Współcześni panowie "do wzięcia"

Tutaj moderatorzy nie zaglądają. Można śmiecić do woli ;)
Awatar użytkownika
Philosoph
fantAStyczny
Posty: 575
Rejestracja: 22 wrz 2009, 00:21
Lokalizacja: Starogard Gdański

Re: Współcześni panowie "do wzięcia"

Post autor: Philosoph »

wyrwana_z_kontekstu pisze:Wiesz, może dla Ciebie jest to zabawne, ale dla mnie absolutnie nie. W kwestii porzucania byłam zawsze przedmiotem, nie podmiotem. :|
Musiałaś się na kimś odegrać i padło na mnie, rozumiem. :?
User of this number is currently dead. Resurrection in 5 minutes, please wait. * * * * Resurrection failed, please try again later.
If you have more troubles with resurrection, please contact with software developer (GodCorp®) in order to solve the problem.
Awatar użytkownika
marisaxyz
alabAStrowy bożek
Posty: 1230
Rejestracja: 8 gru 2011, 15:34

Re: Współcześni panowie "do wzięcia"

Post autor: marisaxyz »

mogę się założyć że w temacie współczesnych "kobiet do wzięcia" można by też parę nieciekawych rzeczy napisać, nie lubię stereotypów i takie jednostronne atakowanie mnie nie przekonuje, możemy mówić o konkretnych przypadkach ale nie róbmy z tego reguły
Last night I felt
real arms around me.
No hope, no harm,
just another false alarm...
Awatar użytkownika
chochol
pASsé
Posty: 1965
Rejestracja: 15 wrz 2011, 10:22
Lokalizacja: 49º06’17’’N 22º39’02’’E / 50º02’01’’N 22º00’17’’E

Re: Współcześni panowie "do wzięcia"

Post autor: chochol »

marisaxyz pisze:mogę się założyć że w temacie współczesnych "kobiet do wzięcia" można by też parę nieciekawych rzeczy napisać, nie lubię stereotypów i takie jednostronne atakowanie mnie nie przekonuje, możemy mówić o konkretnych przypadkach ale nie róbmy z tego reguły
Mój towarzysz robót przeczytawszy owy artykuł stwierdził, iż autorka to zapewne "zła kobieta była" (tak czesto powtarzane przez mężczyzn), że jej się nie udało z jednym i teraz cały ród męski wsadza do jednego worka ("jak Ty", zgadzam się jak ja :P ).
"Serce czyste i otwarte, w dobrą zmienia trefną kartę"

"chochoł = feminoasozołza"
Awatar użytkownika
marisaxyz
alabAStrowy bożek
Posty: 1230
Rejestracja: 8 gru 2011, 15:34

Re: Współcześni panowie "do wzięcia"

Post autor: marisaxyz »

chochol pisze:
marisaxyz pisze:mogę się założyć że w temacie współczesnych "kobiet do wzięcia" można by też parę nieciekawych rzeczy napisać, nie lubię stereotypów i takie jednostronne atakowanie mnie nie przekonuje, możemy mówić o konkretnych przypadkach ale nie róbmy z tego reguły
Mój towarzysz robót przeczytawszy owy artykuł stwierdził, iż autorka to zapewne "zła kobieta była" (tak czesto powtarzane przez mężczyzn), że jej się nie udało z jednym i teraz cały ród męski wsadza do jednego worka ("jak Ty", zgadzam się jak ja :P ).
no tak, bo oni to zawsze tacy biedni są :wink:
Last night I felt
real arms around me.
No hope, no harm,
just another false alarm...
Awatar użytkownika
chochol
pASsé
Posty: 1965
Rejestracja: 15 wrz 2011, 10:22
Lokalizacja: 49º06’17’’N 22º39’02’’E / 50º02’01’’N 22º00’17’’E

Re: Współcześni panowie "do wzięcia"

Post autor: chochol »

W takim razie niech teraz Panowie wypowiedzą się nt. współczesnych Pań "do wzięcia" :mrgreen:
"Serce czyste i otwarte, w dobrą zmienia trefną kartę"

"chochoł = feminoasozołza"
Awatar użytkownika
Philosoph
fantAStyczny
Posty: 575
Rejestracja: 22 wrz 2009, 00:21
Lokalizacja: Starogard Gdański

Re: Współcześni panowie "do wzięcia"

Post autor: Philosoph »

Weź ten artykuł, wstaw wszędzie rodzaj żeński, zamień imiona na jakieś Agaty, Karoliny, czy tam Moniki i gotowe.
User of this number is currently dead. Resurrection in 5 minutes, please wait. * * * * Resurrection failed, please try again later.
If you have more troubles with resurrection, please contact with software developer (GodCorp®) in order to solve the problem.
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: Współcześni panowie "do wzięcia"

Post autor: Layla »

Philosoph pisze:Weź ten artykuł, wstaw wszędzie rodzaj żeński, zamień imiona na jakieś Agaty, Karoliny, czy tam Moniki i gotowe.
Czyżbyś miał podobne doświadczenia z przedstawicielkami płci pięknej? :>
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Współcześni panowie "do wzięcia"

Post autor: Winkie »

