młynek offtopowy

Tutaj moderatorzy nie zaglądają. Można śmiecić do woli ;)
Awatar użytkownika
Patryk
bASyliszek
Posty: 1006
Rejestracja: 20 lis 2011, 00:47
Lokalizacja: Starogard Gdański, Londyn
Kontakt:

Re: młynek offtopowy

Post autor: Patryk »

Przy następnym wejściu na czat mniej extasyyyyyyyyy :lol2:
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: młynek offtopowy

Post autor: Viljar »

Raz to wiem, że wszedłem, żeby zobaczyć, jak to wygląda, ale to było w 2010 i nic mi nie działało :P

Dzisiaj ekstaza sama z siebie - Dni Fantastyki są! Trzy dni wśród maniaków Gry o Tron, Diablo i Gwiezdnych Wojen :jedi: W związku z tym nawet przypadkiem na czat nie wejdę :P
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
Libra

Re: młynek offtopowy

Post autor: Libra »

Fiknęla mi rybka, robiłam pogrzeb kiblowy.
W 112 l akwarium mam obecnie 4 ryby :P
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: młynek offtopowy

Post autor: Layla »

Czy ktoś z tu obecnych gra może w Hearthstone'a? :>
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
Libra

Re: młynek offtopowy

Post autor: Libra »

Teraz jestem już pewna - mam kryzys w związku. Chyba tylko z mojej strony - ale jak on mnie wkur.... .

Sęk w tym, że do pasji doprowadza mnie to, co kiedyś denerwowało, ale przymykałam oko. Ta jego rozlazłość i punktualność. Będę ok 16, oznaczało, że wpadnie na metę o 16:59 i się będzie kłócił, ze przecież wciąż jest 16

Teraz też tak czekam, z deserem lodowym, rozciapał się, dzwonię, mial być o 15:30... a ten mi mówi, że bawił sie kompresorem(co to jest kompresor? ) że zapomniał i że za 20 minut wyruszy...
Awatar użytkownika
Issander
ciAStoholik
Posty: 331
Rejestracja: 18 sty 2008, 23:17
Lokalizacja: zagranico

Re: młynek offtopowy

Post autor: Issander »

.
Ostatnio zmieniony 12 paź 2018, 17:26 przez Issander, łącznie zmieniany 1 raz.
Libra

Re: młynek offtopowy

Post autor: Libra »

Sęk w tym, że ja wiele razy próbowałam rozmawiać na ten temat - i zawsze jest jakiś konrargument, odbijanie piłeczki. Dziś powiedziałam mu, że sie zdenerowowałam owa punktualnością to się resztę dnia ze mnie nabijał "ooo, zdenerwowowałem Cie, o nie' z przekąsem i przy byle okazji- jakbym miała młodszego brata którego nie mam :|

Do tego czym wyraźniej widzę, że ma węża w kieszeni :D Nie jestem typem lalki którą się zasypuje prezentami, mam swoje środki ale bokiem mi wyłazi prychanie jakie to wszystko drogie, począwszy od cukierków a skończywszy na slipkach Puma w biedronce :/
Awatar użytkownika
Issander
ciAStoholik
Posty: 331
Rejestracja: 18 sty 2008, 23:17
Lokalizacja: zagranico

Re: młynek offtopowy

Post autor: Issander »

.
Ostatnio zmieniony 12 paź 2018, 17:26 przez Issander, łącznie zmieniany 1 raz.
pawcio1978
pASzko
Posty: 2544
Rejestracja: 28 lut 2008, 19:18
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: młynek offtopowy

Post autor: pawcio1978 »

:libra: kompresor/sprezarka - urzadzenie do podwyzszania cisnienia (np.powietrza) lub wymuszania przeplywu.
Na stacjach paliw jest kompresor do pompowania kol.
Awatar użytkownika
Heremis87
pASjonat
Posty: 811
Rejestracja: 18 gru 2013, 22:05
Lokalizacja: Śląski Rzym
Kontakt:

Re: młynek offtopowy

Post autor: Heremis87 »

Ostatnio odbywam podróże w czasie. Od 2 dni czyszczę średniowieczny kibel, kloakę. Zapachy mimo kilkuset lat podobne a dieta z tego co widzę paleo: wiśnie, śliwki i mięso, poza tym trochę garnków, całkiem sporo dobrze zachowanych, sporo szkła. Grząska i brudna robota ale miła odmiana a pogoda świetna na kopanie :wink: Dziś znalazłem niewielki, kształtny dzbanuszek świetnie zachowany około XIII-XIV wiek. Aż miło się zrobiło mimo, że siedzę w średniowiecznej kupie. :)
Rzekł Jezus: "Bądźcie tymi, którzy przechodzą mimo!"
Ewangelia Tomasza 42

