Filozofia Krzysia

Tutaj moderatorzy nie zaglądają. Można śmiecić do woli ;)
Awatar użytkownika
urtika
sASanka

Re: Filozofia Krzysia

Post autor: urtika » 11 lut 2018, 20:19

Proszę o przestrzeganie REGULAMINU forum, w przeciwnym razie będzie zsyłka na urlop.
Zaleca się również pisanie postów na trzeźwo. Nie wiem jak inni, ale ja mam wrazenie, jakby co niektóre posty zostaly napisane pod wpływem czegoś tam.
Quirkyalone

KrzyśMMMM
mASełko
Lokalizacja: skansen ideologiczny, peryferie śląska, prowincja Chin

Nie jestem hepi, bo...

Post autor: KrzyśMMMM » 29 kwie 2018, 09:39

Może warto spróbować sądzić się o coś innego, o zwrot kosztów wizyty swojej jako, że z jej funduszy składek na ubezpieczenie zdrowotne nie skorzystała właściwie, a właściwie nie miała szans na należytą usługę i pogrążaone sumienie jako pacjentki w bólu i nieumorzonym cierpieniu.

Z powództwa cywilnego. WIem, że to mało prawdopodobne, jednak uważam trochę przekornie, że tam jest większa szansa na zwycięstwo o finanse takiej sprawy, ale w zasadzie to powinien roztrzygnąć prawnik. Oni się znają i także mogą nas oszukać ... ale ja chciałem tylko też pokazać, że moim zdaniem problem jest inny...

to że lekarze potrafili w tak popierdolonym państwie wymusić na władzach państwa, istnienie klauzuli sumienia, to moim zdaniem sukces.. trochę po części z istnienia kościoła katolickiego i wychowania w duchu tej wiary.

Natomiast największym powodem dla mnie to puszczalstwo szmat, zatem nie sądzę aby one same miały powód nastawania na klauzulę sumienia, skoro same swoim puszczalstwem doprowadziły do zlaicyzowania się obyczajów, a przez to doprowadziły do znacznego wycofania się z poważania kościoła w życiu społecznym, oraz same naprowadziły się na takie problemy jak niechciana ciąża..

A W INNYM POŚCI KTOŚ NAJECHAŁ NA MNIE, ŻE PONOĆ NIE MA TAK DUŻO NIECHCIANYCH CIĄŻ, KIEDY WSPOMNIAŁEM O BLISKO 50 PROCENTACH, KTÓrE W JAKIMŚ KONTEKŚCIE MIAŁY STYCZNOŚĆ Z ABORCJĄ. tERAZ NIE WNIKAM W JAKIM KONTEKŚCIE, BO SIĘ NIE BĘDĘ POWTARZAŁ.

ZA PEWNE o to się uczepi ten kogo to zaboli.

Jednakże nie wiem, czy jesteście świadomi, że takim lekkim podejsciem do zycia, do ciąży, stanowicie o tym, że jesteście wychowankami laicyzmu, oraz przedstawicielami lewicy, ktróa kiedyś nieoficjalnie a dzisiaj już oficjalnie prowadzi do zniszczenia państwa poslkiego. Jeżeli chcecie to proszę bardzo, każdą taką głupią ciążą i puszczeniem pokazują te głupie *** na co je stać, a stać je na dużo - jak w tej lewackiej piosence.

KrzyśMMMM
mASełko

Re: Presja odnośnie posiadania dziecka

Post autor: KrzyśMMMM » 29 kwie 2018, 10:02

takasobie pisze:
6 lut 2018, 09:18
Setsu pisze:
6 lut 2018, 08:41
KrzyśMMMM pisze:
4 lut 2018, 21:39
A zajrzałaś w swoje motto / podpis ?
Jesteś mizoginem, czy po prostu nienormalny? Chyba nie sądzisz, że zachęcisz jakąś kobietę do związku ze sobą, skoro chociażby w tym temacie dajesz małą próbkę tego jaki jesteś. Nie wiem czy ktokolwiek chciałby związać się z mężczyzną, który z góry traktuję cię jak ścierkę bez praw, bo w jego oczach tym własnie jesteś.

