młynek offtopowy

Tutaj moderatorzy nie zaglądają. Można śmiecić do woli ;)
Awatar użytkownika
ozjasz
mASełko
Posty: 132
Rejestracja: 12 maja 2016, 19:12

Re: młynek offtopowy

Post autor: ozjasz »

Keri pisze:No ja schudłem o jakieś 6-7 :shock: I to ze dwa razy :roll:

Nie wiem z jakiego powodu i mnie to zdziwiło, bo dużo nie robię ku temu... Tasiemiec? :shock:

Ostatnio mnie zawiało i miałem lewą stronę bardzo bolącą...
Za to też, w tym roku, poprawiłem sobie bardziej oczy :lol: 8)
To fajnie bo jak tak trochę dobijam do 65, a plan był taki żeby trzymać 60, plan był dobry, ale wykonanie wymaga dopracowania.

Z kolei ja jem najmniej od kiedykolwiek, a mimo to... może przez to że czasem zdarza mi się zjeść więcej a ruchu mało...

Lewą stronę...hmm... to chyba ta odpowiedzialna za logiczne myślenie? ;)
Poprawiłeś oczy, można wiedzieć z ilu na ile? To fajnie, bo słyszałem, niektórzy mają komisa z oczu :lol:
-Ok, so what kind of challenge did life bring to you?
-Yes.
Awatar użytkownika
Heremis87
pASjonat
Posty: 811
Rejestracja: 18 gru 2013, 22:05
Lokalizacja: Śląski Rzym
Kontakt:

Re: młynek offtopowy

Post autor: Heremis87 »

Przeglądałem swoje zeszyty z czasów liceum, na końcu znalazłem jedną ze swoich "złotych myśli" o miłości (w oparciu o moje ówczesne doświadczenia) cytuję: "Miłość jest jak wojna, każdy dostaje swój kawałek szrapnela". Uśmiałem się z tej "mądrości", i pomyśleć co to kiedyś wyrabiałem w pogoni i porywie uczuć, dobrze, że ten czas już minął :wink: Po za tym Pełnia, choć dziś nie śpię od 4 rano, to nic a nic nie łapie sen :D
Rzekł Jezus: "Bądźcie tymi, którzy przechodzą mimo!"
Ewangelia Tomasza 42

"Dla radowania się i bólu człowiek urodził się na ziemi. Jeśli to rozumiemy dobrze, bezpiecznie przez ten świat idziemy."
William Blake
Spolaryzowany
starszASek
Posty: 37
Rejestracja: 3 lip 2017, 21:37

Re: młynek offtopowy

Post autor: Spolaryzowany »

czy to spamowa wyspa?
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: młynek offtopowy

Post autor: Viljar »

Niedawno usłyszałem, że powinienem opuścić strefę komfortu. Jednocześnie mam poczucie, że nigdy się w takiej nie znalazłem. A co, jeśli przebywanie poza strefą komfortu sprawiło, że strefa dyskomfortu stała się moją strefą komfortu?
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
Awatar użytkownika
Nightmarine
pASibrzuch
Posty: 290
Rejestracja: 22 maja 2010, 01:39

Re: młynek offtopowy

Post autor: Nightmarine »

Znaczy że masz błędne poczucie.
???
Awatar użytkownika
Heremis87
pASjonat
Posty: 811
Rejestracja: 18 gru 2013, 22:05
Lokalizacja: Śląski Rzym
Kontakt:

Re: młynek offtopowy

Post autor: Heremis87 »

Dziś zostałem odmłodzony o ponad 12 lat, mianowicie w Lidlu kupowałem piwo, a sprzedawczyni poprosiła o dowód, na szczęście miałem. Głupio się jej zrobiło jak pokazałem, ale rozumiem, w końcu niedawno się ogoliłem i bliżej mi do jasnego elfa niż żula spod budki. :lol:
Rzekł Jezus: "Bądźcie tymi, którzy przechodzą mimo!"
Ewangelia Tomasza 42

"Dla radowania się i bólu człowiek urodził się na ziemi. Jeśli to rozumiemy dobrze, bezpiecznie przez ten świat idziemy."
William Blake
Awatar użytkownika
Mo73_
mASełko
Posty: 137
Rejestracja: 2 sie 2017, 16:40
Lokalizacja: Kraków

Re: młynek offtopowy

Post autor: Mo73_ »

Heremis87 dobre! :lol: Mam to samo, tzn o dowód już mnie nie proszą, ale odmładzanie o 15 lat występuje u mnie za każdym razem gdy poznaję nowe osoby lub w różnych innych okolicznościach :)
"The highest result of education is tolerance." - Helen Keller
Awatar użytkownika
Warszawianka40+
AS gaduła
Posty: 427
Rejestracja: 1 lip 2016, 12:37

Re: młynek offtopowy

Post autor: Warszawianka40+ »

Anulowano wyniki ankiety "Religia lub jej brak". Wiele osób, które zagłosowały w starej wersji nie wie, że powinny zagłosować jeszcze raz w nowej (ilość głosów w obecnej wersji ankiety jest niższa niż w poprzedniej). Poza tym wynik jest inny - wtedy przeważali agnostycy i katolicy (co wydaje mi się reprezentatywne dla tego forum), obecnie katolicy i ateiści - ale w obu grupach po 2 głosy, a w innych po 1, razem 10. Głosujcie!
"Czasem lepiej jest milczeć niż mówić;
I nie trzeba mścić się słowem,
gdzie sama za siebie mści się prawda."
Inigo de Loyola
Libra

