Smog

Tutaj moderatorzy nie zaglądają. Można śmiecić do woli ;)
KrzyśMMMM
mASełko

Re: Smog

Post autor: KrzyśMMMM » 31 mar 2018, 00:41

:mrgreen:
nie napiszę żadnej sentencji, gdyż musiałbym przedstawić się z imienia i nazwiska :D a potem musielibyście napić się alkoholu dla przetrawienia mojego dossiere na Pałlo Ciuljo :D żeby sie nie śmiać :roll:

KrzyśMMMM
mASełko

Post autor: KrzyśMMMM » 31 mar 2018, 00:47

:D
nie napiszę żadnej sentencji, gdyż musiałbym przedstawić się z imienia i nazwiska :D a potem musielibyście napić się alkoholu dla przetrawienia mojego dossiere na Pałlo Ciuljo :D żeby sie nie śmiać :roll:

panna_x
bASyliszek

Post autor: panna_x » 31 mar 2018, 20:26

Krzysiu, ja zrozumiałam, że to rada miejska tego miasta, a nie marszałek, podjęła taką decyzję. Więc nie jedna osoba, a kilka, i jak domniemuję,z różnych opcji politycznych. Ale dokładnie nie wiem, dopytam koleżankę, która mi o tym opowiadała. Co do kasy, to ma być z miasta, a miasto swojej nie ma, tylko z podatków, kredytów, środków unijnych są pieniądze dla miast- miasto samo nie zarabia przecież. Ostatnio w radio słyszałam, że w Sosnowcu wymieniono wiele pieców kopciuchów, i zanieczyszczenie podobno spadło o 30%( choć i tak mamy ponad normę w województwie). Ciekawe, czy to prawda,bardzo bym chciała.

ODPOWIEDZ