Kim chcieliście zostać w dzieciństwie?

Tutaj moderatorzy nie zaglądają. Można śmiecić do woli ;)
Awatar użytkownika
zazu24
AS gaduła

Re: Kim chcieliście zostać w dzieciństwie?

Post autor: zazu24 » 26 maja 2016, 21:42

Masomka pisze:Zazu24, niestety studiuję coś zupełnie z innej beczki: filologię germańską. A Ty co studiujesz lub studiowałaś i dlaczego zrezygnowałaś z medycyny? Jeżeli nie chcesz pisać tu albo robić offtopu, to może być priv.
Złapała mnie ustawa o drugim płatnym kierunku i nie chciałam nadwyrężać portfela Rodziców. A potem się okazało, że ustawa jest niekonstytucyjna i spokojnie mogłabym być już w połowie drogi do zostania lekarzem ...
A studiuję (jeszcze) farmację. Czekam na obronę pracy magisterskiej i staż. Także ostatnia prosta.
mam problem. często bywam wesoła, ale nie pamiętam już, kiedy ostatnio byłam szczęśliwa.'

Masomka
ASiołek

Post autor: Masomka » 28 maja 2016, 18:04

Zazu24, przykro czytać, że z medycyną Ci nie wypaliło, bo widzę, że - w przeciwieństwie do mnie - miałaś predyspozycje i możliwości.

Awatar użytkownika
agnieszka66
ASiołek

Post autor: agnieszka66 » 13 maja 2017, 18:41

W dzieciństwie chciałam być łyżwiarką figurową. Nie miałam ku temu żadnych predyspozycji ani pojęcia o jeździe na lodzie. Podobały mi się stroje tych pań, które uprawiały ten sport. Potem doszło marzenie o pisaniu książek, a w starszej podstawówce chciałam być lekarzem. Nawet do liceum poszłam na biol-chem, po czym wylądowałam na ekonomii :D
Jedyna różnica między mną a wariatem polega na tym, że ja nim nie jestem (S. Dali. I ja.)

Awatar użytkownika
Onyx
gimnASjalista

Post autor: Onyx » 29 cze 2017, 16:52

Nikim i wcale nie miałam niczego złego na myśli ale teraz wygląda na to, że osiągnęłam cel po całości :lol:

Awatar użytkownika
Nightmarine
pASibrzuch

Post autor: Nightmarine » 29 cze 2017, 19:18

W dzieciństwie nie miałam żadnej wizji siebie, w ogóle nie myślałam o tym. We wczesnej podstawówce na lekcji mieliśmy narysować kim chcemy zostać w przyszłości, to z braku laku narysowałam piosenkarkę, chociaż nigdy śpiewać nie umiałam ani nie lubiłam. Jako nastolatka chciałam być artystką lub podróżnikiem.
???

Awatar użytkownika
takasobie
fantAStyczny

Post autor: takasobie » 5 gru 2017, 12:14

W dzieciństwie myślałam, że będę naukowcem, będę mieć jakieś osiągnięcia naukowe, nobla itp :P :D albo że będę pracować w laboratorium kryminalistycznym. Wybrałam inną ścieżkę. Miałam też takie marzenia, żeby być gimnastyczką artystyczną. Tutaj nawet miałam realne szanse na coś więcej w tej dziedzinie, jakieś tam predyspozycje miałam, ale mamusia się nie zgodziła na szkołę sportową. W sumie bycie gimnastyczką nie przeszkadzałoby w karierze naukowej, ale teraz już na wszystko za późno.
Nigdy nie chciałam być lekarzem, pielęgniarką, nauczycielką, muzykiem, prawnikiem, zakonnicą, sprzedawcą.

Awatar użytkownika
Raszi
starszASek

Post autor: Raszi » 8 gru 2017, 23:12

Księgowym. Zawsze chciałem byc księgowym...

Nie, nie wiem dlaczego, i tak, mówię poważnie :D
Chcę robic z Tobą dorosłe rzeczy :]

*Szepce* płacmy rachunki
*Wzdycha* spacic kredyt hipoteczny
*Ciężko oddycha* sprawdźmy czy wyłączyliśmy wszystkie światła bo ostatni rachunek wyniósł ponad 300 zł.
*dreszcze na ciele* czy zapłaciłeś ratę za telewizor
*dochodzi* do stabilności finansowej :lol:

Awatar użytkownika
marzesobie
ASiołek

Post autor: marzesobie » 12 gru 2017, 12:02

Ja w dzieciństwie chciałam zostać lekarzem... i tak miałam dopóki nie dowiedziałam się że leczenie ludzi wiąże się z częstym widokiem krwi, a ja na widok krwi reaguję dość specyficznie, czyli leżąc na podłodze :) ba nawet jeśli myślę o pobieraniu mi czy komukolwiek krwi odbywa się to tak samo :)

Awatar użytkownika
Nuśka
mASełko

Post autor: Nuśka » 12 sty 2018, 19:46

Jak byłam mała to zawsze mówiłam, że jak dorosnę to będę żoną. Szybko mi przeszło i później chciałam być sędzią, ale nasłuchałam się, że to skorumpowane środowisko i poszłam w kierunku moich zdolności i kierunków ścisłych. Teraz już wiem, że nie ma miłości, jest matematyka :D

Awatar użytkownika
liv
przedszkolASek

Post autor: liv » 2 lut 2018, 13:27

Ja chciałam być architektem :P

Envy90
przedszkolASek

Post autor: Envy90 » 24 lut 2018, 13:19

Chyba jak każdy chłopczyk: Strażakiem.

Awatar użytkownika
Słomiany Zapał
AS gaduła

Post autor: Słomiany Zapał » 30 kwie 2018, 16:29

Kiedy byłem malutki i słodziutki to często chciałem żyć w jakimś alternatywnym świecie i zostać superbohaterem.
Obrazek

Awatar użytkownika
AceKini
gimnASjalista

Post autor: AceKini » 16 cze 2018, 22:00

Gdy byłam mała chciałam zostać weterynarzem, albo pisarką. Z weterynarią nie wyszło - zostałam pokonana przez genetykę na biologii i wolałam odpuścić sobie ten przedmiot na maturze. O tym drugim wciąż marzę (piszę teraz powieść). Trening czyni mistrza. Z czasem coś z tego będzie :wink:
Semper eadem - It's A-okay :ciasto:

AIS_spełniona
starszASek

Post autor: AIS_spełniona » 17 cze 2018, 21:54

Baletnicą - później śpiewaczką operową ;)

Awatar użytkownika
Nightfall
pASztet

Post autor: Nightfall » 19 cze 2018, 18:35

Miałam na ten temat różne fantazje, które często się zmieniały. Od lekarza po łyżwiarkę. Myślałam sobie też, że gdybym była mężczyzną to mogłabym zostać zakonnikiem xd

ODPOWIEDZ