Re: młynek offtopowy

Post autor: Libra »

Muszę się pochwalić, ze zaczęłam przygodę z siłownią :shock:
Szoking bo sportu nie lubię, natomiast - bardzo się podoba, więc chadzam 4-5 x w tygodniu
Fantastyczne jest to, ze jak nie daję rady to sobie ściągne obciażenie, albo zniweluję poziom na rowerku i jest dobrze- dobrze mi to robi na głowę, lepiej się czuję, jeżeli chodzi o kondycję. Efektów nie widać :mrgreen: ale kondycyjnie lepiej - wcześniej na bieżni(szybki chód na podniesionej) puls mi skakał ok 170, teraz max 150 ;)
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Re: młynek offtopowy

Post autor: Keri »

Mo73_ pisze: 31 paź 2017, 15:40 Heremis87 dobre! :lol: Mam to samo, tzn o dowód już mnie nie proszą, ale odmładzanie o 15 lat występuje u mnie za każdym razem gdy poznaję nowe osoby lub w różnych innych okolicznościach :)
Mo jeśli to twoje aktualne zdjęcie wciąż to serio ci nie daję 44 ;) (Dobrze zapamiętałem?)
Libra pisze: 17 lis 2017, 09:13 Muszę się pochwalić, ze zaczęłam przygodę z siłownią :shock:
Szoking bo sportu nie lubię, natomiast - bardzo się podoba, więc chadzam 4-5 x w tygodniu
Fantastyczne jest to, ze jak nie daję rady to sobie ściągne obciażenie, albo zniweluję poziom na rowerku i jest dobrze- dobrze mi to robi na głowę, lepiej się czuję, jeżeli chodzi o kondycję. Efektów nie widać :mrgreen: ale kondycyjnie lepiej - wcześniej na bieżni(szybki chód na podniesionej) puls mi skakał ok 170, teraz max 150 ;)
Ja też. Nawet zakupiłem hantle 10 kilo każdy ;) Robiłem sobie nawet cały program ćwiczeniowy w domu, rozpisany ile serii i powtórzenia.
Awatar użytkownika
Mo73_
mASełko
Posty: 137
Rejestracja: 2 sie 2017, 16:40
Lokalizacja: Kraków

Re: młynek offtopowy

Post autor: Mo73_ »

Keri, doskonale zapamiętałeś :D Tak, zdjecie z sierpnia, więc raczej aktualne :)
"The highest result of education is tolerance." - Helen Keller
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Re: młynek offtopowy

Post autor: Keri »

Mo73_ pisze: 18 lis 2017, 16:13 Keri, doskonale zapamiętałeś :D Tak, zdjecie z sierpnia, więc raczej aktualne :)
Skoro tak, to tobie daje 35+ xD :oops: :rozowe: :D
Awatar użytkownika
Mo73_
mASełko
Posty: 137
Rejestracja: 2 sie 2017, 16:40
Lokalizacja: Kraków

Re: młynek offtopowy

Post autor: Mo73_ »

Keri pisze: 18 lis 2017, 17:26
Mo73_ pisze: 18 lis 2017, 16:13 Keri, doskonale zapamiętałeś :D Tak, zdjecie z sierpnia, więc raczej aktualne :)
Skoro tak, to tobie daje 35+ xD :oops: :rozowe: :D
Dzięki! :lol: :)
"The highest result of education is tolerance." - Helen Keller
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Re: młynek offtopowy

Post autor: Keri »

Ja przepraszam za jakieś zwracanie uwagi, ale to robię w celu uprzejmości nawet w grupce FB ;)

Co do wieku i wyglądu, to mam parę koleżanek, które z brzydkiego kaczątka w wieku 17-19 stały się atrakcyjnymi kobietami. Mają po 30, a dałbym im 26 :lol:

Kiedyś mając 2- coś też mnie proszono o dowód i to często, byłem wtedy jak "dzieciaszek" :lol: Dobrze, że teraz mam wąsy i brodę 8)
Awatar użytkownika
Mo73_
mASełko
Posty: 137
Rejestracja: 2 sie 2017, 16:40
Lokalizacja: Kraków

Re: młynek offtopowy

Post autor: Mo73_ »

Keri pisze: 19 lis 2017, 13:42 Ja przepraszam za jakieś zwracanie uwagi, ale to robię w celu uprzejmości nawet w grupce FB ;)

Co do wieku i wyglądu, to mam parę koleżanek, które z brzydkiego kaczątka w wieku 17-19 stały się atrakcyjnymi kobietami. Mają po 30, a dałbym im 26 :lol:

Kiedyś mając 2- coś też mnie proszono o dowód i to często, byłem wtedy jak "dzieciaszek" :lol: Dobrze, że teraz mam wąsy i brodę 8)
Zewnętrzność czasem płata takie figle, można się bardzo pomylić oceniajac wiek po wyglądzie. Ja raz w życiu popełniłam duży nietakt, gdy pani w poczekalni z którą rozmawiałam zapytała mnie ile bym jej dała i dałam jej o 6 lat więcej niż miała faktycznie. A i tak chciałam ją kurtuazyjnie odmłodzić...
Raz też ustąpiłam miejsca w autobusie pani w ciąży... a ona w ciąży nie była, ehhh... :lol:
"The highest result of education is tolerance." - Helen Keller
ODPOWIEDZ