Filozofia Krzysia

Tutaj moderatorzy nie zaglądają. Można śmiecić do woli ;)
Awatar użytkownika
takasobie
bASałyk

Re: Filozofia Krzysia

Post autor: takasobie » 6 lut 2018, 13:41

Setsu pisze:
6 lut 2018, 13:34
A co do Krzyśka mamy parę możliwości. Troll, mizogin, albo jeden z PUA, którzy z teorii przeszedł do praktyki i rzeczywistość tak mocno wytrzaskała go po tyłku, że obrał punkt docelowy i wylewa swoje frustracje w taki sposób. W tym przypadku krzycząc, że kobiety są złe i niedobre, bez wyjątku. Ewentualnie to typowy przegryw, który uważa się za kogoś wybitnego, ale żadna go nie chce, więc być może aseksualizm to jedynie zasłona, kto go tam wie. Natomiast mamy ten sam schemat, który nie zmienia się od lat, czyli coś o zamkach i kłódkach, który został obalony tysiąc razy, ale zawsze znajdzie się ktoś, kto ustawi to sobie jako motto życiowe. Właściwie nie spodziewałam się na tym forum takich ludzi i tematów, ale mnie już naprawdę nic chyba nie zdziwi.

Dla mnie to w ogóle wygląda, jakby Krzysiek się z wykopu urwał. Te jego eseje na temat puszczalstwa się kobiet, to kropka w kropkę wypociny z wykopu :)
Krzysio pisał w swoim anonsie, że cierpi na impotencję i w innym wątku w odpowiedzi na mój post, że raz jedna kobieta go skrzywdziła.

Awatar użytkownika
marzesobie
mASełko

Post autor: marzesobie » 6 lut 2018, 13:46

Setsu pisze:
6 lut 2018, 13:34
marzesobie pisze:
6 lut 2018, 07:43
Dla mnie i jedni i drudzy są bezwartościowi. I po prostu się z takimi ludźmi nie zadaję.
Stan przechodni narządów rozrodczych nie decyduje o wartości człowieka.
Jasne oczywiście, jeśli nie dostaje się przy okazji "niewinnym" jeśli są to wolne osoby to niech sobie robią co chcą. Pisząc o to powyższe chodziło mi o to że nie mam szacunku dla osób które zdradzają swoje żony lub mężów.

Awatar użytkownika
Azshara
ciAStoholik

Post autor: Azshara » 6 lut 2018, 14:42

takasobie pisze:
6 lut 2018, 13:41
Krzysio pisał w swoim anonsie, że cierpi na impotencję i w innym wątku w odpowiedzi na mój post, że raz jedna kobieta go skrzywdziła.
Aha. Impotencja to przyczyna jego aseksualności, co sam napisał, a każda kobieta jest zła, bo jedna go skrzywdziła.
Ahaaa. No wykop jak nic :lol:

Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Kontakt:

Post autor: Viljar » 6 lut 2018, 15:29

Wcześniej raczej nie zabierałem głosu, bo wpisy Krzysia były dość chaotyczne i nie chciało mi się ich czytać czy do nich odnosić, ale mnie zachęciłyście.

Ja tu widzę pokłosie nie tyle "Wykopu", co "Braci samców" - legendarnego już elitarnego grona męskich szowinistów i mizoginów, usprawiedliwiających gwałty i nierzadko pedofilię (sic!).
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage

Awatar użytkownika
takasobie
bASałyk

Post autor: takasobie » 8 lut 2018, 21:34

Viljar pisze:
6 lut 2018, 15:29
Wcześniej raczej nie zabierałem głosu, bo wpisy Krzysia były dość chaotyczne i nie chciało mi się ich czytać czy do nich odnosić, ale mnie zachęciłyście.

Ja tu widzę pokłosie nie tyle "Wykopu", co "Braci samców" - legendarnego już elitarnego grona męskich szowinistów i mizoginów, usprawiedliwiających gwałty i nierzadko pedofilię (sic!).
Nigdy na wykopie nie byłam (na wykopkach też :)), na forum braci samców weszłam, przeczytałam tytuły wątków, ale w posty nie wchodziłam. Z tego, co widzę, straciłam wiele ciekawych rzeczy :).