Mam szczerą nadzieję, że jesteś trollem, bo w przeciwnym razie piękną sobie wizytówkę wystawiasz. Tylko w swoim anonsie zapominałeś dopisać jakiej długości jest ten łańcuch, którzy trzymasz dla potencjalnej partnerki. Jeśli da radę na nim dojść z kuchni do toalety, to nawet dobry z Ciebie Pan :lol:
Z tego co kojarzę, to Krzyś chyba zamknął ten anons - edytował je. W sumie dobrze, że osoby tak jawnie prezentują swoje poglądy, bo dzięki temu wiadomo, z kim się nie zadawać.

wy jesteście natomiast kwintesencją kłamstwa, lewactwo brak należytych ideałów, życie podług żądań własnej ***, buractwa, poddawanie się operacjom socjologicznym i socjotechnicznym, niewierzenie w ideały, zachamowanie życia duchowego, zniszczenie podstawy ideologicznej jaką jest kościół katolicki, puszczanie się z woli głupoty, niechciane ciąże, to tylko wybrane fragmenty lewactwa obecne w waszym życiu.

Awatar użytkownika
takasobie
AS gaduła

Post autor: takasobie » 29 kwie 2018, 10:15

KrzyśMMMM pisze:
29 kwie 2018, 10:02
takasobie pisze:
6 lut 2018, 09:18
Setsu pisze:
6 lut 2018, 08:41
Jesteś mizoginem, czy po prostu nienormalny? Chyba nie sądzisz, że zachęcisz jakąś kobietę do związku ze sobą, skoro chociażby w tym temacie dajesz małą próbkę tego jaki jesteś. Nie wiem czy ktokolwiek chciałby związać się z mężczyzną, który z góry traktuję cię jak ścierkę bez praw, bo w jego oczach tym własnie jesteś.

Mam szczerą nadzieję, że jesteś trollem, bo w przeciwnym razie piękną sobie wizytówkę wystawiasz. Tylko w swoim anonsie zapominałeś dopisać jakiej długości jest ten łańcuch, którzy trzymasz dla potencjalnej partnerki. Jeśli da radę na nim dojść z kuchni do toalety, to nawet dobry z Ciebie Pan :lol:
Z tego co kojarzę, to Krzyś chyba zamknął ten anons - edytował je. W sumie dobrze, że osoby tak jawnie prezentują swoje poglądy, bo dzięki temu wiadomo, z kim się nie zadawać.

wy jesteście natomiast kwintesencją kłamstwa, lewactwo brak należytych ideałów, życie podług żądań własnej ***, buractwa, poddawanie się operacjom socjologicznym i socjotechnicznym, niewierzenie w ideały, zachamowanie życia duchowego, zniszczenie podstawy ideologicznej jaką jest kościół katolicki, puszczanie się z woli głupoty, niechciane ciąże, to tylko wybrane fragmenty lewactwa obecne w waszym życiu.
Jak możesz pisać o puszczaniu się i niechcianych ciążach do kobiet na tym forum, które nie chcą współżyć?

KrzyśMMMM
mASełko

Post autor: KrzyśMMMM » 29 kwie 2018, 10:16

problem został widocznie wcześniej poruszony - odpowiadam nań właśnie: jako na problem

poza tym jest to wyraz mojej agresji ideologicznej, bo kobiety, które nie chcą współżyć, a jednak ja widze, ze tutaj kobiety mimo, że niby nie chcą seksu to chyba jednak chcą, skoro nie mam nadmiaru propozycji chętnych pań do związku, a trudno mi się jest pogodzić z wiadomością, że nie chcą mnie ze względu na moją przypadłość (chorobę impotencję), więc po prostu próbuję tylko pozostawić po sobie cień dobra jaki mogę, czyli po prostu pisze dopóki mi się chce walczyć o szczęście dla siebie, to walczę o szczęście dla innych. lewactwo jest wielością problemów. proste :lol: :P

