Proszę usunąć moje konto wraz z wypowiedziami

Dla ludzi o mocnych nerwach i nadprogramowej cierpliwości, czyli flame'y i offtopy wszelkiej maści tylko tutaj!
Gość

Proszę usunąć moje konto wraz z wypowiedziami

Post autor: Gość »

Jako że jestem nowa nawet nie wiem czy moje dwa privy do adminów się wysłały czy nie i nie widzę ani w FAQ ani w regulaminie jak usunąć swoje konto - więc pytam tu.
Awatar użytkownika
JacobMcAllen
łASuch
Posty: 190
Rejestracja: 28 kwie 2017, 14:13
Lokalizacja: Zawiercie

Re: Proszę usunąć moje konto wraz z wypowiedziami

Post autor: JacobMcAllen »

Nie wiem czy administracja odpowiada na maile, ale daj spokój, przeniesienie wątku to nie powód, żeby usuwać konto na forum ;)
Dieu le veut
Gość

Re: Proszę usunąć moje konto wraz z wypowiedziami

Post autor: Gość »

JacobMcAllen pisze:Nie wiem czy administracja odpowiada na maile, ale daj spokój, przeniesienie wątku to nie powód, żeby usuwać konto na forum ;)

Swoje powody wymienilam w innym topicu. Zresztą czy trzeba mieć powód aby usuwać gdzieś konto ? Mi się zdawało że konto na większości portali czy for możesz usunąć ot dlatego że masz takiego widzimisię.


Jeśli nikt mi konta nie usunie to w swoje teksty i komentarze powstawiam tylko kropki i przecinki edytując wypowiedzi - więc chyba lepiej to usunąć ?
Awatar użytkownika
JacobMcAllen
łASuch
Posty: 190
Rejestracja: 28 kwie 2017, 14:13
Lokalizacja: Zawiercie

Re: Proszę usunąć moje konto wraz z wypowiedziami

Post autor: JacobMcAllen »

Wybacz, ale to trochę dziecinne zachowanie. Nic wstydliwego nie napisałaś, więc nie bardzo rozumiem, ale ok, jak chcesz.
Z innej strony, faktycznie przydałby się tutaj jakiś aktywny administrator.
Dieu le veut
Gość

Re: Proszę usunąć moje konto wraz z wypowiedziami

Post autor: Gość »

JacobMcAllen pisze:Wybacz, ale to trochę dziecinne zachowanie. Nic wstydliwego nie napisałaś, więc nie bardzo rozumiem, ale ok, jak chcesz.
Z innej strony, faktycznie przydałby się tutaj jakiś aktywny administrator.

Nie wiem co tu dziecinnego skoro normalnie każdy powinien mieć możliwość usunięcia konta i wypowiedzi.
Nightfall

Re: Proszę usunąć moje konto wraz z wypowiedziami

Post autor: Nightfall »

I masz możliwość usunąć konto kiedy chcesz i z jakiego powodu chcesz. Wypowiedzi z tego co pamiętam nie są usuwane, ale możesz je zakropkować i tyle.

Mam wrażenie, że ludzie Cię tu mile przyjęli. Były długie dyskusje w twoim wątku, przejęli się twoim problemem z koleżanką itd. Także takie zachowanie trochę niemiłe z twojej strony.
Gość

Re: Proszę usunąć moje konto wraz z wypowiedziami

Post autor: Gość »

Nightfall pisze:I masz możliwość usunąć konto kiedy chcesz i z jakiego powodu chcesz. Wypowiedzi z tego co pamiętam nie są usuwane, ale możesz je zakropkować i tyle.

Mam wrażenie, że ludzie Cię tu mile przyjęli. Były długie dyskusje w twoim wątku, przejęli się twoim problemem z koleżanką itd. Także takie zachowanie trochę niemiłe z twojej strony.

Co jest niemiłego w podjęciu decyzji o odejściu z forum bez personalnego obrażania konkretnych osób ? Lepiej odejść teraz niż później - tak uważam
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Proszę usunąć moje konto wraz z wypowiedziami

Post autor: Viljar »

Moim zdaniem to nie niemiłe, tylko infantylne. Poza tym, niby ci się forum nie podoba, a jednak się zarejestrowałaś. Czyli chyba nie jest z nami aż tak źle?
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
Gość

Re: Proszę usunąć moje konto wraz z wypowiedziami

Post autor: Gość »

Viljar pisze:Moim zdaniem to nie niemiłe, tylko infantylne. Poza tym, niby ci się forum nie podoba, a jednak się zarejestrowałaś. Czyli chyba nie jest z nami aż tak źle?

Zarejestrowałam się z ciekawości, drugiego dnia przyjrzałam forum się lepiej i miałam takie wnioski jakie pisałam ci wcześniej. Nie pasuje tu. Za dużo tu też osób patrzących tylko na estetykę i wygląd ( to widzę po wpisach) , to wystawienie do wiatru też mnie zirytowało a kropkę nad i postawiło to mieszanie moich wątków i wplatywanie je nie wiadomo gdzie po forum.
Gość

Re: Proszę usunąć moje konto wraz z wypowiedziami

Post autor: Gość »

W innym topicu moim udzieliła się moderacja piszac mi że konta usunąć nie mogę a wypowiedzi zakropkowac, tylko moje pytanie brzmi : nie lepiej by było usunąć już cały wątek ( który imho też już jest zedytowany i nie ma tej samej treści co wcześniej i ma komentarze w 3/4 zakropkowane ) po co to ma wisieć wam na forum ?
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Re: Proszę usunąć moje konto wraz z wypowiedziami

Post autor: urtika »

Jak sobie waćpanna życzy.
Quirkyalone
ODPOWIEDZ