Layla pisze:Czyżbyś miał podobne doświadczenia z przedstawicielkami płci pięknej? :>
Facet też w końcu człowiek, mimo że filozof...
Awatar użytkownika
Philosoph
fantAStyczny
Posty: 575
Rejestracja: 22 wrz 2009, 00:21
Lokalizacja: Starogard Gdański

Re: Współcześni panowie "do wzięcia"

Post autor: Philosoph »

Nie, nie miałem podobnych doświadczeń. Co nie znaczy, że inni nie mieli i nie można o tym poczytać lub dowiedzieć się bezpośrednio u źródła.
User of this number is currently dead. Resurrection in 5 minutes, please wait. * * * * Resurrection failed, please try again later.
If you have more troubles with resurrection, please contact with software developer (GodCorp®) in order to solve the problem.
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Współcześni panowie "do wzięcia"

Post autor: Winkie »

Philosoph pisze:Nie, nie miałem podobnych doświadczeń.
Skąd zatem przekonanie, że cytowany artykuł w równej mierze jak do kobiet, odnosi się też i do mężczyzn?
Philosoph pisze:Co nie znaczy, że inni nie mieli i nie można o tym poczytać lub dowiedzieć się bezpośrednio u źródła.
Więc kto chce być tym źródełkiem poznania o toni przejrzystej jak fale Wisły?
Awatar użytkownika
Philosoph
fantAStyczny
Posty: 575
Rejestracja: 22 wrz 2009, 00:21
Lokalizacja: Starogard Gdański

Re: Współcześni panowie "do wzięcia"

Post autor: Philosoph »

Winkie pisze:
Philosoph pisze:Nie, nie miałem podobnych doświadczeń.
Skąd zatem przekonanie, że cytowany artykuł w równej mierze jak do kobiet, odnosi się też i do mężczyzn?
Skąd przekonanie, że się nie odnosi? Poszukaj jakiegoś zawiedzionego osobnika płci męskiej to powie Ci to samo, co pisze w tym artykule tylko w odniesieniu do kobiet, a że artykuł pisała sfrustrowana i zawiedziona kobieta, selekcjonując sobie "cele" to jest na odwrót.
Winkie pisze:
Philosoph pisze:Co nie znaczy, że inni nie mieli i nie można o tym poczytać lub dowiedzieć się bezpośrednio u źródła.
Więc kto chce być tym źródełkiem poznania o toni przejrzystej jak fale Wisły?
Możesz wejść na chińskie portale randkowe, było o tym wczoraj w TV. Możesz wejść też na polskie. A może też zamienić się w faceta i bezpośrednio iść zapytać kobiety.
User of this number is currently dead. Resurrection in 5 minutes, please wait. * * * * Resurrection failed, please try again later.
If you have more troubles with resurrection, please contact with software developer (GodCorp®) in order to solve the problem.
Nadia__
pASibrzuch
Posty: 243
Rejestracja: 25 lut 2010, 12:01

Re: Współcześni panowie "do wzięcia"

Post autor: Nadia__ »

Matko, jaka wojna żeńsko-męska się tu szykuje. Przecież to oczywiste i widoczne gołym okiem bez jakichś specjalnych poszukiwań, że każda płeć lubi sobie ponarzekać na tę drugą, że tamta się za mało stara, za dużo wymaga itp., o czym tu tyle dyskutować?
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Współcześni panowie "do wzięcia"

Post autor: Winkie »

Nadia__ pisze:Przecież to oczywiste i widoczne gołym okiem bez jakichś specjalnych poszukiwań, że każda płeć lubi sobie ponarzekać na tę drugą, że tamta się za mało stara, za dużo wymaga itp., o czym tu tyle dyskutować?
Taka specyfika forum, że na pierwszy plan wysuwają się właśnie związki męsko - damskie, rzadziej innego typu.
Ktoś kto już jakieś doświadczenia o tymże charakterze ma za sobą chce podzielić się nimi z innymi, porównać się do innych użytkowników itp. Proste, to forum dyskusyjne przecież... O czym można rozmawiać ? O podkategoriach aseksualizmu? No to już chyba lepiej porozmawiać o tym jak bycie asem i z asem wygląda w praktyce.
Nadia__
pASibrzuch
Posty: 243
Rejestracja: 25 lut 2010, 12:01

Re: Współcześni panowie "do wzięcia"

Post autor: Nadia__ »

Jasne, tyle że w tej chwili ten temat zmierza bardziej do bezsensownych kłótni niż dzielenia się życiowymi doświadczeniami.
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Współcześni panowie "do wzięcia"

Post autor: Winkie »

Nadia__ pisze:Jasne, tyle że w tej chwili ten temat zmierza bardziej do bezsensownych kłótni niż dzielenia się życiowymi doświadczeniami.
Myślę, że ten temat aż tak bezsensowny to tak do końca nie jest, a cięta wymiana zdań jeszcze kłótni nie oznacza. Mówiąc o swoich uczuciach ciężko jest zachować obiektywizm, a konfrontacja z innymi może prowadzić do wyjaśnienia sobie pewnych kwestii. Na tym chyba kobietom zależy - aby faceci zmienili swe podejście, bowiem okazuje się, że każda była traktowana w podobny sposób...
ODPOWIEDZ