Multikonta

Tutaj moderatorzy nie zaglądają. Można śmiecić do woli ;)
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2428
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Re: Multikonta

Post autor: urtika »

Ale ciekawe jest to, że ten podejrzany komp znajduje się we Francji. :mrgreen:
Natomiast rekordzistą od dawna to jest tu pewien pan, tez na literę F.
Quirkyalone
Awatar użytkownika
Wicherek
przytulAS
Posty: 774
Rejestracja: 1 wrz 2010, 06:56
Lokalizacja: Pyrlandia

Re: Multikonta

Post autor: Wicherek »

urtika pisze:Tez mnie jej osoba zdziwiła, więc postanowiłam dokładniej przebadać jej posty. I wszystko wskazuje na to, że musiała kiedyś skorzystać z tego samego komputera co "babinka-natalka-hiroshima". Bo korzystała z wielu różnych kompów i to w różnych miejscach..
Dziwny zbieg okoliczności, chyba, że te osoby korzystały z kafejki internetowej. A w tych czasach to już raczej rzadkość...
Może ktoś włamuje się na konta?
<< Free hugs >> << Free hugs >> << Free hugs >>
Awatar użytkownika
DrGHouse
starszASek
Posty: 32
Rejestracja: 23 gru 2013, 09:43
Lokalizacja: Princeton-Plainsboro

Re: Multikonta

Post autor: DrGHouse »

Ja raczej proponuje sprawdzić programy typu IP Changer :) można dostosować swe IP do kraju jak i operatora a to wszystko z jednego komputera, nie zależnie gdzież też on się znajduje. Stąd to może wynikać, iż komputer znajdował się we Francji lub innej Kambodży czy Laosie :D ot takie proste sposoby na delikatne oszukiwanie ograniczeń krajowych na YT np :P
Obrazek

"Mam kłopot z samym pojęciem wiary. Nie opiera się ona na logice i doświadczeniu."
"Powiedziałem: „Każdy kłamie”, a nie: „Każdy zawsze kłamie”, Arystotelesie."
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2428
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Re: Multikonta

Post autor: urtika »

Wicherek pisze: Dziwny zbieg okoliczności, chyba, że te osoby korzystały z kafejki internetowej. A w tych czasach to już raczej rzadkość...
Kafejka internetowa to rzadkość, owszem, ale jest wiele innych miejsc, gdzie można korzystać z neta. Mnie zdarzało się (i nadal zdarza)korzystać z komputerów w bibliotekach miejskich, centrach informacji turystycznej, stoisk komputerowych na uniwerkach, w hostelach, szkolnych schroniskach młodzieżowych itp. Takie miejsca mam na myśli.
Quirkyalone
Awatar użytkownika
chochol
pASsé
Posty: 1965
Rejestracja: 15 wrz 2011, 10:22
Lokalizacja: 49º06’17’’N 22º39’02’’E / 50º02’01’’N 22º00’17’’E

Re: Multikonta

Post autor: chochol »

Szkoda, że panowie nie tworzą dwóch kont, przynajmniej byłoby się za kim "uganiać" :wink: .
"Serce czyste i otwarte, w dobrą zmienia trefną kartę"

"chochoł = feminoasozołza"
Awatar użytkownika
Wicherek
przytulAS
Posty: 774
Rejestracja: 1 wrz 2010, 06:56
Lokalizacja: Pyrlandia

Re: Multikonta

Post autor: Wicherek »

urtika pisze: Kafejka internetowa to rzadkość, owszem, ale jest wiele innych miejsc, gdzie można korzystać z neta. Mnie zdarzało się (i nadal zdarza)korzystać z komputerów w bibliotekach miejskich, centrach informacji turystycznej, stoisk komputerowych na uniwerkach, w hostelach, szkolnych schroniskach młodzieżowych itp. Takie miejsca mam na myśli.
Ok, to jest logiczne wyjaśnienie. Choć sama nie ryzykowałabym wchodzenia na forum w miejscu, gdzie mogą grasować wścibscy podglądacze, którzy zerkają przez ramię, co robię :P

A korzystając z okazji, że złapałam urtikę, mam pytanko: skąd biorą się tu ci wszyscy obcojęzyczni spamerzy? Ostatnio ktoś z Rumunii wkleił post reklamujący drzwi :shock: (tak w każdym razie przetłumaczył guglowy translator), a teraz telefony dotykowe po rosyjsku? http://www.asexuality.org/pl/viewtopic. ... 95#p107695
O co kaman?
<< Free hugs >> << Free hugs >> << Free hugs >>
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2428
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Re: Multikonta

