Niezdrowe słabości

Tutaj moderatorzy nie zaglądają. Można śmiecić do woli ;)
Libra

Re: Niezdrowe słabości

Post autor: Libra »

melodia pisze:Chipsy, zdecydowanie. Jak mnie najdzie, to paczka po paczce idzie przy dłuższym filmie. W
nie rysuje Ci się od tego podniebienie? ;) Jak mnie najdzie to też lubie opierniczyć paczuche, ale podniebienie cierpi.
melodia
AS gaduła
Posty: 404
Rejestracja: 10 lip 2012, 15:38

Re: Niezdrowe słabości

Post autor: melodia »

Libru, troszku się czasem rysuje, ale chyba warto :mrgreen:
Nightfall

Re: Niezdrowe słabości

Post autor: Nightfall »

Heremis87 Masz w awatarze Andersa <3 To jedna z moich ulubionych postaci.

Hmm niezdrowe słabości...w moim przypadku, to czekolada w różnej postaci. Potrafię zjeść całą tabliczkę za jednym razem, a mogę sobie na to pozwolić, bo nie tyję. Kolejna słabość to czipsy, najbardziej lubię te ostre. Poza tym nadmierne granie w RPG, jeśli fabuła mnie wciągnie, to nie odejdę od monitora, dopóki nie skończę gry. Na koniec przychodzi mi do głowy głośne słuchanie muzyki. To mnie uspokaja, a wiadomo komórek rzęsatych nie da się naprawić, jak raz się uszkodzą :D
Awatar użytkownika
Słomiany Zapał
ASter
Posty: 621
Rejestracja: 2 lis 2015, 16:31

Re: Niezdrowe słabości

Post autor: Słomiany Zapał »

Moje niezdrowe słabości to na przykład kawa - i to jedna za drugą - słodycze, chipsy - trzej kusiciele, którzy wiecznie za mną chodzą. Poza tym pizza, lasagne, nuggetsy, hamburger, frytki - apokalipsa dla zdrowia w pięciu odsłonach :P Jak na złość to, co niezdrowe najlepiej smakuje i ciężko sobie odmówić na dłużej. Jednak raz na jakiś czas można poszaleć :lol: Inne niezdrowe słabości? Hmm, nie wiem. Ooo!, ostatnio prześladują mnie ostre zupki - moja szósta "zmora", ale jaka smaczna. Więcej grzeszków nie pamiętam i za wszystkie bardzo dziękuję :wink:
Awatar użytkownika
Issander
ciAStoholik
Posty: 331
Rejestracja: 18 sty 2008, 23:17
Lokalizacja: zagranico

Re: Niezdrowe słabości

Post autor: Issander »

.
Ostatnio zmieniony 12 paź 2018, 16:34 przez Issander, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Emka_:)
mASełko
Posty: 109
Rejestracja: 25 paź 2015, 13:44

Re: Niezdrowe słabości

Post autor: Emka_:) »

Oto lista moich "grzeszków":
- niedosypianie (lub zarwanie nocki, kiedy najdzie mnie nagła ochota na siedzenie przed kompem tudzież oglądanie filmów),
- do niedawna - folgowanie swoim wszelkim zachciankom żywieniowym, typu słodycze na śniadanie, jedzenie po nocach, wpychanie w siebie żarcia do oporu,
- nałogowe spanie na brzuchu, a także w pozycjach powodujących cierpnięcie rąk lub nóg,
- chodzenie zimą bez czapki (której nienawidzę), skutkujące nawracającymi problemami z zatokami,
- zbyt długie leżenie latem na słońcu, często bez właściwego zabezpieczenia skóry odpowiednimi kosmetykami, a w efekcie cierpienie z powodu oparzeń słonecznych,
- picie alkoholu (co prawda niezbyt częste), pomimo skłonności do łuszczycy, przy której wskazana jest całkowita abstynencja (czasem po prostu nie potrafię sobie odmówić).
Awatar użytkownika
Nightmarine
pASibrzuch
Posty: 290
Rejestracja: 22 maja 2010, 01:39

Re: Niezdrowe słabości

Post autor: Nightmarine »

Czipsy i słodycze (głównie czekolada), którymi zajadam głód emocjonalny. Przez ten uporczywy nałóg, nie potrafię osiągnąć satysfakcjonującej wagi, pomimo, że poza tym jem raczej zdrowo i w niewielkich ilościach.

