młynek offtopowy

Tutaj moderatorzy nie zaglądają. Można śmiecić do woli ;)
Awatar użytkownika
Mo73_
mASełko

Re: młynek offtopowy

Post autor: Mo73_ » 19 lis 2017, 12:28

Keri pisze:
18 lis 2017, 17:26
Mo73_ pisze:
18 lis 2017, 16:13
Keri, doskonale zapamiętałeś :D Tak, zdjecie z sierpnia, więc raczej aktualne :)
Skoro tak, to tobie daje 35+ xD :oops: :rozowe: :D
Dzięki! :lol: :)
"The highest result of education is tolerance." - Helen Keller

Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Kontakt:

Post autor: Keri » 19 lis 2017, 13:42

Ja przepraszam za jakieś zwracanie uwagi, ale to robię w celu uprzejmości nawet w grupce FB ;)

Co do wieku i wyglądu, to mam parę koleżanek, które z brzydkiego kaczątka w wieku 17-19 stały się atrakcyjnymi kobietami. Mają po 30, a dałbym im 26 :lol:

Kiedyś mając 2- coś też mnie proszono o dowód i to często, byłem wtedy jak "dzieciaszek" :lol: Dobrze, że teraz mam wąsy i brodę 8)

Awatar użytkownika
Mo73_
mASełko

Post autor: Mo73_ » 20 lis 2017, 11:25

Keri pisze:
19 lis 2017, 13:42
Ja przepraszam za jakieś zwracanie uwagi, ale to robię w celu uprzejmości nawet w grupce FB ;)

Co do wieku i wyglądu, to mam parę koleżanek, które z brzydkiego kaczątka w wieku 17-19 stały się atrakcyjnymi kobietami. Mają po 30, a dałbym im 26 :lol:

Kiedyś mając 2- coś też mnie proszono o dowód i to często, byłem wtedy jak "dzieciaszek" :lol: Dobrze, że teraz mam wąsy i brodę 8)
Zewnętrzność czasem płata takie figle, można się bardzo pomylić oceniajac wiek po wyglądzie. Ja raz w życiu popełniłam duży nietakt, gdy pani w poczekalni z którą rozmawiałam zapytała mnie ile bym jej dała i dałam jej o 6 lat więcej niż miała faktycznie. A i tak chciałam ją kurtuazyjnie odmłodzić...
Raz też ustąpiłam miejsca w autobusie pani w ciąży... a ona w ciąży nie była, ehhh... :lol:
"The highest result of education is tolerance." - Helen Keller

Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Kontakt:

Post autor: Viljar » 20 lis 2017, 11:31

U nas w rodzinie też się wolno starzejemy - pokazałem raz zdjęcie z matką, nie mówiąc, kto to jest, a przyjaciółka mówi "To twoja siostra?".

Tak w ogóle to przeżyłem niedawno wstrząs, jak zdałem sobie sprawę, że większość osób mijanych przeze mnie na ulicy jest młodsza ode mnie, a nie starsza.
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage

Awatar użytkownika
Libra
carrASius

Post autor: Libra » 20 lis 2017, 21:47

Mo73_ pisze:
20 lis 2017, 11:25
Raz też ustąpiłam miejsca w autobusie pani w ciąży... a ona w ciąży nie była, ehhh... :lol:
wiem, że głupio sie człowiek czuje, ale ładnie o Tobie świadczy ;)

Dla mojej koleżanki, w 2 Rosmannach drugą kasę odpalali - "zapraszam panią w ciąży do drugiej kasy!" Ona nic. "Zapraszam Panią w ciąży do kasy"i zdaje jej się, ze kasjerka na nią patrzy, więc się ogląda - a tam 2 facetów, wtedy do niej dotarło, że raczej chodzi o nią.
Dziewczyna miała bardzo wydatny brzuch i manierę, że się po tym brzuchu głaskała lub ręce na nim składała- to się pomyłkom nie dziwię ;) Teraz schudła naście kilo, brzuch zmalał i stoi w kolejkach :P

A co do wieku, to ludzie maja różne postrzeganie - mam praktykantkę ze szkoły zawodowej,przyleciała do mnie i mówi, że przyszły 3 babcie i bedą wybierać coś za daną kwotę i żeby im fv wypisać - owe "babcie" o były 40tki! ;) Dla niej babcie :P
What's mooo?

Awatar użytkownika
takasobie
AS gaduła

Post autor: takasobie » 20 lis 2017, 22:09

Libra pisze:
20 lis 2017, 21:47
Mo73_ pisze:
20 lis 2017, 11:25
wiem, że głupio sie człowiek czuje, ale ładnie o Tobie świadczy ;)

Dla mojej koleżanki, w 2 Rosmannach drugą kasę odpalali - "zapraszam panią w ciąży do drugiej kasy!" Ona nic. "Zapraszam Panią w ciąży do kasy"i zdaje jej się, ze kasjerka na nią patrzy, więc się ogląda - a tam 2 facetów, wtedy do niej dotarło, że raczej chodzi o nią.
Dziewczyna miała bardzo wydatny brzuch i manierę, że się po tym brzuchu głaskała lub ręce na nim składała- to się pomyłkom nie dziwię ;) Teraz schudła naście kilo, brzuch zmalał i stoi w kolejkach :P

A co do wieku, to ludzie maja różne postrzeganie - mam praktykantkę ze szkoły zawodowej,przyleciała do mnie i mówi, że przyszły 3 babcie i bedą wybierać coś za daną kwotę i żeby im fv wypisać - owe "babcie" o były 40tki! ;) Dla niej babcie :P
Ja w pracy mam teraz taką babkę - myślałam, że ma 50-55 lat. Twarz ma pomarszczoną i taką manierę osoby nie najmłodszej. Okazało się że ma
43 lata. Nie tylko ja się pomyliłam co do jej wieku.
Ja kiedyś zostałam w komunikacji miejskiej nazwana chłopcem. No cóż - to chyba komplement :D. W końcu na chałupniczy anti aging tyle wydaję kasy, wiek metaboliczny 12 lat, nawet cofa się w czasie :D.
Kobiety nieciężarne też wielokrotnie myliłam z ciężarnymi. Ale dla mnie to nie problem. Skorzystają "nieuczciwie", to niech skorzystają, ja od nich karty ciąży nie chcę jako dowodu :D.

Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Kontakt:

Post autor: Keri » 28 lis 2017, 12:03

Widzę, że mój wierszyk się spodobał na grupce

https://i.imgur.com/RlqZwsW.jpg

:lol: :lol: :lol:

ODPOWIEDZ