Post autor: urtika »

Wicherek pisze: Ok, to jest logiczne wyjaśnienie. Choć sama nie ryzykowałabym wchodzenia na forum w miejscu, gdzie mogą grasować wścibscy podglądacze, którzy zerkają przez ramię, co robię :P
Nigdy mi się nie zdarzyło natknąć na takowych. Gdyby w pobliżu znajdował się ktoś, kto mógłby się gapić na mój ekran, to tez bym nie wchodziła.
Wicherek pisze:skąd biorą się tu ci wszyscy obcojęzyczni spamerzy?
Ostatnimi czasy wycwaniły się te boty. Czasami widać gołym okiem że to bot, ale czasami tak się zakamufluje, że trudno wyczuć, czy to bot czy użytkownik. Pomyślałabyś, że Martatak i Anthonycat to ruskie boty? Zwłaszcza, że ich adresy mailowe wyglądają normalnie a w opcjach języka ustawią pl.
Quirkyalone
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: Multikonta

Post autor: Layla »

urtika pisze: Ostatnimi czasy wycwaniły się te boty. Czasami widać gołym okiem że to bot, ale czasami tak się zakamufluje, że trudno wyczuć, czy to bot czy użytkownik. Pomyślałabyś, że Martatak i Anthonycat to ruskie boty? Zwłaszcza, że ich adresy mailowe wyglądają normalnie a w opcjach języka ustawią pl.
Zgadzam się, strasznie ciężko teraz ogarnąć czy to użytkownik z fantazyjnym nickiem czy ruski bot.
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
jemioloHANIA
bobASek
Posty: 1
Rejestracja: 21 gru 2013, 20:28

Re: młynek offtopowy

Post autor: jemioloHANIA »

urtika pisze:Nie wydaje Ci się. Oto wyniki przeprowadzonych badań:
babajagaaa= boskajeny
czekoladowa_ = manti_20
melonowabasia=grazynaa=ggraczykowa
babinkak=dorosle dziecko=poznannianka=nnatalkagierak=fionashrek=victooriak=hiroshima

Że tez im się tak chce. :roll:

Ktoś źle przeprowadził badania:D:D Nie tylko dorosłe dziecko nalezy wykluczyć...
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2428
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Re: Multikonta

Post autor: urtika »

Widzę, ze trollica skorzystała z porady DrGHouse'a odnośnie IP Changera. :lol: Teraz wygląda niczym smok o trzech głowach: jedną ma w Paryżu, drugą w Monachium a trzecią w Amsterdamie :mrgreen:
Jednak numer IP komputera to nie jest jedyne kryterium rozpoznawania trolla-zaśmiecacza. :wink:
No i nie jesteśmy jedynym forum na które trollisko wlazło. Jeszcze można go spotkać tam:
http://www.ilemogewypic.pl/forum/index.php
http://forumnauczycieli.pl/
http://forum-prawne.pl/
http://forum.ochronaimprezmasowych.pl/
http://forum.dietaproteinowa.tv/index.php
http://robimydzieci.com/index.php
Kto nie wierzy, niech sam kliknie. Sami starzy znajomi. :lol:
A rekord Guinnessa chyba jednak został pobity.
Quirkyalone
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: Multikonta

Post autor: Layla »

W ramach nagrody proponuję po banie dla każdego z ośmiu rekordzistów. Co o tym sądzisz urtiko? :mrgreen:
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2428
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Re: Multikonta

Post autor: urtika »

Nagroda słusznie się należy. :mrgreen: A na listę nagrodzonych należy jeszcze wpisać następujące persony: kieleckach, terabajtow, deniss, moniczkowata, mustang, dario86. :wink:
A może by tak zrobić "oczyszczanie forum" i wszystkie te ich głupawe, nic nie wnoszące do dyskusji posty wrzucić do jednego worka w ArchiwumX?
Quirkyalone
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: Multikonta

Post autor: Layla »

Muszę sobie normalnie listę przygotować :D Ideę sprzątania jak najbardziej popieram :mrgreen:
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2428
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Re: Multikonta

Post autor: urtika »

Za jednym posiedzeniem to raczej sie tego nie zrobi, będę stopniowo napełniać worek, bo i śmieci sie nazbierało że głowa mała. :roll:
Quirkyalone
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: Multikonta

Post autor: Layla »

No niestety. Jakby komuś się nudziło kiedyś to parę zgłoszeń nas poratuje :P
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
ODPOWIEDZ