Awatar użytkownika
króliczka
łASuch

Post autor: króliczka » 9 lut 2018, 11:16

Viljar pisze:
6 lut 2018, 15:29
Bracia samcy to jednak jeszcze inna bajka (w sensie treści), a raczej koszmarek na złanoc.

KrzyśMMMM
mASełko
Lokalizacja: skansen ideologiczny, peryferie śląska, prowincja Chin

Post autor: KrzyśMMMM » 10 lut 2018, 19:03

:D

Awatar użytkownika
urtika
sASanka

Post autor: urtika » 10 lut 2018, 19:07

króliczka pisze:
9 lut 2018, 11:16
Bracia samcy to jednak jeszcze inna bajka (w sensie treści), a raczej koszmarek na złanoc.
takasobie pisze:
8 lut 2018, 21:34
na forum braci samców weszłam, przeczytałam tytuły wątków, ale w posty nie wchodziłam. Z tego, co widzę, straciłam wiele ciekawych rzeczy :).
Przejrzałam sobie tam kilka tematów i przyznam, dawno nic równie toksycznego nie czytałam. :roll:
Quirkyalone

Awatar użytkownika
Azshara
ciAStoholik

Post autor: Azshara » 10 lut 2018, 21:20

KrzyśMMMM pisze:
10 lut 2018, 19:03
1: usmieszek dokoptowany do zdania w którym przypominasz ludziom, że mam chorobę na przyjaznym forum
2.mam zatem czuć się urażony naśmiewaniem się z mojej choroby, czyli praktycznie ze mnie
3. jedna mnie skrzywdziła, ale to suka była, zatem to jej problem i takich suk, które ją popierają, a ty popierasz suki ? oceniam, że tak.
4. każda kobieta ma potencjał być złą, z czego beznamiętnie większość kobiet korzysta - dlatego stwierdzenie ogólnikowe, potraktowałaś wiążąco, jakbym pisał dzieło.. bardzo nieinteligentny wniosek.
5. żebym nie był zbyt szczegółowym to przejdę do piątego punktu - nie mam pojęcia jakimi prawami rządzi się wykop; w zasadzie zbeszcześciłaś mój wątek, a zniesławiłaś ten wątek, czyli inteligentnych ludzi na forum.
6. proszę o przytoczenie zdania mojego, wszystkie kobiety są złe, bo jedna mnie skrzywdziła. Zapewne dojdziesz do wniosku, że szkoła nie nauczyła cię poprawnie wysuwac wniosków.
1. Śmieje się z Twojego podejścia i komizmu całokształtu, nie choroby.
2. Czyli nie.
3-6. Wystarczy przeczytać twoje posty, albo zatrzymać się przy jednym, w którym się bardziej popisałeś. W każdym twoim zdaniu przebija się cicha nienawiść do kobiet, nieważne jak bardzo się tego wypierasz, przecież nie ja jedna zwróciłam na to uwagę. Przytaczać nic tutaj nie będę, za to zapraszam do tematu viewtopic.php?f=26&t=7415&p=140717#p140717, w którym to zrobiłam. Zacytowałam akurat takie perełki, które złudzeń raczej nie pozostawiają i pokazują czym jest dla ciebie płeć przeciwna. Nie interesuje mnie również czy przesiadujesz na wykopie, czy też nie. Po prostu nie jesteś pierwszym facetem, który reklamuje się takimi poglądami, więc tak sobie założyłam, że jesteś tylko jednym z wielu furiatów, którym miałam okazję tam spotkać. Jeśli mylnie, wybacz, chociaż to i tak nic nie zmienia poza tym, że tam nie siedzisz.

KrzyśMMMM
mASełko

Post autor: KrzyśMMMM » 10 lut 2018, 22:16

8)

Awatar użytkownika
takasobie
bASałyk

Post autor: takasobie » 10 lut 2018, 22:21

Ale po co o "szmaceniu się" kobiet pisać na forum dla asów, gdzie większość zarejestrowanych osób nie uprawia "szmacenia się"? Skoro kobiety są złe, to dlaczego założyłeś swój wątek matrymonialny?

