młynek offtopowy

Tutaj moderatorzy nie zaglądają. Można śmiecić do woli ;)
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Re: młynek offtopowy

Post autor: Keri »

Heremis87 pisze:
Słomiany Zapał pisze: Do boju :D Skąd wiesz, może się poszczęści. Lzzy to ta wokalistka z Halestorm? Dobrze kojarzę? Ładna dziewczyna.
Tak, tyle że Lzzy często zmienia kolor włosów, w moim odczuciu w brązowych było jej najlepiej :rozowe: Swoją droga Halestorm jest jednym z ulubionych zespołów.
Do boju nie ruszam, wiem jak to ze mną jest.
Stresik? Tak patrzę na nią... Jestem facetem... Co w niej ładnego jest? :shock: Ot średnia dziewczyna jak dla mnie xD
Awatar użytkownika
Słomiany Zapał
ASter
Posty: 621
Rejestracja: 2 lis 2015, 16:31

Re: młynek offtopowy

Post autor: Słomiany Zapał »

Keri pisze:Stresik? Tak patrzę na nią... Jestem facetem... Co w niej ładnego jest? :shock: Ot średnia dziewczyna jak dla mnie xD
Keri, no wiesz :lol: a ponoć to o gustach się nie dyskutuje. To kto według Ciebie jest ładny? Pochwal się :)
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Re: młynek offtopowy

Post autor: Keri »

Wiem że się nie dyskutuje. Po prostu z ciekawości wszedłem zobaczę i.. nie nie zwyciężyłem :lol: wydałem opinię ;)

Mi? Mało kto. Zresztą. Nawet jeśli ktoś średni a fajny to zyskuje u mnie więcej punktów i staje się piękniejszy od top models ;)

Brak takiej osoby, która jest piękna i bym o niej marzył ;) Może za wybredny, a może wyrosłem z fascynacji takiej?
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: młynek offtopowy

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

Gdy czytam posty na tym forum, to myślę, że albo ja z niego "wyrosłam", albo to ono się skończyło i straciło sens. Nawet mi nie jest przykro z tego powodu.
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Re: młynek offtopowy

Post autor: Keri »

Ogólnie widać, ze forum jakoś się zwinęło. Mało kto się udziela na jakieś ciekawe tematy. Widać euforia z powodu aseksualności i szukania siebie pod tym kątem minęła. Co miało być napisane w tych tematach zostało. teraz jest tylko zbiorem informacji bez żadnych nowości.

Bardziej stało Ci się zbyteczne do dalszego życia. Etap się skończył u Ciebie w jego odwiedzaniu i życiu z nim :)
Awatar użytkownika
marisaxyz
alabAStrowy bożek
Posty: 1230
Rejestracja: 8 gru 2011, 15:34

Re: młynek offtopowy

Post autor: marisaxyz »

Keri pisze:Ogólnie widać, ze forum jakoś się zwinęło. Mało kto się udziela na jakieś ciekawe tematy. Widać euforia z powodu aseksualności i szukania siebie pod tym kątem minęła
bo ileż można ględzić o tym samym ? :mrgreen: :P
Last night I felt
real arms around me.
No hope, no harm,
just another false alarm...
4w5
ASiołek
Posty: 61
Rejestracja: 22 lis 2015, 20:52

Re: młynek offtopowy

Post autor: 4w5 »

Można zmienić szyld i zacząć o czym innym :)
Awatar użytkownika
ouo
ciAStoholik
Posty: 328
Rejestracja: 25 lut 2015, 15:32
Lokalizacja: Wrocław

Re: młynek offtopowy

Post autor: ouo »

Obrazek
:rozowe: :rozowe: :rozowe:
Taka piękna flaga znaleziona na paradzie równości 2016! (szkoda, że tylko jedna!) W przyszłym roku biere swoją. :rozowe:
(~˘▾˘)~
Awatar użytkownika
Cortes
ASiołek
Posty: 89
Rejestracja: 1 lip 2013, 11:45
Lokalizacja: Poznać

Re: młynek offtopowy

Post autor: Cortes »

Jest pewnie wielu ludzi, którzy wchodzą (rejestrują) się na forum tylko po to, aby poczytać jego zawartość. Tutaj naprawdę jest mnóstwo ciekawych postów i nie za bardzo nowe osoby mają już o co pytać.
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Re: młynek offtopowy

Post autor: Keri »