poza tym wiem, że lewackie kobiety zazwyczaj nie mają inteligencji i mogą się wzorować na czyjejś opinii - a ta przed moimi oczami pisze, że nie warto się ze mną zadawać... i jak tu się nie wkurwić. Kobiety bez mocnych ideałów, na pewno wzorują się na czymkolwiek, bo one są kobietami i one wszystko mogą.....to jest internet, tutaj opinia taka jak na mnie jest napisana ma mnożnik razy dziesięć, bo lewackość niszczy logiczne osądy.

Awatar użytkownika
takasobie
AS gaduła

Post autor: takasobie » 29 kwie 2018, 12:27

KrzyśMMMM pisze:
29 kwie 2018, 10:16
problem został widocznie wcześniej poruszony - odpowiadam nań właśnie: jako na problem

poza tym jest to wyraz mojej agresji ideologicznej, bo kobiety, które nie chcą współżyć, a jednak ja widze, ze tutaj kobiety mimo, że niby nie chcą seksu to chyba jednak chcą, skoro nie mam nadmiaru propozycji chętnych pań do związku, a trudno mi się jest pogodzić z wiadomością, że nie chcą mnie ze względu na moją przypadłość (chorobę impotencję), więc po prostu próbuję tylko pozostawić po sobie cień dobra jaki mogę, czyli po prostu pisze dopóki mi się chce walczyć o szczęście dla siebie, to walczę o szczęście dla innych. lewactwo jest wielością problemów. proste :lol: :P

poza tym wiem, że lewackie kobiety zazwyczaj nie mają inteligencji i mogą się wzorować na czyjejś opinii - a ta przed moimi oczami pisze, że nie warto się ze mną zadawać... i jak tu się nie wkurwić. Kobiety bez mocnych ideałów, na pewno wzorują się na czymkolwiek, bo one są kobietami i one wszystko mogą.....to jest internet, tutaj opinia taka jak na mnie jest napisana ma mnożnik razy dziesięć, bo lewackość niszczy logiczne osądy.
No tak, bo na pewno kobiety aseksualne nie pisza do ciebie, bo chcą seksu :lol: i wcale nie jest to związane z twoimi wypowiedziami o kobietach w ogólności :lol:

Awatar użytkownika
marzesobie
ASiołek

Post autor: marzesobie » 29 kwie 2018, 12:33

KrzyśMMMM pisze:
poza tym jest to wyraz mojej agresji ideologicznej, bo kobiety, które nie chcą współżyć, a jednak ja widze, ze tutaj kobiety mimo, że niby nie chcą seksu to chyba jednak chcą, skoro nie mam nadmiaru propozycji chętnych pań do związku
Ty tak serio? Myślisz że kobiety tutaj do Ciebie nie piszą bo jednak chcą seksu?
Nie przyszło Ci do głowy, że nie piszą bo po prostu ich do tego nie zachęciłeś?
Dla mnie jesteś właśnie wzorem osoby której bym nie chciała poznać - pełnej goryczy, wyzywających innych (takie łagodne określenia tylko bo bym mogła napisać jeszcze parę innych ale po co)

Awatar użytkownika
marzesobie
ASiołek

Re: Nie jestem hepi, bo...