KrzyśMMMM
mASełko

Post autor: KrzyśMMMM » 10 lut 2018, 23:24

:D

Awatar użytkownika
Azshara
ciAStoholik

Post autor: Azshara » 11 lut 2018, 00:08

KrzyśMMMM pisze:
10 lut 2018, 23:24
To nie jest nienawiść do kobiet. To nienawiść do szmacenia się.
Co pozwala ci myśleć, że masz prawo osądzać innych poprzez ich aktywność seksualną?
Pozwolę sobie stwierdzić, że taka nienawiść nie jest normalna. Widzisz, ja również nie jestem zwolenniczką takiego trybu życia, ale do nienawiści z tego powodu nie zbliżyłam się nawet czubkiem buta. Nie wspominając o tym, że pisanie eseju na temat puszczalstwa kobiet mówi wystarczająco wiele o tym, że masz problem, którego nie widzisz, bo w założeniu wszystkie twoje poglądy są tymi prawidłowymi. Ciekawe jest również to, że obrywa się tylko babom, które puszczają się same ze sobą. Niesamowite, że tak szybko się rozwinęliśmy w kwestii samowystarczalności :roll:
Masz kontrowersyjne zdanie na pewne tematy, bywa. Nie dziw się jednak, że wywołuje ono negatywny odzew, tylko szykuj maść na tyłek, bo będzie boleć.
KrzyśMMMM pisze:
10 lut 2018, 23:24
Może miałem ochotę dowiedzieć się o stanowisku wobec szmacenia się z tego grona ludzi właśnie.
Radziłabym zejść z tego tonu o szmaceniu się. Kręcisz na siebie bat chłopie, bo możesz mi wierzyć, że nawet gdy pisałeś o prawach kobiet w naszym kraju i dobrobycie, którego doświadczają, można wyczuć źle ukrywany żal, który z jakiegoś powodu żywisz. Powiedzmy sobie szczerze: nic ci do tego kto w jaki sposób się prowadzi dopóki problem nie dotyka ciebie, na przykład poprzez zdradę. Naucz się z tym jakoś żyć, bo może być ciężko.

KrzyśMMMM
mASełko

Post autor: KrzyśMMMM » 11 lut 2018, 00:33

:P

Awatar użytkownika
marzesobie
mASełko

Post autor: marzesobie » 11 lut 2018, 08:59

KrzyśMMMM pisze:
11 lut 2018, 00:33
tak uważam a ty się pośmiej. pośmieję się jak bliska ci kobieta będzie przeleciana przez żyda za chleb albo amerykanów dla frajdy i jeszcze zatoką ci bliskich ci mężczyzn

dasz doopy żydom - już wkrótce będziesz miec szanse, ponieważ oddamy być może całą polskę za friko za takie friko, że kazda szmata lubi się oddawać ponieważ nie ma dla nież absolutnie, żadnego znaczenia komu sie oddaje i wjakiej sytuacji, ponieważ pisałaś, że nie można się czepiać kurew.

zostaną naszymi panami, jak możesz nie widzieć, że już jutro możemy się nazywać żydo polska ?

kto zabroni ?

w wojnach chodzi o zasoby i dopy mieszkanek danej ziemi - mówimy tu o polsce... upadek moralności, którą szmaty mają na poziomie - 500000009000
ale ty uważasz, ze nie mam prawa pisać o ***.

tylko *** myślą, ze wszystko im wolno i że nie można ich oceniać.

nawet *** jego mać przykład umęczonej polski mają w dopie - tak się żyje bez ideałów - i to mi pozwala myśleć, że moje koncepcje są prawidłowe.

Moze ja *** widziałem mając 5 lat to co się teraz dzieje, czyli sprzedanie polski poprzez ***...w końcu to te kobiety polki sprzedając się za friko, kształtują moralność.. w końcu dobro dane przez boga trzeba szanować. Ale skoro popełnia się grzech i puszcza się na prawo i lewo to mamy to, że stoimy na skraju niewoli i będziecie dawać *** amerykanom i zydom. Dalej będziecie żyć w nieświadomości swojego grzechu, a jak się okazało w każdym środowisku trzeba przypominać k...m kim są.
Przepraszam bardzo ale ten kolega urządza sobie tutaj festiwal nienawiści, nie tylko do kobiet... jest na tym forum jakiś moderator? Według mnie po takim poście przydałby się koledze odpoczynek od forum...

ODPOWIEDZ