczącymi kontaktu. Gdybym na przykład chciał się z nią spotkać, to nie dość, że po wczorajszych wpisach raczej straciłbym na to ochotę, to w dodatku nie miałbym jak, bo po wszelkim kontakcie ślad zaginął.
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Re: Chce usunąć konto

Post autor: urtika »

Doprawdy przeniesienie postów i utworzenie nowego watku to powód by chcieć usunąć konto? :shock:
Viljar pisze: A może chodzi o to wystawienie do wiatru? Po prostu - moderator zrobił z tego nowy wątek i w sumie dobrze, bo wiele osób mogłoby się na taki temat wypowiedzieć.
Dokładnie tak to widziałam, gdyż wiem, że innym osobom też się coś takiego przydarzyło.
Zresztą uważam, że to raczej osoba wystawiająca do wiatru miała by się wstydzić niż ta wystawiona,gdyż to właśnie o niej źle świadczy, że umówi się a potem nie przyjdzie. To przejaw lekceważenia drugiego człowieka.
A co do usuwania konta, mowa o tym w TUTAJ. Tak jak Agnieszka napisała, użytkownik zostaje, ale ma status gościa.
Quirkyalone
Gość

Re: Chce usunąć konto

Post autor: Gość »

urtika pisze:Doprawdy przeniesienie postów i utworzenie nowego watku to powód by chcieć usunąć konto? :shock:
Viljar pisze: A może chodzi o to wystawienie do wiatru? Po prostu - moderator zrobił z tego nowy wątek i w sumie dobrze, bo wiele osób mogłoby się na taki temat wypowiedzieć.
Dokładnie tak to widziałam, gdyż wiem, że innym osobom też się coś takiego przydarzyło.
Zresztą uważam, że to raczej osoba wystawiająca do wiatru miała by się wstydzić niż ta wystawiona,gdyż to właśnie o niej źle świadczy, że umówi się a potem nie przyjdzie. To przejaw lekceważenia drugiego człowieka.
A co do usuwania konta, mowa o tym w TUTAJ. Tak jak Agnieszka napisała, użytkownik zostaje, ale ma status gościa.

Proszę o usunięcie swoich wątków i tak je zedytowalam że nie wiadomo o co biega w komentarzach. Zrobiłam to specjalnie aby ktoś pousuwal chociaż topici
ODPOWIEDZ