Post autor: marzesobie » 29 kwie 2018, 12:45

KrzyśMMMM pisze:
29 kwie 2018, 09:39
Natomiast największym powodem dla mnie to puszczalstwo szmat, zatem nie sądzę aby one same miały powód nastawania na klauzulę sumienia, skoro same swoim puszczalstwem doprowadziły do zlaicyzowania się obyczajów, a przez to doprowadziły do znacznego wycofania się z poważania kościoła w życiu społecznym, oraz same naprowadziły się na takie problemy jak niechciana ciąża..
Jestem aseksualna, co za tym idzie nie mam chęci na seks, a i tak razi mnie ktoś kto wyzywa seksualne kobiety od puszczalskich szmat.
Oczywiście rozluźnienie obyczajów seksualnych to wina tylko kobiet bo przecież ten seks uprawiają tylko ze sobą :)
Nie wiem mnie nie boli że ktoś coś robi, na co ja nie mam ochoty, ale chyba może Ciebie boli że ktoś coś robi co Ty nie możesz mimo że masz ochotę...
Ciężko stwierdzić, ale takie chorobliwe nienawidzenie kobiet, to raczej choroba i powinieneś odwiedzić specjalistę żeby sobie z tą agresją poradzić.

Awatar użytkownika
Setsu
pASibrzuch

Post autor: Setsu » 29 kwie 2018, 13:14

KrzyśMMMM pisze:
Natomiast największym powodem dla mnie to puszczalstwo szmat, zatem nie sądzę aby one same miały powód nastawania na klauzulę sumienia, skoro same swoim puszczalstwem doprowadziły do zlaicyzowania się obyczajów, a przez to doprowadziły do znacznego wycofania się z poważania kościoła w życiu społecznym, oraz same naprowadziły się na takie problemy jak niechciana ciąża...
W tym momencie jesteś po prostu podły, bo jeszcze nie doszliśmy do tego etapu, w którym zajście w ciążę NIE wymaga dwóch osób odmiennej płci. Wiele rzeczy rozumiem, ale nigdy nie zrozumiem podwójnych standardów, bo w takich przypadkach kobietom zawsze obrywa się mocniej, chociażby słownie, co prezentujesz swoją osobą. I tylko dlatego, że po jednorazowej przygodzie to nie ona jest stroną, która ucieknie od brzucha. Zastanawia mnie również, dlaczego niektórzy z łatwością wypowiadają takie słowa, skoro sami zostali urodzeni przez kobiety. A przypominam tylko, że nie wszystkie małżeństwa zbudowane są z miłości, ale te starsze raczej na obowiązku, bo skoro się wpadło, to trzeba zachować pozory. Ręce opadają, brawo.

KrzyśMMMM
mASełko

Post autor: KrzyśMMMM » 29 kwie 2018, 20:49

marzesobie pisze:
29 kwie 2018, 12:45
KrzyśMMMM pisze:
Jestem aseksualna, co za tym idzie nie mam chęci na seks, a i tak razi mnie ktoś kto wyzywa seksualne kobiety od puszczalskich szmat.
Oczywiście rozluźnienie obyczajów seksualnych to wina tylko kobiet bo przecież ten seks uprawiają tylko ze sobą :)
Nie wiem mnie nie boli że ktoś coś robi, na co ja nie mam ochoty, ale chyba może Ciebie boli że ktoś coś robi co Ty nie możesz mimo że masz ochotę...
Ciężko stwierdzić, ale takie chorobliwe nienawidzenie kobiet, to raczej choroba i powinieneś odwiedzić specjalistę żeby sobie z tą agresją poradzić.
zmienianie tematu to broń lewaków i tych co nie mają ideałów, to już zostało powiedziane - niesłusznie formułujesz oskarżenia. Nadto, raczej lepiej mi będzie leczyć chorobę cielesną, a chorobę psychiczną lubią innym wmawiać lewakom, jak widać to poważniejsza choroba umysłowa.

Jak nie potrafisz dogadać sobie w mózgu parę wniosków, to nie widzę szans na rozmowę.

