Filozofia Krzysia

Dla ludzi o mocnych nerwach i nadprogramowej cierpliwości, czyli flame'y i offtopy wszelkiej maści tylko tutaj!
Awatar użytkownika
takasobie
ASter

Re: Filozofia Krzysia

Post autor: takasobie » 29 kwie 2018, 21:37

KrzyśMMMM pisze:
29 kwie 2018, 21:26
takasobie pisze:
29 kwie 2018, 12:27
KrzyśMMMM pisze:
29 kwie 2018, 10:16
problem został widocznie wcześniej poruszony - odpowiadam nań właśnie: jako na problem

poza tym jest to wyraz mojej agresji ideologicznej, bo kobiety, które nie chcą współżyć, a jednak ja widze, ze tutaj kobiety mimo, że niby nie chcą seksu to chyba jednak chcą, skoro nie mam nadmiaru propozycji chętnych pań do związku, a trudno mi się jest pogodzić z wiadomością, że nie chcą mnie ze względu na moją przypadłość (chorobę impotencję), więc po prostu próbuję tylko pozostawić po sobie cień dobra jaki mogę, czyli po prostu pisze dopóki mi się chce walczyć o szczęście dla siebie, to walczę o szczęście dla innych. lewactwo jest wielością problemów. proste :lol: :P

poza tym wiem, że lewackie kobiety zazwyczaj nie mają inteligencji i mogą się wzorować na czyjejś opinii - a ta przed moimi oczami pisze, że nie warto się ze mną zadawać... i jak tu się nie wkurwić. Kobiety bez mocnych ideałów, na pewno wzorują się na czymkolwiek, bo one są kobietami i one wszystko mogą.....to jest internet, tutaj opinia taka jak na mnie jest napisana ma mnożnik razy dziesięć, bo lewackość niszczy logiczne osądy.
No tak, bo na pewno kobiety aseksualne nie pisza do ciebie, bo chcą seksu :lol: i wcale nie jest to związane z twoimi wypowiedziami o kobietach w ogólności :lol:
najpierw byś odpowiedziała o tym, że któraś z was napisała o mnie za szybko i za wcześnie i nie tak jak trzeba.

poza tym ja chciałem pokazać głupim kobietom i głupim facetom, że problem wszystkich problemów leży tam, gdzie głupia kobieta nie potrafi zadeklarować jednego stanowiska.. w sprawie seksowania się... to znaczy nie ma ideału.. swojego.. zawsze odnajdzie swój ideał aby się puścić i to zazwyczaj za niski jak na klasę kobiety. Jeżeli kobieta dba o swój standard to przecież nie mam nic przeciwko, ale jeżeli kobieta dopuszcza seks z wieloma partnerami, niezobowiązujący seks , przygodny seks, itp z szefem, dla posady itd... to rozumie się ma się taką kobietę za szmatę.

Gdybyś wiedziała i poznała chociaż ideały katolickie to wiedziałabyś o czym pisze i nie zauważyłabyś powodów do kpin ze mnie.
To jest oznaka inteligencji, nie zauważyłaś, że chciałem błysnąć przed kandydatkami znajomością logiki co jest oznaką posiadania ideałów, a z tego można wyznaczyć stałość emocjonalną, przywiązanie do zasad. Ale nie chcę rozkminiać, dawno w tym podłym ludzie polskim wygasło logiczne myślenie.. czyż nie nawiązałem do posiadania ideałów ? czyż mam stać się tak samo pazerny na c i p ę żony sąsiada ? bo wszyscy są tacy pazerni na żony innych ?

obrażasz moją inteligencję rozbijając kolejno lewicowymi osobami moją wypowiedż - moje stanowisko.. a potem kolejno i zmiana tematu...

tylko głupie kobiety nie zauważą, że to podłość. A niech kto powie mi, że nie mówię prawdy i mi to udowodni.

ps: same tutaj piszzecie, że ludzie są różni, a przyszywając komuś łatkę psychicznego możecie wysłać niewinnego do więzienia, bo twoje kurewskie rządy lewicowe już przyszykowały przepisy, w które ostatecznie i ty wpadniesz. T o jest twoja mądrość lewicowa.
WTF?

Awatar użytkownika
marzesobie
ASiołek

Post autor: marzesobie » 29 kwie 2018, 21:41

No kolega już totalnie odleciał

KrzyśMMMM
mASełko
Lokalizacja: skansen ideologiczny, peryferie śląska, prowincja Chin

Re: Nie jestem hepi, bo...

