Którego z polskich miast nienawidzisz najbardziej?

Tutaj moderatorzy nie zaglądają. Można śmiecić do woli ;)

Nienawidzę:

Warszawy
7
58%
stolicy
5
42%

Liczba głosów: 12

Awatar użytkownika
Indiana
fantAStyczny

Re: Którego z polskich miast nienawidzisz najbardziej?

Post autor: Indiana » 31 sie 2014, 22:20

A ja to nie lubie małych i średnich miast. Lubie skrajności, albo totalną wieś czy puszczę z dala od cywilizacji, albo wielkie miasto, czym większe, tym lepsze.

stendai
łASuch

Post autor: stendai » 1 wrz 2014, 05:25

Ja najbardziej nie lubię Gdyni. Najbardziej przereklamowane miasto w Polsce. Najlepsi są mieszkańcy południowych dzielnic Gdyni, którzy mówią: "takie wspaniałe, cudowne miasto!" a nigdy nie byli na Pogórzu, Oksywiu, Obłużu, na Grabówku, czy Leszczynkach są raz do roku, a w Chyloni i Cisowej raz na pół roku. Ok, Orłowo, Redłowo, Wzgórze są spoko, ale północne dzielnice Gdyni to smród, brud i gomora - mieszka tam sama patologia i jest brzydko, bardzo brzydko. Niestety, muszę przez Gdynię przejeżdżać, żeby dostać się do Gdańska ;/

Awatar użytkownika
unloveable
starszASek

Post autor: unloveable » 13 wrz 2014, 11:59

W tej ankiecie nie ma zbytnio wyboru. :P

TheAsd
przedszkolASek

Post autor: TheAsd » 17 wrz 2014, 18:05

stendai pisze:Ja najbardziej nie lubię Gdyni. Najbardziej przereklamowane miasto w Polsce. Najlepsi są mieszkańcy południowych dzielnic Gdyni, którzy mówią: "takie wspaniałe, cudowne miasto!" a nigdy nie byli na Pogórzu, Oksywiu, Obłużu, na Grabówku, czy Leszczynkach są raz do roku, a w Chyloni i Cisowej raz na pół roku. Ok, Orłowo, Redłowo, Wzgórze są spoko, ale północne dzielnice Gdyni to smród, brud i gomora - mieszka tam sama patologia i jest brzydko, bardzo brzydko. Niestety, muszę przez Gdynię przejeżdżać, żeby dostać się do Gdańska ;/
Obłuże, Pogórze, Grabówek itp. są fajne :D Patola jest wszędzie. Mój znajomy gej z Gdańska został przykładowo pobity przez sąsiada tylko dlatego, że sobie szedł ulicą. ^^

Awatar użytkownika
Bujdka
starszASek

Post autor: Bujdka » 6 lis 2014, 17:06

.

JazonN
bobASek
Kontakt:

Post autor: JazonN » 10 lis 2014, 08:42

Nienawidzę Krakowa w sezonie od października do marca/kwietnia - nie dość, że smog to jeszcze od groma słoików w mieście.
Zapraszam na mój blog - kosze wiklinowe oraz do sprawdzenia oferty karm dla gryzoni Megan producenta karm z Krakowa

89aneta
łASuch

Post autor: 89aneta » 11 lis 2015, 21:26

hehe ale wybór w tej ankiecie :)

Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Kontakt:

Post autor: Viljar » 11 lis 2015, 21:55

No wiesz, stolic Polska miała przed warszawą jeszcze trzy (nie licząc miast, które królowie czasowo obierali za swoje siedziby, jak Ciechanów) ;)
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage

Awatar użytkownika
Małgorzata95
mASełko
Kontakt:

Post autor: Małgorzata95 » 13 cze 2017, 06:45

Zdecydowanie Poznań.
Za­nim potępisz człowieka za je­go in­ność,
zde­finiuj wpierw, czym jest nor­malność i po­każ,
jak sam zgod­nie z nią żyjesz.

Awatar użytkownika
agnieszka66
starszASek

Post autor: agnieszka66 » 17 cze 2017, 16:44

Nie przepadam za Wrocławiem... (Chyba nie znajdę zrozumienia ;) ).
Jedyna różnica między mną a wariatem polega na tym, że ja nim nie jestem (S. Dali. I ja.)

AlaZala
pASibrzuch

Post autor: AlaZala » 21 cze 2017, 17:19

O co tutaj chodzi? To jakiś wątek dla hejterów?

Chodzi o sprawienie przykrości mieszkańcom poszczególnych miast i ich obrażenie?

Czy zaraz pojawią się wątki "Której narodowości nienawidzisz najbardziej?" i "Której rasy nienawidzisz najbardziej?"?

Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Kontakt:

Post autor: Viljar » 21 cze 2017, 18:32

Czepiasz się :P Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, jeśli czegoś nie lubi i co w tym złego? Byleby to nie był hejt dla hejtu. A poza tym mieszkaniec danego miasta ma chyba świadomość, że nie każdemu musi się ono podobać ;)

Ja na ten przykład nie lubię Łodzi. Bo jest obecnie niczym więcej, niż warszawską sypialnią, a przy tym polskim Detroit - miastem upadłym, umierającym, które nadal cierpi na kompleks metropolii i domaga się dla siebie wszystkiego, co najlepsze (czego dowodem jakość pociągów, które się tam posyła - kosztem reszty Polski i fakt, że władze miasta STANOWCZO domagają się, żeby pociągi pospieszne zatrzymywały się tam na każdej stacji, robiąc za zwykłe osobówki i kij z tym, że w ten sposób czas jazdy wydłuży się o prawie pół godziny). Chociaż przyznaję, że kulturalnie zaczyna odżywać.
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage

Krzyś 1981
przedszkolASek

Post autor: Krzyś 1981 » 14 wrz 2017, 10:22

Nienawidzę dąbrowy górniczej, ponieważ złożyło się na to wiele cywilizacyjnych przypadłości, których doświadczyłem właśnie tu. Pomimo, że to w miarę fajne miejsce, moje osiedle, dużo miejsc pracy jak na tą chwilę, ale głupota i debilizm władz miasta i jego organów to kosmos gówna. Nie spotkałem większych snobów i debilów ludzi bez koncepcji opierającej się na inteligencji. Jakbym mógł to bym spuścił tutaj atomicę kilka razy z rzędu.

Awatar użytkownika
aldrig
gimnASjalista

Post autor: aldrig » 14 wrz 2017, 15:10

Żadne miasto mi chyba jeszcze nie podpadło jak ten sławetny Sosnowiec. Ale to tylko dlatego, że wiecznie się tam gubiłam, że autobusy nigdy nie przyjeżdżały na czas (znaczy, ten aglomeracyjny z mojego miasta, sosnowieckie nie wiem, ale na pewno nauczyły mnie od nowa czym jest kasownik do biletów, za co dziękuję), no i że tam zebrałam pierwszą i jedyną w swoim życiu "lepę na ryj" od jakichś Sebastianów w ilości trzech (odważne chłopaki, a dziewczynka-ja w wieku lat czternastu).

No a mimo, żem urodzona w Krakowie, to animozji do Warszawy nie posiadam żadnych.
(No, może poza złymi wspomnieniami, ale akurat ten ładunek emocjonalny, jaki by nie był, zazwyczaj jest dla miasta na plus.)

ODPOWIEDZ