KrzyśMMMM
mASełko

Post autor: KrzyśMMMM » 29 kwie 2018, 20:53

Setsu pisze:
29 kwie 2018, 13:14
KrzyśMMMM pisze:
Natomiast największym powodem dla mnie to puszczalstwo szmat, zatem nie sądzę aby one same miały powód nastawania na klauzulę sumienia, skoro same swoim puszczalstwem doprowadziły do zlaicyzowania się obyczajów, a przez to doprowadziły do znacznego wycofania się z poważania kościoła w życiu społecznym, oraz same naprowadziły się na takie problemy jak niechciana ciąża...
W tym momencie jesteś po prostu podły, bo jeszcze nie doszliśmy do tego etapu, w którym zajście w ciążę NIE wymaga dwóch osób odmiennej płci. Wiele rzeczy rozumiem, ale nigdy nie zrozumiem podwójnych standardów, bo w takich przypadkach kobietom zawsze obrywa się mocniej, chociażby słownie, co prezentujesz swoją osobą. I tylko dlatego, że po jednorazowej przygodzie to nie ona jest stroną, która ucieknie od brzucha. Zastanawia mnie również, dlaczego niektórzy z łatwością wypowiadają takie słowa, skoro sami zostali urodzeni przez kobiety. A przypominam tylko, że nie wszystkie małżeństwa zbudowane są z miłości, ale te starsze raczej na obowiązku, bo skoro się wpadło, to trzeba zachować pozory. Ręce opadają, brawo.
gów... mnie obchodzi co tworzą dwie głupie osoby - to znaczy lepiej aby tworzyły coś dobrego, natomiast ty atakujesz bo uważasz, że każde dziecko jest dobre, ale skąd wziął się ten problem, że niechciane ciąże, aborcje, zdrady, oszukiwania partnerów ?

Weż wylecz tych podłych ludzi z braku ideałów, a potem zrozum, że podałaś fałszywe świadectwo przeciw bliżniemu swemu. Masz jakieś ideały ? czy tylko niezobowiązujący seks ?

Awatar użytkownika
Setsu
pASibrzuch

Post autor: Setsu » 29 kwie 2018, 21:16

KrzyśMMMM pisze:
29 kwie 2018, 20:53
Masz jakieś ideały ? czy tylko niezobowiązujący seks ?
Nie, skąd taki pomysł? Chodzę i puszczam się po kątach pięć dni w tygodniu, w weekend daję tyłkowi odpocząć, bo ledwo chodzę, a na tym forum siedzę głównie po to, aby popisać o sytuacji ekonomicznej Polski :lol:

Edit: Dopiero się skapnęłam, że jesteś tym gościem, który ma problem z otaczającym go światem i widzi problem wszędzie, tylko nie w sobie. Mój błąd, pomyliłam cię z innym użytkownikiem o podobnym nicku, więc problem rozwiązany, bo nie potrafię prowadzić dyskusji z osobami pod wpływem. Jeśli jednak piszesz swoje posty na trzeźwo, to niestety impotencja powinna być twoim najmniejszym zmartwieniem.

Awatar użytkownika
marzesobie
ASiołek

Post autor: marzesobie » 29 kwie 2018, 21:18

KrzyśMMMM pisze:
29 kwie 2018, 20:53
Masz jakieś ideały ? czy tylko niezobowiązujący seks ?
Serio, złe sobie forum wybrałeś :lol:

KrzyśMMMM
mASełko

Post autor: KrzyśMMMM » 29 kwie 2018, 21:26

takasobie pisze:
29 kwie 2018, 12:27
KrzyśMMMM pisze:

No tak, bo na pewno kobiety aseksualne nie pisza do ciebie, bo chcą seksu :lol: i wcale nie jest to związane z twoimi wypowiedziami o kobietach w ogólności :lol:
najpierw byś odpowiedziała o tym, że któraś z was napisała o mnie za szybko i za wcześnie i nie tak jak trzeba.

poza tym ja chciałem pokazać głupim kobietom i głupim facetom, że problem wszystkich problemów leży tam, gdzie głupia kobieta nie potrafi zadeklarować jednego stanowiska.. w sprawie seksowania się... to znaczy nie ma ideału.. swojego.. zawsze odnajdzie swój ideał aby się puścić i to zazwyczaj za niski jak na klasę kobiety. Jeżeli kobieta dba o swój standard to przecież nie mam nic przeciwko, ale jeżeli kobieta dopuszcza seks z wieloma partnerami, niezobowiązujący seks , przygodny seks, itp z szefem, dla posady itd... to rozumie się ma się taką kobietę za szmatę.