Post autor: KrzyśMMMM » 29 kwie 2018, 21:41

Setsu pisze:
29 kwie 2018, 21:16
KrzyśMMMM pisze:
29 kwie 2018, 20:53
Masz jakieś ideały ? czy tylko niezobowiązujący seks ?
Nie, skąd taki pomysł? Chodzę i puszczam się po kątach pięć dni w tygodniu, w weekend daję tyłkowi odpocząć, bo ledwo chodzę, a na tym forum siedzę głównie po to, aby popisać o sytuacji ekonomicznej Polski.

Edit: Dopiero się skapnęłam, że jesteś tym gościem, który ma problem z otaczającym go światem i widzi problem wszędzie, tylko nie w sobie. Mój błąd, pomyliłam cię z innym użytkownikiem o podobnym nicku, więc problem rozwiązany. Już zaczynałam się martwić, że więcej skrzywdzonych się tutaj pojawiło :lol:
Znowu przebarwiasz;

tyle, że koniec końców te głupie osoby idą po wszystko do państwa, i chcą bezpieczeństwa od państwa, ale z ideałami takimi jak oni i wy macie to uda się każde państwo, już dzisiaj to widać.

No jeżeli dałaś komukolwiek nniezobowiązująco, to podpadasz pod regułkę puszczalskiej. sama sobie dopowiedziałaś o wszystkich dniach tygodnia.

A to właściwie ty sobie wybrałaś złe forum i nie wtykaj mi tego co wtykas, aby tylko usprawnić swój puszczalski ideologicznie światopogląd.

KrzyśMMMM
mASełko

Post autor: KrzyśMMMM » 29 kwie 2018, 21:44

marzesobie pisze:
29 kwie 2018, 21:41
wiem, że nie potrafisz przyanać się do błędu, ale to lewicowi mają wpisane w umyśle, szkoda, że nie wybronili się od tego w szkole.

Awatar użytkownika
marzesobie
ASiołek

Post autor: marzesobie » 29 kwie 2018, 21:50

KrzyśMMMM pisze:
29 kwie 2018, 21:44
marzesobie pisze:
wiem, że nie potrafisz przyanać się do błędu, ale to lewicowi mają wpisane w umyśle, szkoda, że nie wybronili się od tego w szkole.
No tak oczywiście wg ciebie wszystkie kobiety tutaj na forum dla aseksualnych to lewicowe puszczające się k**wy :D
Uznam jednak twoje posty za trollowanie a jeśli tak nie jest to polecam jak najszybszą wizytę u specjalisty bo człowieku odlatujesz z realnego świata do swoich urojeń

Awatar użytkownika
Azshara
ciAStoholik

Post autor: Azshara » 29 kwie 2018, 21:59

KrzyśMMMM pisze:
A to właściwie ty sobie wybrałaś złe forum i nie wtykaj mi tego co wtykas, aby tylko usprawnić swój puszczalski ideologicznie światopogląd.
I po co zmieniasz treść posta? Skoro już mnie wyzwałeś, to pokaż, że masz jaja i nie przerabiaj na łagodniejszą wersję :)

KrzyśMMMM
mASełko

Post autor: KrzyśMMMM » 29 kwie 2018, 22:12

marzesobie pisze:
29 kwie 2018, 21:50
KrzyśMMMM pisze:
29 kwie 2018, 21:44
marzesobie pisze:
No tak oczywiście wg ciebie wszystkie kobiety tutaj na forum dla aseksualnych to lewicowe puszczające się k**wy :D
Uznam jednak twoje posty za trollowanie a jeśli tak nie jest to polecam jak najszybszą wizytę u specjalisty bo człowieku odlatujesz z realnego świata do swoich urojeń

no własnie, nie uważam wszystkich kobiet za lewicow ***, ale te co udają, że wszystko im wolno, nie podając nawet nigdy granicy któej nie przekroczą chociazby tego.

czy zauważyłaś, że za dużo powiedziałas w poprzednim poście i należy mnie przeprosić ?

i dlaczego mnie do specjalisty rzucasz od razu ? na łeb ci poszło ? gdzie twoja dedukcja ?

KrzyśMMMM
mASełko

Post autor: KrzyśMMMM » 29 kwie 2018, 22:14

Setsu pisze:
29 kwie 2018, 21:59
KrzyśMMMM pisze:
I po co zmieniasz treść posta? Skoro już mnie wyzwałeś, to pokaż, że masz jaja i nie przerabiaj na łagodniejszą wersję :)
ale dlaczego, skoro ty się nigdy nie przyznałaś do niczego, za nic nie przeprosiłaś, na nic nie odpowiedziałaś, popatrz jak to ładnie być traktowanym po lewicowemu i tak jak się na to zasłużyło.

ode mnie wszystkiego byś wymagać chciała ale od siebie niczego. wal się.

poza tym ideologią i z mmocy tego zagadnienia uważam obie wersje za równoznaczne bo akurat nie stwierdziłem wyrażnego konfliktu pomiędzy obiema formami wypowiedzi, uznałem, ze chciałbym dalej poważać twoją osobę - to odsunąłem się od tamtego stwierdzenia, i to jest raczej wyraz powściągliwości. Pewnie spotkam się z kpiną z twojej strony, ale trudno. Wielu mistrzów i osób w sytuacjach między innymi takich jak ta było wykpiwanych. Przypuszczam, że nikt nie nauczył cię jak się rozmawia..

