Współcześni panowie "do wzięcia"

Tutaj moderatorzy nie zaglądają. Można śmiecić do woli ;)
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Współcześni panowie "do wzięcia"

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

.
Ostatnio zmieniony 6 sty 2014, 00:20 przez wyrwana_z_kontekstu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
chochol
pASsé
Posty: 1965
Rejestracja: 15 wrz 2011, 10:22
Lokalizacja: 49º06’17’’N 22º39’02’’E / 50º02’01’’N 22º00’17’’E

Re: Współcześni panowie "do wzięcia"

Post autor: chochol »

Nie napisałaś tego, jednak siedząc dłużej na forum wiem nad jakim pytaniem (choć nie jedynym) się zastanawiasz (tym pytaniem jest - dlaczego nie ma obok mnie faceta).
Nie będę ciągnąć dłużej tego tematu, wybacz, że napisałam.
"Serce czyste i otwarte, w dobrą zmienia trefną kartę"

"chochoł = feminoasozołza"
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Współcześni panowie "do wzięcia"

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

.
Ostatnio zmieniony 6 sty 2014, 00:20 przez wyrwana_z_kontekstu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
chochol
pASsé
Posty: 1965
Rejestracja: 15 wrz 2011, 10:22
Lokalizacja: 49º06’17’’N 22º39’02’’E / 50º02’01’’N 22º00’17’’E

Re: Współcześni panowie "do wzięcia"

Post autor: chochol »

Ostatnie? Wiec jednak jest na liście pytań. Że zacytuje "jestem ładna, ale powodzenie mam zerowe" (być może zle to odczytałam).
wyrwana_z_kontekstu pisze:dwa, ta kwestia zaczęła od jakiegoś czasu spływać po mnie jak po kaczce, notuję tylko swoje spostrzeżenia.
Do kiedy? to tylko kwestia czasu kiedy znów napiszesz.
wyrwana_z_kontekstu pisze:A że Ty, chochole, tak mnie postrzegasz, to Twój problem, nie mój i z prawda na mój temat ma niewiele wspólnego.
Zdziwiłabyś się jak Cię postrzegam.
"Serce czyste i otwarte, w dobrą zmienia trefną kartę"

"chochoł = feminoasozołza"
Awatar użytkownika
Falka
pASsanger
Posty: 472
Rejestracja: 11 sie 2012, 19:55
Lokalizacja: Lublin/Podlasie

Re: Współcześni panowie "do wzięcia"

Post autor: Falka »

Niech już będzie zgoda między wami kobiety, bo późno jest a ja postanowiłam nie podjadać po nocach. :D
Nie próbuje nawet być normalna,
bo normalność to pierwszy syndrom
śmiertelnie groźnej choroby...
Gdy tylko czuję, że nadchodzi normalność
natychmiast szukam antidotum
Yoona246
młodASek
Posty: 24
Rejestracja: 22 gru 2014, 22:28

Re: Współcześni panowie "do wzięcia"

Post autor: Yoona246 »

Po co komu ślub?! Szczerze mówiąc jestem za otwartymi związkami - wiem, że jak się z kimś wiąże to "na zawsze", ale w razie gdyby zawsze zawiodło, to łatwiej się rozejść. I przy okazji jest rozdzielność majątkowa. Bynajmniej ja sobie takową cenię.

To nieprawda, że mężczyzna może stawiać wymagania samemu nie spełniając podstawowych funkcji. Sama obecność? W sensie jest, bo jest nie jest satysfakcjonująca dla żadnej ze stron. Czcze gadanie..
Jestem zła, ale to dobrze.
Nigdy nie będę dobra, ale to nic złego..
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Współcześni panowie "do wzięcia"

Post autor: Viljar »

Przeczytałem artykuł z pierwszego posta i napiszę parę rzeczy o współczesnych mężczyznach. Od ponad roku dość regularnie jeżdżę w góry i wielokrotnie byłem świadkiem sytuacji, gdy "mężczyzna" młodszy ode mnie o 10 lat chciał odpoczywać, podczas gdy jego partnerka wściekała się, że więcej go w góry nie weźmie. Wielokrotnie też widziałem panów w wieku emerytalnym, którzy mogliby śmiało z tymi współczesnymi wchodzić w zawody w zdobywaniu szczytów i szlaków - o kulturze osobistej nie wspominając.
A co do "terminowi do spożycia" kobiet - zapraszam do wrocławskiego klubu PRL. Średnia wieku Pań w tym klubie wynosi jakieś 35-40 lat i wyglądają lepiej, niż niejedna studentka. I znów - o kulturze lepiej nie wspominać.
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
Robert Foster
starszASek
Posty: 36
Rejestracja: 2 maja 2015, 12:24

Re: Współcześni panowie "do wzięcia"

Post autor: Robert Foster »

Layla pisze:Chochol, ten artykuł odebrał mi resztki nadziei... Też pozwolę sobie zacytować:

"Łukasz z Podkarpacia (27 l.) umie to zjawisko bardzo łatwo wytłumaczyć. – Taki “dziadek” 45-letni, to musi się koło kobiety naskakać, żeby go chciała – stwierdza z przekonaniem. – A my: młodzi, przystojni, pierwszy sort mamy prawo mieć wymagania i niech laski koło nas skaczą – mówi."

