Problemy z potencją w młodym wieku

Tutaj moderatorzy nie zaglądają. Można śmiecić do woli ;)
Debski
bobASek

Problemy z potencją w młodym wieku

Post autor: Debski » 15 mar 2019, 15:40

Dzień dobry,

Mam 28 lat i niestety przed tygodnie po raz pierwszy pojawiły się zaburzenia erekcji. To dla mnie całkowicie nowa, niezwykle krępująca sytuacja, dlatego też - jeśli to możliwe, wolałbym uniknąć wizyty u specjalisty. W związku z tym, mam pytanie - czy takie zaburzenia mogą mieć charakter przejściowy? Czy istnieją jakieś domowe sposoby na uniknięcie kolejnej "kompromitacji"?

Ewentualnie, czy ktoś mógłby powiedzieć, czy warto stosować środki bez recepty? Ten temat jeszcze niedawno był mi całkowicie obcy... Dzisiaj szukam tabletek na potencję.

Będę wdzięczny za pomoc,
Pozdrawiam!

Nautilus1992
mASełko

Re: Problemy z potencją w młodym wieku

Post autor: Nautilus1992 » 15 mar 2019, 16:25

Takie zaburzenia mogą być przejściowe. Od siebie tylko wiem, że stosowanie antydepresantów może negatywnie wpłynąć na funkcjonowanie seksualne. Może zacząłeś przyjmować jakieś leki w ostatnim czasie? Albo czy nastąpiła jakaś zmiana lub stresujące wydarzenie w Twoim życiu, które może mieć wpływ na Twoje życie i pożądanie seksu?

Rozumiem, że zasięgnięcie rady specjalisty jest krępujące, ale problemy tego typu się zdarzają i rozmowa z lekarzem może pomóc. Jeśli nikt nie miałby problemów z erekcją lub popędem, to nie było by zawodu seksuologa :)
Oprócz tego, zaburzenia tego typu mogą być objawem jakiejś choroby, więc wskazane były by badania. Jest sporo materiałów na necie odnośnie tego problemu, chociażby na Wikipedii :)

Awatar użytkownika
Nightfall
bASyliszek

Post autor: Nightfall » 16 mar 2019, 14:42

Ja tam myślę, że nie ma sensu kupować dość w ciemno takich tabletek, lepiej znaleźć przyczynę problemu, a w tym pomoże raczej tylko lekarz.

Maciek

Post autor: Maciek » 22 mar 2019, 23:37

Musisz iść do specjalisty. Nie diagnozuj się sam i nie uprawiaj hazardu na własnym zdrowiu.

Awatar użytkownika
Nochal997
przedszkolASek
Kontakt:

Post autor: Nochal997 » 8 kwie 2019, 09:59

Kup sobie arginine i poczytaj na jej temat

ODPOWIEDZ