Awatar użytkownika
marzesobie
ASiołek

Post autor: marzesobie » 29 kwie 2018, 22:19

Poczytaj sobie swoje posty to że napisałam że odleciałeś jest dokładnie podsumowaniem tego co myślę na temat treści tych postów, więc na pewno przepraszać nie będę, za to ty byś mógł.
Na tym kończę tą bezsensowną dyskusję, bo z twojej strony jest to tylko obrażanie innych i wszechobecna agresja.

KrzyśMMMM
mASełko

Post autor: KrzyśMMMM » 29 kwie 2018, 22:30

marzesobie pisze:
29 kwie 2018, 22:19
Poczytaj sobie swoje posty to że napisałam że odleciałeś jest dokładnie podsumowaniem tego co myślę na temat treści tych postów, więc na pewno przepraszać nie będę, za to ty byś mógł.
Na tym kończę tą bezsensowną dyskusję, bo z twojej strony jest to tylko obrażanie innych i wszechobecna agresja.
czy bóg ci pozwoli przejść do siebie za tą pychę ?

KrzyśMMMM
mASełko

Post autor: KrzyśMMMM » 29 kwie 2018, 22:34

marzesobie pisze:
29 kwie 2018, 22:19
czy bóg ci pozwoli przejść do siebie za tą pychę ?

czy ja ci wybaczę grzech złamania ósmego przykazania ?

jeśli odejdę z tego forum, nigdy nie będziesz miała okazji nawet przeprosić a bez właściwej rozkminy nie będę miał podstaw do wybaczenia, ponadto zapomnę i nawet jak komuś wybaczę to tobie mogę zapomnieć. Poza tym ksiądz ci nie odpuści bez mojego przebaczenia. Wszyscy oszczerczy żydzi myśleli, że są kul jak wieszali Jezusa Chrystusa na krzyżu.

Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Kontakt:

Post autor: Viljar » 30 kwie 2018, 08:30

Zaraz Krzysiu zda sobie sprawę, że tego typu posty fatalnie wpływają na jego PR i znów wszystkie pokasuje i zacznie udawać milusia :D Ale tym razem nic z tego, bo ludzie go cytowali i wszystko się zachowało jako ostrzeżenie dla potomnych :)
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage

Awatar użytkownika
takasobie
ASter

Post autor: takasobie » 30 kwie 2018, 08:59

Viljar pisze:
30 kwie 2018, 08:30
Zaraz Krzysiu zda sobie sprawę, że tego typu posty fatalnie wpływają na jego PR i znów wszystkie pokasuje i zacznie udawać milusia :D Ale tym razem nic z tego, bo ludzie go cytowali i wszystko się zachowało jako ostrzeżenie dla potomnych :)
A to tak robił do tej pory? Nie zauważyłam tego, bo tutaj nie wyświetla się komunikat o zedytowaniu postu, a aż tak wnikniwie nie przeglądam każdego posta. Cytowanie postów to bezpieczna strategia :)

Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Kontakt:

Post autor: Viljar » 30 kwie 2018, 09:10

Mniej więcej co pół roku na tym forum pojawia się jakiś facet i obraża, kogo się da. Zastanawiam się, czy to nie jest ten sam człowiek, który zakłada różne konta...

Misiu, nie wiem, czy wiesz, ale są na świecie ludzie, którzy - uwaga, szok! - lubią seks! Zgroza? A jednak tak jest.

Poza tym przyjmij do wiadomości jedną prawdę: Za ciążę odpowiedzialne są dwie osoby. Powtórzę ci to jeszcze raz, żebyś dobrze zrozumiał:

ZA CIĄŻĘ ODPOWIEDZIALNE SĄ DWIE OSOBY

Jeśli więc kobieta zaszła w ciążę i nazywasz ją "szmatą", to jak nazwiesz ojca? I nie wymiguj się od odpowiedzi - proste pytanie, prosta odpowiedź. Chyba na tyle cię stać.

Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Kontakt:

Post autor: Viljar » 30 kwie 2018, 09:22

Tak, przypadkiem zauważyłem, że edytował jakiś post, zastępując tekst jakimiś śmieszkami. Z ciekawości wszedłem na jego profil - zrobił tak z większością postów i wyglądało to tak, jakby wszyscy się go czepiali bez powodu. Filutek z niego :)

ODPOWIEDZ