Gdybyś wiedziała i poznała chociaż ideały katolickie to wiedziałabyś o czym pisze i nie zauważyłabyś powodów do kpin ze mnie.
To jest oznaka inteligencji, nie zauważyłaś, że chciałem błysnąć przed kandydatkami znajomością logiki co jest oznaką posiadania ideałów, a z tego można wyznaczyć stałość emocjonalną, przywiązanie do zasad. Ale nie chcę rozkminiać, dawno w tym podłym ludzie polskim wygasło logiczne myślenie.. czyż nie nawiązałem do posiadania ideałów ? czyż mam stać się tak samo pazerny na c i p ę żony sąsiada ? bo wszyscy są tacy pazerni na żony innych ?

obrażasz moją inteligencję rozbijając kolejno lewicowymi osobami moją wypowiedż - moje stanowisko.. a potem kolejno i zmiana tematu...

tylko głupie kobiety nie zauważą, że to podłość. A niech kto powie mi, że nie mówię prawdy i mi to udowodni.

ps: same tutaj piszzecie, że ludzie są różni, a przyszywając komuś łatkę psychicznego możecie wysłać niewinnego do więzienia, bo twoje kurewskie rządy lewicowe już przyszykowały przepisy, w które ostatecznie i ty wpadniesz. T o jest twoja mądrość lewicowa.

KrzyśMMMM
mASełko

Post autor: KrzyśMMMM » 29 kwie 2018, 21:33

marzesobie pisze:
29 kwie 2018, 12:33
KrzyśMMMM pisze:
poza tym jest to wyraz mojej agresji ideologicznej, bo kobiety, które nie chcą współżyć, a jednak ja widze, ze tutaj kobiety mimo, że niby nie chcą seksu to chyba jednak chcą, skoro nie mam nadmiaru propozycji chętnych pań do związku
Ty tak serio? Myślisz że kobiety tutaj do Ciebie nie piszą bo jednak chcą seksu?
Nie przyszło Ci do głowy, że nie piszą bo po prostu ich do tego nie zachęciłeś?
Dla mnie jesteś właśnie wzorem osoby której bym nie chciała poznać - pełnej goryczy, wyzywających innych (takie łagodne określenia tylko bo bym mogła napisać jeszcze parę innych ale po co)
uważałem tutejsze panie za inteligentne i pewnie takie są, ale i tak nie miałem szansy, zatem się rozbestwiłem, lubię ogarniać do cna lewicowców, bo to takie proste;;;;;, chociaż wiem, poruszyłem najcięższy problem na świecie, nie każda musi się wykazać pomyślunkiem godnym tego problemu. Dobrze, że zdarzyła ci się taka osoba jak ja, bo byś nie miała o kim napisac, że kogoś nie wolałabyś.
Może ja cenię bardziej wypowiedziane słowo, aniżeli gorycz, którą mi z goryczy oddałaś ?
Może bardziej cenię deklarację ideologiczną, aniżeli stoję za cieniem w parku i tukę szmaty ? co ?
skąd takaszybka ocena i bezbożna opinia ? czyż nie jest ci obce powiedzenie dawanie fałszywego świadectwa przeciw bliżniemu swemu ?

lewicowcy rzucają się zawsze najbardziej, bo nie widzą więcej niżli lekko bardziej inteligentny człowiek, nawet w usa bywają już mądrzejsi, szanujący swój pierwszy raz chociażby. A więc jednak jakiś problem z tymi szmatami jest, nie zaprzeczysz ?

a ponadto widzisz, chciałem odnieść sie do głupich kobiet, a do mądrych jeszcze nie miałem być może okazji.

Pozdrawiam, chociaż ty mnie do pierdla zaprowadzisz i sięz tego ucieszysz, judaszu. Lewicowi nie myślą, bo nie mają boga w głowie. :lol:

ODPOWIEDZ