Kofeina, ale bez niej nie potrafię funkconować, więc się nie liczy.

Internet.

Prokrastynacja, bo źle wpływa na moją stabilność emocjonalną i samoocenę. Zawsze przysparzała mi sporo kłopotów w pracy, szkole i życiu w ogóle.
???
Libra

Re: Niezdrowe słabości

Post autor: Libra »

Ser smażony (panierowany) z fryteczkami to taki mój specyfik na dołka. Dalej mam dołka ale jest mi pysznie.
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Niezdrowe słabości

Post autor: Viljar »

Ja ostatnio uzależniłem się od cydru (chociaż podobno, tak jak inne wina, czyli w rozsądnych ilościach, działa korzystnie), ale gorzej, że też od absyntu. Specjalnie po niego do Czech jeżdżę :) A przy okazji kofolę przywożę czteropakami, co jest już ewidentnie niezdrowe.

@Libra, jeśli jeszcze napiszesz, że sama ten ser robisz, to zamorduję :D Ja od wieków próbuję ser smażony zrobić i mi nie wychodzi tak jak ten, co się nim u południowych sąsiadów zajadam. Jako jedyne, kurczę, danie, jakie mi się nie udaje.
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
Libra

Re: Niezdrowe słabości

Post autor: Libra »

Cydr też lubię!

Do dronki chadzam po Cydr Cydrowski, wg mnie smaczniejszy od Lubelskiego.


Viljar - sama, ale w Czechach nigdy nie jadłam wiec porównania nie mam. Co Ci się konkretnie nie udaje? Rozjeżdża się? Często to wina gatunku sera - ja używam Edamskiego lub Salami, one są twarde i nabierają miękkości w czasie złocenia się panierki, a nie rozlewają się po patelni.
Awatar użytkownika
KUNDZIA
ASiołek
Posty: 69
Rejestracja: 5 maja 2017, 10:22

Re: Niezdrowe słabości

Post autor: KUNDZIA »

U mnie z kolei jest to uzależnienie od telefonu i czasem wypełnienie żołądka tak,że ruszyć się nie mogę.Noi jeszcze papierosy,choć nie palę dużo ;-)
Awatar użytkownika
SamotnyWilk
mASełko
Posty: 120
Rejestracja: 7 lut 2016, 20:34

Re: Niezdrowe słabości

Post autor: SamotnyWilk »

Seriale, filmy, słodycze, bycie pomocnym i docenianym (słabość psychiczna)
carnation345
ASiołek
Posty: 53
Rejestracja: 21 lip 2017, 06:43

Re: Niezdrowe słabości

Post autor: carnation345 »

Głównie czekolada i ogólnie słodycze w różnych postaciach. Ostatnio także 'zajadanie' stresu, przybyło mi przez to kilka kilogramów w ostatnim roku. Teraz się namęczę żeby je zgubić.
Awatar użytkownika
Heremis87
pASjonat
Posty: 811
Rejestracja: 18 gru 2013, 22:05
Lokalizacja: Śląski Rzym
Kontakt:

Re: Niezdrowe słabości

Post autor: Heremis87 »

Eh ostatnio alkohol, zwłaszcza Amarena z biedry, chyba się staczam :lol:
Rzekł Jezus: "Bądźcie tymi, którzy przechodzą mimo!"
Ewangelia Tomasza 42

"Dla radowania się i bólu człowiek urodził się na ziemi. Jeśli to rozumiemy dobrze, bezpiecznie przez ten świat idziemy."
William Blake
panna_x
ASoholik
Posty: 1712
Rejestracja: 9 sty 2013, 13:20

Re: Niezdrowe słabości

Post autor: panna_x »

słodycze, internet, lubię też fast-foody od czasu do czasu, alkohol
ODPOWIEDZ