"Dla radowania się i bólu człowiek urodził się na ziemi. Jeśli to rozumiemy dobrze, bezpiecznie przez ten świat idziemy."
William Blake
Awatar użytkownika
morowy
pASibrzuch
Posty: 256
Rejestracja: 15 paź 2014, 08:02
Lokalizacja: Laniakea

Re: młynek offtopowy

Post autor: morowy »

Jak "młynek offtopowy", to rozbawiło mnie to:
Libra pisze:Do tego czym wyraźniej widzę, że ma węża w kieszeni :D Nie jestem typem lalki którą się zasypuje prezentami, mam swoje środki ale bokiem mi wyłazi prychanie jakie to wszystko drogie, począwszy od cukierków a skończywszy na slipkach Puma w biedronce :/
...bo wcześniej:
Libra pisze:szampon z dziegciu! Łolaboga- jak wali! ;) Kupiłam z miłości do ziółek a z nieświadomości jak to śmierdzi :P Już prawie rok go mam, wywalić szkoda, co by go spożytkować dodaje po kropelce do innego szamponu gdy czerep myję- ale i tak ów zapach zrący sie przebija, wiec motywuje mnie do nałożenia maski na włosy :P
Ech związki, ech kobiety, ech węże w kieszeni... :mrgreen:
"Gdy moderator/-ka banuje użytkownika bez ostrzeżenia, a jedyny argument to argument siły - w tym samym czasie gdzieś na świecie umiera jedna tancerka brzucha albo panda w ciąży." - prawo internetu
Awatar użytkownika
chochol
pASsé
Posty: 1965
Rejestracja: 15 wrz 2011, 10:22
Lokalizacja: 49º06’17’’N 22º39’02’’E / 50º02’01’’N 22º00’17’’E

Re: młynek offtopowy

Post autor: chochol »

morowy pisze: Sam nie byłem, ale słyszałem, że zaczynają spokojnie od zabawy w butelkę, a po północy jest ciuchcia i słoneczko. Lepiej uważaj! :D
Ja pie...le, oplułam klawiaturę i ekran. Dzięki za poprawę humoru, bo od kilku dni dolina.
"Serce czyste i otwarte, w dobrą zmienia trefną kartę"

"chochoł = feminoasozołza"
Libra

Re: młynek offtopowy

Post autor: Libra »

morowy, nie widzę związku :D

Rozumiem że chodzi Tobie o powiązanie rzekomego skąpstwa mojego partnera z tym, że szkoda mi coś wywalić - ale dalej nie widzę powiązania. :mrgreen: Szampon kosztuje ok 5 zł - staram się mądrze podchodzić do zakupów i do środowiska. Nie marnotrawię.



Btw - to jojczenie "jakie to drogie", to chyba cecha wspólna wielu samcom - stąd masy klientek które proszą mnie aby zdjąć ceny czy nakleić niższą, bo będą mieć przeprawę z mężem jak zobaczą ile kosztowało. Moja mama tak z ojcem do tej pory :P
Zauważyłam też, że to kierunkowe jest - na gadżety czy zegarek hajsu nie szkoda, ale nad czapką za 30 -40 zł, której notabene potrzebuje, będzie sie bulwersował, że straszne zdzierstwo. Nie, nie mamy wspólnoty budżetowej, ale ciągnie mnie ze sobą na zakupy i po kilkunastu powtórzeniach "O jezu jakie drogie! oszaleli" cierpnę! ;)
Awatar użytkownika
Issander
ciAStoholik
Posty: 331
Rejestracja: 18 sty 2008, 23:17
Lokalizacja: zagranico

Re: młynek offtopowy

Post autor: Issander »

.
Ostatnio zmieniony 12 paź 2018, 17:34 przez Issander, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: młynek offtopowy

Post autor: Viljar »

Nie zgadzam się, że marudzenie jest niemęskie. Wszyscy wiedzą, że mężczyzna, który skaleczy się w palec, wzywa pogotowie :D Ja tak mam z igłami - nie cierpię ich. Z całej wizyty u dentysty najbardziej zawsze się bałem ukłucia przy znieczuleniu. Przy szczepieniach tak się spinałem, że pielęgniarka nie mogła wbić igły. Z tego samego powodu nigdy nie zgłosiłem się jako dawca szpiku czy do stacji krwiodawstwa, chociaż jestem okazem zdrowia.
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
ODPOWIEDZ