To prawda. A starsi to tylko wchodzą od czasu do czasu się pobawić w zabawy ;) Forum poświęcone jest tylko naszej aseksualności, więc te wszystkie tematy zostały wyczerpane.
Awatar użytkownika
Heremis87
pASjonat
Posty: 811
Rejestracja: 18 gru 2013, 22:05
Lokalizacja: Śląski Rzym
Kontakt:

Re: młynek offtopowy

Post autor: Heremis87 »

Keri pisze:
Heremis87 pisze:
Słomiany Zapał pisze: Do boju :D Skąd wiesz, może się poszczęści. Lzzy to ta wokalistka z Halestorm? Dobrze kojarzę? Ładna dziewczyna.
Tak, tyle że Lzzy często zmienia kolor włosów, w moim odczuciu w brązowych było jej najlepiej :rozowe: Swoją droga Halestorm jest jednym z ulubionych zespołów.
Do boju nie ruszam, wiem jak to ze mną jest.
Stresik? Tak patrzę na nią... Jestem facetem... Co w niej ładnego jest? :shock: Ot średnia dziewczyna jak dla mnie xD
Standardowo przeczekałem :wink: Ostatnio widziałem ją i dostrzegłem obrączkę :lol: poza ty ja to totalny samotnik.

Nie wiem, co się ze mną dzieje, ale ostatnio szczególnie przy obiedzie mam wrażenie, że mógłbym jeść tylko warzywa i owoce...
Rzekł Jezus: "Bądźcie tymi, którzy przechodzą mimo!"
Ewangelia Tomasza 42

"Dla radowania się i bólu człowiek urodził się na ziemi. Jeśli to rozumiemy dobrze, bezpiecznie przez ten świat idziemy."
William Blake
Libra

Re: młynek offtopowy

Post autor: Libra »

Heremis87 pisze:
Nie wiem, co się ze mną dzieje, ale ostatnio szczególnie przy obiedzie mam wrażenie, że mógłbym jeść tylko warzywa i owoce...
nadal?

Ja jestem mocno owoco i trawożerna, ale gdy robi się chłodniej, to mam smaka na ciężkie,tłuste, najlepiej smażone i z ciągnącym się serkiem żółtym.
Awatar użytkownika
Heremis87
pASjonat
Posty: 811
Rejestracja: 18 gru 2013, 22:05
Lokalizacja: Śląski Rzym
Kontakt:

Re: młynek offtopowy

Post autor: Heremis87 »

Libra pisze:
Heremis87 pisze:
Nie wiem, co się ze mną dzieje, ale ostatnio szczególnie przy obiedzie mam wrażenie, że mógłbym jeść tylko warzywa i owoce...
nadal?

Ja jestem mocno owoco i trawożerna, ale gdy robi się chłodniej, to mam smaka na ciężkie,tłuste, najlepiej smażone i z ciągnącym się serkiem żółtym.
W efekcie (także nastałych chłodów) wyziębiłem sobie chyba ciało, non stop ciało marznie i dreszcze 24 h na dobę, poza tym schudłem, jeszcze 4 kg mniej i będzie niedowaga według mojego BMI. W zasadzie od lata rzadko co jem ciepłe posiłki, najwyżej lekko ciepłe. Teraz stosuję pewne zmiany i piję ciepłe napary. Słowem: nieźle sobie nawywijałem, cały ja :lol:

Mimo pogorszenia pogody i zimna, lubię zmianę, jesień ma swój urok, wreszcie zaczynam czytać coś bardziej ambitnego po trwających od dłuższego czasu szaleństwach w kuchni.
Rzekł Jezus: "Bądźcie tymi, którzy przechodzą mimo!"
Ewangelia Tomasza 42

"Dla radowania się i bólu człowiek urodził się na ziemi. Jeśli to rozumiemy dobrze, bezpiecznie przez ten świat idziemy."
William Blake
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Re: młynek offtopowy

Post autor: Keri »

No ja schudłem o jakieś 6-7 :shock: I to ze dwa razy :roll:

Nie wiem z jakiego powodu i mnie to zdziwiło, bo dużo nie robię ku temu... Tasiemiec? :shock:

Ostatnio mnie zawiało i miałem lewą stronę bardzo bolącą...
Za to też, w tym roku, poprawiłem sobie bardziej oczy :lol: 8)
Awatar użytkownika
Słomiany Zapał
ASter
Posty: 621
Rejestracja: 2 lis 2015, 16:31

Re: młynek offtopowy

Post autor: Słomiany Zapał »

Za każdym razem, jak się natknę na awatar Sherly i spojrzę na niego kątem oka, to wydaje mi się, że za Sherlockiem Holmesem stoi ta mała z Ringu :lol:
ODPOWIEDZ