Prawdziwi mężczyźnie chyba serio wyginęli :roll:
OK to może sprecyzuj czego się wymaga od prawdziwej kobiety i kim powinna być dla faceta, aby miała wartość?
Awatar użytkownika
bejbi
ASiołek
Posty: 90
Rejestracja: 29 maja 2015, 08:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: Współcześni panowie "do wzięcia"

Post autor: bejbi »

Aby kobieta miała wartość dla faceta, musi mieć WŁASNE POCZUCIE wartości. Każdy powinien dbać o swoje ja, wtedy jest atrakcyjny dla samego siebie i innych.
Awatar użytkownika
sun
mASełko
Posty: 107
Rejestracja: 23 lip 2015, 22:11

Re: Współcześni panowie "do wzięcia"

Post autor: sun »

Kryzys męskości w dzisiejszym świecie niestety trwa. Może mają za dużo do wyboru? Wymagający powinni obniżyć swój lot nikt nie jest ideałem. Kto nie szanuje innych nie szanuje sam siebie.
"Samotność jest prawością, potem oczywistością. Jest naturalnym odsunięciem się od iluzji. Jest stanięciem oko w oko z czarną dziurą. Jest przerażeniem i wyzwoleniem od przerażenia. Jest tunelem do życia. Nie zna smaku prawdziwego życia, kto przez tunel samotności się nie przeczołgał."
pawcio1978
pASzko
Posty: 2544
Rejestracja: 28 lut 2008, 19:18
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Współcześni panowie "do wzięcia"

Post autor: pawcio1978 »

Powiedziałbym raczej, że to kobiety muszą przewartościować kogo poszukują.
Awatar użytkownika
sun
mASełko
Posty: 107
Rejestracja: 23 lip 2015, 22:11

Re: Współcześni panowie "do wzięcia"

Post autor: sun »

Dobrze gdyby jedna i druga strona to przewartościowała, zarówno kobiety jak i mężczyźni, wtedy byłoby to sprawiedliwe.
"Samotność jest prawością, potem oczywistością. Jest naturalnym odsunięciem się od iluzji. Jest stanięciem oko w oko z czarną dziurą. Jest przerażeniem i wyzwoleniem od przerażenia. Jest tunelem do życia. Nie zna smaku prawdziwego życia, kto przez tunel samotności się nie przeczołgał."
Awatar użytkownika
ColdChris
pASibrzuch
Posty: 232
Rejestracja: 20 sie 2015, 12:51
Lokalizacja: Poznań

Re: Współcześni panowie "do wzięcia"

Post autor: ColdChris »

W kwestii wymagań to trochę jest rzeczywiście taka tendencja, że współcześni panowie widzą siebie w samych superlatywach i przerysowują większość cech, mając w nastepstwie zawyżony target.

Inna sprawa, że faceci stali się z grubsza *** którzy uganiają się za laskami, robiąc z siebie błaznów, dostają po dupie i jeszcze płaczą, że są źle traktowani. Niestety trochę się pozmieniało na przestrzeni kilkunastu lat i nie zapowiada się, że te zmiany zatoczą koło w najbliższym czasie.

Ale weźmy takiego przeciętnego "kowalskiego" o którym mowa w pierwszym poście, który pisze, że jest super *** i chce mega towara, a w rzeczywistości nic specjalnie sobą nie reprezentuje. Fakt, finansowo, stabilizacyjnie nie jest dobrą partią, ale dla kobiety która takowej partii szuka. Zakładam, że są takie kobiety, dla których nie ma znaczenia to ile gość zarabia, czy ma chatę, samochód i co drugi dzień chodzi na basen i squasha. Są takie, które szukają wsparcia, zrozumeinia, ciepła i poczucia bezpieczeństwa, miłości, wzjaemnego napędu do rozwoju duchowego. A gość szuka po prostu w złych miejscach złych kobiet, które do niego nie pasują. Patrzy pewnie na odpicowane lalunie, które takich jak on mają głęboko w dupie, a co za tym idzie, żeby się nie załamać po kolejnych porażkach sercowych, wlewa sobie że jest super gościu i trochę sam się okłamuję. Myślę, że podejmowanie się próby znalezienia złotego środka na taki problem skońćzy się fiaskiem, ale spróbuję : Samoakceptacja, otwarty umysł, ograniczenie swojego ego i zrozumienie swoich prawdziwych potrzeb. :)
Seek not the paths of the ancients; Seek that which the ancients sought
pawcio1978
pASzko
Posty: 2544
Rejestracja: 28 lut 2008, 19:18
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Współcześni panowie "do wzięcia"

Post autor: pawcio1978 »

:sun: jednak to kobiety wybieraja faceta, ktoremu daja poderwac sie.
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Współcześni panowie "do wzięcia"

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

ColdChris pisze:Patrzy pewnie na odpicowane lalunie, które takich jak on mają głęboko w dupie
Czyli co, mają się zainteresować w swojej opinii brzydszymi, bo na te ładniejsze nie mają szans? ;)
ODPOWIEDZ